VictoriaPlus - uwaga na nich

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Gość

VictoriaPlus - uwaga na nich

Postautor: Gość » 10 mar 2009, 23:20

Uwaga na firme VictoriaPlus z Skierniewic.

Adres firmy:
VictoriaPlus
ul. Mickiewicza 2/4, sp. 58
96-102 Skierniewice
telefon: 77676786
denyxxx@interia.pl

Praca w domu jako pracownik komputerowy :-D to klon piramidy, praca polega na zdobywaniu kolejnych naiwnych i tak w kółko macieju :lol:

przykładowe ogłoszenie:
Praca w domu Nowość ! Praca w domu. REK-387
Pisz na nasz adres e-mail: denyxxx@interia.pl
Kontakt: denyxxx@interia.pl

A to inne ogłoszenie z tym samym e-mailem ale innym adresem :-D

WYKONYWANIE ZADAŃ INTERNETOWYCH! Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy to dobrze trafiłeś, masz szansę na zarabianie przy wykonywaniu zadań internetowych dla naszej firmy. Zajęcie to jest bardzo popularne wśród wielu osób z całego kraju. Będziesz współpracował z nami ze swojego mieszkania nie odchodząc od ulubionego komputera. Nie wymagamy od Ciebie absolutnie żadnego doświadczenia ani specjalnych umiejętności informatycznych. Wszystko co potrzebne do współpracy otrzymasz od nas e-mailem w załączniku. Otrzymasz szczegółowe opisy każdej czynności i do dzieła! Zapłacimy Tobie pieniądze za wykonanie internetowych. Za każdą wykonaną czynność otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. Wykonywanie zadań internetowych jest całkowicie dobrowolne. Zajmiesz się tymi zadaniami, które chcesz wykonywać i masz do tego predyspozycje. Zadania są wielokrotnie powtarzane, czyli co jakiś czas możesz otrzymywać te same zadania do ponownego wykonania, albo zupełnie nowe, a tym samym Twój zarobek może się powiększać. Możesz zarobić ok. 1200 zł. miesięcznie lub dużo więcej! Twoje zarobki są zależne od ilości wykonywanych zadań internetowych oraz od własnego zaangażowania. Wynagrodzenie płacimy 10-go dnia za miesiąc poprzedni. Nie musisz rejestrować swojej działalności gospodarczej, ponieważ umowę zlecenie lub o dzieło podpiszesz z naszą firmą. Współpraca dla osób z całej Polski praktycznie w każdym wieku, musisz mieć skończone co najmniej 16 lat i więcej. Pisz na nasz adres e-mail: denyxxx@interia.pl Więcej szczegółów na http://pwd.lua.pl
Pozdrawiam Daniel Lipowicz

przy okazji przy próbie wejścia na podana strone pwd.lua.pl jesteśmy atakowani trojanem :evil:

Na ul. Mickiewicza 2/4 jest Urząd Pocztowy Skierniewice 2 a numer tel. 77676786 wskazuje że "firma" jest z woj. opolskiego więc biznesmen jakiś tajemniczy... (dop. Małgorzata - moderator)

mwwakcja

VictoriaPlus

Postautor: mwwakcja » 03 kwie 2009, 18:16

Witam
Ja znalazłam ofertę tej firmy http://www.skandek.maniak.pl/kontakt.html ,z tym samym adresem ale już z innym e-mailem euromail@o2.pl. Chodzi o to samo : zarabianie przez internet poprzez wykonywanie zadań internetowych . Zastanawiaj mnie dwie rzeczy : 1. Komentarze allegro i wybieranie bezplatnej opcji strony internetowej . prbowa kto wybrac ta opcje ?

pozdrawiam serdecznie

vicpl

Postautor: vicpl » 11 kwie 2009, 18:12

Wszyscy którzy nie mając dowodów bezpodstawnie obrażają firmę VictoriaPlus będą pociągnieci do odpowiedzialności łącznie z włascicielem serwisu który zezwala na takie wpisy.
Pamietaj, że dzisiaj nie ma żadnego problemu z namierzeniem komputera z którego dokonano wpisu i jego użytkownika, żadne maskowanie nie uchroni cię przed pociągnięciem do odpowiedzialności, chyba ze wcześniej usuniesz swoje wpisy.
Poza tym, już natychmiast możemy zrobić ci koło tyłka za kopiowanie tekstów z naszej strony bez zezwolenia !!

VictoriaPlus

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 11 kwie 2009, 18:55

Wszyscy którzy nie mając dowodów bezpodstawnie obrażają firmę VictoriaPlus będą pociągnieci do odpowiedzialności łącznie z włascicielem serwisu który zezwala na takie wpisy.
Pamietaj, że dzisiaj nie ma żadnego problemu z namierzeniem komputera z którego dokonano wpisu i jego użytkownika, żadne maskowanie nie uchroni cię przed pociągnięciem do odpowiedzialności, chyba ze wcześniej usuniesz swoje wpisy.
Poza tym, już natychmiast możemy zrobić ci koło tyłka za kopiowanie tekstów z naszej strony bez zezwolenia !!

ty się chyba nie wyspałeś ? możesz podać policji że to ja napisałam i skopiowałam tekst :lol: ja wykonuje zadania internetowe, kapujesz ?

przedstawie państwu bliżej firmę VictoriaPlus, istnieje już kilka lat, np ogłoszenie
100% pracy w internecie przy wykonywaniu zadań dla polskiej firmy.
Pisz na adres: vicpl@wp.pl
pochodzi z 20.09.06 nadane przez pana Witolda Zielińskiego
http://www.isknet.com.pl/ogloszenia/pra ... %5B2%5D=-1

zresztą wpiszcie adresy e-mail jakie pan podaje do google to wyskoczy tego więcej

vicpl@wp.pl denyxxx@interia.pl jak widać mimo że firma prężenie działa od conajmniej 2006 roku nie dorobiła się jeszcze własnej domeny, może inwestuje w własną serwerownie ? przecież działa głównie w internecie :lol:

http://pwd.lua.pl/ po wejściu na tą strone automatycznie przekierewuje na jakąś ruską strone jeśli nie masz antywirusa, pewnie to taki zabieg marketingowy :-D

inne strony pod którymi działa lub działała firma

http://www.vic.neostrada.pl/
http://www.vicpl.webpark.pl/

Gość

Postautor: Gość » 13 kwie 2009, 10:40

Skopiowałeś nasz tekst ze strony bez naszego zezwolenia i wkleiłeś do tego forum. Nikomu nie zlecaliśmy zadania aby skopiować nasz tekst i wkleić go na forum a do tego wydać obraźliwą opinię na temat naszej firmy. My działamy zupełnie legalnie, ale ty łamiesz prawo i możesz być pociągniety do odpowiedzialności o ile nie usuniesz tych wpisów. Jak to zrobisz to jest twoja rzecz. Wierz mi, że policja dojdzie szybko czy to ty pisałes te wpisy na forum czy ktoś inny, żadne maskowanie ci nie pomoże i bądź tego pewny. A wolność słowa nie upoważnia cię do wydawania publicznie obraźliwych opinii o drugiej osobie czy firmie jeśli nie masz na to mocnych dowodów.

Strona z wirusami nie jest naszą stroną tylko naszego partnera który wykonując jedno z zadań wstawił stronę na serwer, a że strona jest zainfekowana to pretensje trzeba mieć tylko do właściciela strony a nie do nas. Poza tym, kto cię upoważnił do dysponowania naszymi adresami e-mail i wstawiania na byle forum ? Za to też możesz beknąć.

Czepiasz sie o jakies domeny ? A jaka ustawa to reguluje że firma musi mieć wykupiona domenę ? No pokaż mi takie przepisy ty nie doinformowany małolacie !!!! Jak nic nie wiesz to kiego się czepiasz ??

Piszesz że to piramida, ale nie napisałes że trzeba tu wykonywać zadania internetowe, a więc najpierw wykonywać normalne zlecenia oraz można do tego polecać firmę nowym osobom co nie jest zabronione prawnie. To kiego się czepiasz ?

Adres jest podany na skrytkę pocztową a nie na pocztę jak napisałes na tym forum, a adres na skrytkę jest legalnym adresem i prawnie dozwolonym, a wiec kiego sie czepiasz ??

Numer telefonu nie jest naszym numerem tylko naszego partnera który prawdopodobnie nadał ogłoszenie w ramach wykonanego zadania i powinien podać swój telefon, a wiec jak nie wiesz to kiego sie czepiasz ??

Kto cię upoważnił do podawania naszego adresu e-mail na tym czy innym forum, kto cię upoważnił do podawania w internecie nazwiska innej osoby, jeśli nie znasz prawa to kiego sie czepiasz ??

Masz wątpliwości co do 100% pozytywnych komentarzy na Allegro wystawionych dla nas przez innych użytkowników, a przecież są to normalne pozytywne opinie, nie ma tu zadnego kombinowania, a wiec kiego sie czepiasz ??

Nie czytałes naszej wersji bezpłatnej i nawet nie wiesz że wersja bezpłatna nie ma strony internetowej, to kiego sie czepiasz ??

Nie bądź taki pewny siebie bo jeśli zaraz zgłosimy to na policję to dopiero szczena ci opadnie i bedziesz pisał do nas przeprosiny ze a ja nie wiedziałem, a ja nie doczytałem bo ja myślałem ze jest inaczej itp. itd. Tylko że małolacie nie zastanowisz sie że za takie wpisy dzisiaj można ponieść odpowiedzialność jeśli tylko zgłosimy to na policję. A my nie mamy sie czego bać bo prowadzimy działalnosć legalnie, natomiast ty mozesz płacić nam grubą kasę za straty moralne. Ciekawe tylko czy będzie cię na to stać ?

A teraz wyjasnie ci dlaczego piszesz bzdurne opinie. Dlatego, ze przystępując do współpracy z nami myślałeś że bedziesz siedzieć przy komputerze i oglądac rozebrane panienki a kasa sama bedzie wpadać ci do kieszeni. Ale u nas tak jak w każdej innej firmie trzeba dobrze popracować, wykonać zadania i do tego można polecać firmę nowym osobom co nie jest zabronione prawnie aby zarabiać pieniądze.

Zresztą Pan Daniel wymieniony na tym forum dostał wypłatę i zwrot za stronę www, sprawdziliśmy to, a wiec kiego się czepiasz ??

To tyle mamy do powiedzenia.

Pozdrawiam
VictoriaPlus
http://www.skandek.maniak.pl/
http://www.skandek.2be.pl/

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 13 kwie 2009, 14:57

O poprzednim anonimowym poście mogę powiedzieć tylko jedno: jest żałosny i robi więcej szkody firmie VictoriaPlus niż wszystkie poprzednie razem wzięte. Zresztą nijak nie mogę się w nich dopatrzyć wydawania publicznie obraźliwych opinii o drugiej osobie czy firmie.
Firmie VictoriaPlus chciałabym jedynie przypomnieć, że werbując kogoś do współpracy powinna podać pełne swoje dane, chociażby te, które można znaleźć na stronie GUS:

Numer identyfikacyjny REGON 750197849
Nazwa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "VICTORIA PLUS" EWA ANNA BADEK
Adres siedziby:
Województwo ŁÓDZKIE
Ulica, miejscowość UL. ADAMA MICKIEWICZA 24 B lok.12, SKIERNIEWICE
Poczta 96-100 SKIERNIEWICE
Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2004 * 2211Z - WYDAWANIE KSIĄŻEK
Organ rejestrowy / ewidencyjny PREZYDENT MIASTA SKIERNIEWICE
Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 7728

I wtedy wszystko jest jasne, nikt nie będzie podejrzewał przekrętów pomimo pozytywnych opinii sprzedawców z Allegro (w jaki sposób ma to uwiarygodnić Vict-Plus jako firmę wydawnicza, nie wiem. Może ktoś wyjaśni)
Zastanawia mnie tylko jedno: co ma wspólnego "wydawanie książek" z "wykonywaniem zadań internetowych" Ale to drobiazg...

tobkas

Postautor: tobkas » 13 kwie 2009, 18:38

a wiec kiego sie czepiasz ??
hehe widac, ze z poprawna polszczyzna to za dobrze nie stoimy :mrgreen:
sama tresc tego posta jest marna i jakos malo przekonywujaca :-D brawo dla autora za zenade roku, normalnie nagroda gwarantowana!!!

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 13 kwie 2009, 20:08

brrr... uwstecznienie edukacyjne; to jakaś choroba - pewnie zakaźna. prześladująca biznesmenów opisywanych na tym forum.
No i ta megalomania: "pisaliśmy", "zobaczymy" "zgłosimy". W liczbie mnogiej mówili o sobie monarchowie. O ile wiem większość z nich obecnie zrezygnowała z tego przywileju...

jmb1

Postautor: jmb1 » 13 kwie 2009, 23:51

Ten adres na skrytkę pocztową w UP Skierniewice 2 pamiętam. Ale było to dość dawno i teraz nie wiem czy wtedy była to już VictoriaPlus. Jedno jest pewne: wtedy proponowano też sprzedaż strony ale również i roznoszenie ulotek. Do dziś taką właśnie działalność prowadzi Medianet w Cempkowie. Działalność nieco zgodna z tą na którą uzyskano pozwolenie no bo jej celem (oczywiście poza sprzedażą "pakietów startowych" za 39,90 PLN) było rozpowszechnianie ksiązki pt. "Platformy wiertnicze"
Udałem, że jestem zainteresowany roznoszeniem ulotek no ale niestety odpowiedziano mi, że do tej pracy wykupienie "pakietu startowego" jest niezbędne.
W sprawie moich wątpliwości co do adresu na ul. Mickiewicza 2/4 otrzymałem identyczną odpowiedź jaką tu przedstawił oburzony/-a "gość"
Czyżby więc ta VictoriaPlus była wyrodnym dzieckiem Medianet? A moze była juz sobą i wspólpracowała jako partner?
Jeżeli ktoś pamięta te fakty to prosze o informację

Gość

Postautor: Gość » 28 kwie 2009, 19:02

Co za małolat wypowiada się w imieniu firmy VictoriaPlus?
Wszystkie dane powinny być jawne,a tu co?Niespodzianka?
Wszystko należy ukryć bo to pewnie jakiś przekręt
Już im nie wierzę
Ta VictoriaPlus to jakiś grubszy przekręt
:evil: :evil: :evil: :evil: Nie dajcie się nabrać :evil: :evil: :evil: :evil:

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl