Mini Max uwaga na oszustów

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

stasiu_0075@wp.pl

skladanie dlugopisow,adresowanie kompert

Postautor: stasiu_0075@wp.pl » 25 lis 2009, 10:34

Dostalem propozycje pracy od firmy "mini-Max Katarzyna Kulka k.Warszawy ul.Moniuszki 1 posiadaja NIP i Regon-tak pisza.Przysla materialy , ale trzeba dokonac wplaty.Nie wiem co robic, moze ktos mial z nimi kontakt?

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Odp: skladanie dlugopisow,adresowanie kompert

Postautor: Małgorzata » 25 lis 2009, 13:56

Dostalem propozycje pracy od firmy "mini-Max Katarzyna Kulka k.Warszawy ul.Moniuszki 1 posiadaja NIP i Regon-tak pisza.Przysla materialy , ale trzeba dokonac wplaty.Nie wiem co robic, moze ktos mial z nimi kontakt?
Szkoda, że nie przeczytałeś o tej pani Katarzynie Kulka (a właściwie Katarzynie Kulka - Ryba, bo wyszła za mąż i przyjęła jako drugie nazwisko męża) na naszym forum. Jest tu odpowiedni temat jej poświęcony.
W skrócie wygląda to tak: po wpłacie do Mini-Max otrzymasz ulotkę z propozycją pracy "przy składaniu długopisów" w firmie Clean Business-Z Bartłomiej Ryba z Warszawy.
Od niego po opłaceniu 90 zł otrzymasz przesyłkę z jednym rozkręconym długopisem i broszurkę zachęcającą cię do założenia własnej firmy, znalezienia producenta długopisów w częściach, złożenia tych długopisów oraz ich sprzedaży we własnym zakresie. Według pana Ryby (męża pani Kulki) to złoty interes (dla tego kochającego się małżeństwa). Tyle tylko, że nie dla Ciebie...

Gość

Odp: Mini Max uwaga na oszustów

Postautor: Gość » 28 lis 2009, 11:25

Dobrze że sie dowiedzialam co do tej firmy ale mam teraz problem bo własnie wysłałam im 60zł na te materiały a tak z ciekawosci chciałam znalesć ta firme i coś sie więcej dowiedzieć a tu takie rzeczy piszą wszyscy...ale jak mnie tak wyrolowali to nie bedzie ciekawie też i dla nich...trzeba z nimi zrobić porządek...

Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2009, 23:10

Dobrze że sie dowiedzialam co do tej firmy ale mam teraz problem bo własnie wysłałam im 60zł na te materiały a tak z ciekawosci chciałam znalesć ta firme i coś sie więcej dowiedzieć a tu takie rzeczy piszą wszyscy...ale jak mnie tak wyrolowali to nie bedzie ciekawie też i dla nich...trzeba z nimi zrobić porządek...
bardzo mądrze zrobiłaś wysłałaś kase a potem zaczełaś szukać z ciekawości informacji o firmie podobno idiotki same się sieją

Kasia

Postautor: Kasia » 03 gru 2009, 15:04

Zostałam oszukana przez panią Katarzynę Kulkę z firmy mini max Józefów.Wysłałam kaucję 65zł,że otrzymam materiały na składanie długopisów.Otrzymałam tylko książeczkę i ulotki, że ta pani jest pośrednikiem ,a pracy nie daje ,że jest to firma wysyłkowa.Poleciła mi pana z mariotu Bartłomieja Rybę ,żebym wpłaciła (90zł ,ale się nie dałam oszukać już.Prosiłam o zwrot pieniędzy które wpłaciłam 65zł na konto 2 lata mijają i nic.Pieniędzy nie oddano mi oni policji się nie boją, że działają legalnie tak ta pani mi napisała nadal się ogłaszają 12 lat mają firmę.W telegazecie strona463 lub462 też się ogłaszają w dziale praca

Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2009, 11:35

Niech ktos napisze do TVN UWAGA i poda ten link...moze oni sie zainteresuja

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 04 gru 2009, 20:40

Niech ktos napisze do TVN UWAGA i poda ten link...moze oni sie zainteresuja
TVN nie jest zainteresowany takimi małymi sprawami.
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 04 gru 2009, 21:52

TVN nie jest zainteresowany takimi małymi sprawami.
Faktycznie sprawa p. Katarzyny Kulki - Ryba i jej męża Bartłomieja Ryby to niegodny uwagi pryszcz dla naszych mediów. A szkoda - bo ci oszuści działają bezkarnie wiele lat.
Twoje forum jako całość zrobiło i robi nadal kawał dobrej roboty. Czy nie udałoby się zainteresować "środki masowego przekazu" tą działalnością?

Marcin z Łodzi

Postautor: Marcin z Łodzi » 22 lut 2010, 22:26

Uwaga- ta firma wciaż działa!!! Moja mama odpwiedziała na to ogłoszenie, dostała pisemko żeby wpłacić 60 PLN za wstępny asortyment.Cos ją tknęło i poprosiła abym sprawdził co w trawie piszczy...no i masz. Nie dawajcie sie turlać w trąbę tym małżonkom od siedmiu boleści...swoją drogą idealnie się dobrali szachraje niedomyte!!!

UWAŻAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!NIE BĄDŹCIE NAIWNI!!!!

KITAS

Postautor: KITAS » 23 lut 2010, 17:00

Dzięki wszystkim za ostrzeżenie.Ja dzisiaj t.j24.02.2010r otrzymałem list zwrotny z nakazem wpłacenia 60zł.Po przeczytaniu Waszych podpowiedzi już wiem co zrobię.Jeszcze raz dziękuję.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl