Mini Max uwaga na oszustów

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Joanna50

Oszustka z Mini Max

Postautor: Joanna50 » 12 kwie 2011, 21:14

Osoby oszukane i pokrzywdzone przez panią Katarzynę Kulkę z pseudo firmy Mini-Max w Józefowie k. Warszawy proszone są o pilny kontakt z numerem 503-869-787 żeby powstrzymać dalsze naciąganie i wzbogacanie się tej kobiety. Nie prawdą jest że 90 zł. to mała szkodliwość. Razem możemy więcej. Sama nie dam rady ukarać w/w kobiety. Niech sprawiedliwości stanie się za dość i niech zajmą się nią organy ścigania jak także niech zajmie się nią Urząd Skarbowy w Otwocku. Wszelkie przesłuchania odbędą się w miejscach zamieszkania. Koszty sprawy są bezpłatne a jest możliwość ukarania Katarzyny Kulki. Nie pozwólmy krzywdzić więcej biednych ludzi którzy ostatnie pieniądze wyślą z nadzieją znalezienia pracy. Nie bądzmy obojętni i nie pozwólmy się okradać. Jest to okazja aby udowodnić innym naciągaczom że nie ma małej szkodliwości przy większej liczbie oszukanych ludzi. Osoby oszukane przez inne firmy także powinne walczyć o swoje. W ten sposób być może zlikwiduje się naciąganie i wykluczy tzw. małą szkodliwość. Z poważaniem też oszukana.

Żabcia

Re: Mini Max uwaga na oszustów

Postautor: Żabcia » 29 paź 2011, 23:16

Zdecydowałam się na "prace chałupnicze" mając nadzieje poprawy sytuacji materialnej, chcąc poprawić byt, zwiekszyć dochody. A tu kto inny się bogaci moim kosztem, naszym kosztem. Praktycznie ostatnie pieniądze wysłałam tym naciągaczom, przez to nie miałam na konieczne lekarstwa i w sklepie musiałam brać na zeszyt. Straszne, ale realne. I tak jest w Polsce i tak będzie. Nie wiem, ale jest na to jakieś dziwne przyzwolenie, nikogo to nie interesuje co się dzieje. LUDZIE kto został również oszukany proszę o kontakt z tą osobą powyżej, razem mozemy naprawdę wiele zdziałać. Ja zadzwoniłam i mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, że może odrobina sprawiedliwości istnieje. Dzwońcie, interwenujmy, nie bójmy się, musimy dać radę i pokazać, że mamy odwagę stawić im czoła, nie bądźmy obojętni.
Pozdrawiam również oszukana i rozczarowana

jmb1

Postautor: jmb1 » 04 lis 2011, 22:37

UWAGA, po wpłacie do Mini-Max otrzymasz ulotkę z propozycją pracy "przy składaniu długopisów" w firmie Clean Business-Z ś.p. Bartłomiej Ryba z Warszawy.
Od niego (zza grobu?) po opłaceniu 90 zł otrzymasz przesyłkę z jednym rozkręconym długopisem i broszurkę zachęcającą cię do założenia własnej firmy, znalezienia producenta długopisów w częściach, złożenia tych długopisów oraz ich sprzedaży we własnym zakresie. Według pana Ryby (ZMARŁEGO JUŻ męża pani Kulki) to złoty interes (dla tej nieutulonej w żalu po nim wdowie Katarzynie Kulka-Ryba). Tyle tylko, że nie dla Ciebie...

no i co?

Postautor: no i co? » 17 maja 2013, 21:15

Dziś znalazłam takie ogłoszenie w gazecie "nasze miasto" Kraków. Tak strasznie mieliście walczyć z oszustami i co? Eh, brak słów

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl