Mini Max uwaga na oszustów

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

ajka

mnie też oszukała

Postautor: ajka » 04 mar 2010, 16:15

O, proszę:

http://katarzynakulka.webpark.pl

Podejrzewam, że taka osoba nie istnieje. To jest żenujące, że polskie prawodawstwo nie posiada narzędzi przeciwko takim oszustom. Ja też wpłaciłam 60 zł. Jakieś 2 lata temu. Byłam głupia, ale potrzebowałam pieniędzy.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Odp: mnie też oszukała

Postautor: Małgorzata » 04 mar 2010, 17:48

Podejrzewam, że taka osoba nie istnieje. To jest żenujące, że polskie prawodawstwo nie posiada narzędzi przeciwko takim oszustom.
Ta pani, czyli Katarzyna Kulka - Ryba naprawdę istnieje zobaczyć można jej profil na http://nasza-klasa.pl/profile/26527919
Jej wredny interes też jest niestety legalny i w specyficzny sposób "uczciwy" więc wymiar sprawiedliwości nic jej nie może zarzucić.
Jedyna rada, jaką mogę udzielić tym, którzy już nieopatrznie za te "materiały" zapłacili to ta, że należy natychmiast je odesłać i zażądać zwrotu pieniędzy.
Jeżeli nie zwróci - zgłaszać na policję.
Pełne dane jej firmy można zobaczyć na stronie http://www.stat.gov.pl/regon/ po wpisaniu do odpowiedniej rubryki numer REGON: 012204450

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Odp: Mini Max uwaga na oszustów

Postautor: czarnaewa » 04 mar 2010, 20:31

„MINI - MAX” Katarzyna Kulka 05-420 Józefów k. Warszawy ul.Moniuszki 1
NIP: 526-005-24-91 REGON 012204450

Pani Kulka robi ludzi w przysłowiowe kulki z drugiej strony ludzie są sami sobie winni proszę dokładnie przeczytać to co na "stronie firmowej" pani Kulka napisała.

Najważniejsza sprawa, tak jak Małgosia napisała - odsyłać pani Kulce z powrotem jej cenne materiały bo sama taką możliwość umożliwia

Kod: Zaznacz cały

Materiały można zwrócić w ciągu 30 dni od daty ich otrzymania i odzyskać 60 zł.
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Gość

Postautor: Gość » 06 mar 2010, 16:30

„MINI - MAX” Katarzyna Kulka 05-420 Józefów k. Warszawy ul.Moniuszki 1
NIP: 526-005-24-91 REGON 012204450

Pani Kulka robi ludzi w przysłowiowe kulki z drugiej strony ludzie są sami sobie winni proszę dokładnie przeczytać to co na "stronie firmowej" pani Kulka napisała.

Najważniejsza sprawa, tak jak Małgosia napisała - odsyłać pani Kulce z powrotem jej cenne materiały bo sama taką możliwość umożliwia

Kod: Zaznacz cały

Materiały można zwrócić w ciągu 30 dni od daty ich otrzymania i odzyskać 60 zł.
Ale jest jeden paragraf, który umożliwia nie zwrócenie pieniędzy tzn. nie można żądać zwrotu gotówki gdy otworzymy przesyłkę z oryginalnego opakowania itp. - taki punkt regulaminu jest najczęściej podawany:

Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania lub kopiowania, nie posiada wad z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji. Towar nie może być zwrócony niekompletny. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu opakowania (np. folii) lub plomby zabezpieczającej.

Gość

Postautor: Gość » 17 mar 2010, 15:06

:-(

W Gazecie Wyborczej w dodatku Praca w dniu 15 marca 2010 również się ogłaszają. W Ogłoszeniach Drobnych rubryka Produkcja. A wyżej ogłoszenie firmy "C-B, czyli to samo! Zobaczcie sami strona 21

fajna

Postautor: fajna » 14 maja 2010, 17:43

nabralam sie na to tez.wejdzcie na nasza klase i zobaczcie jak oni wygladaja w rzeczywistosci.

juras124@tlen.pl

Re: Mini Max uwaga na oszustów

Postautor: juras124@tlen.pl » 19 sie 2010, 21:04

Witam
tez ostatnio znalazłem ogłoszenie w gazecie fakt za 2 tysie w miesiacu.
Dzwoniłem nikt nie odbierał , zgubiłem gazete i nie miałem adresu.
Chciałem wysłac ta koperte .Mówie przez 3 zl nie zbiednieje.
Brałem pod uwage ze pozniej zazadaja w kopercie zwrotnej zapłaty, ale co chciałem sprobowac.Mowie kurcze musi byc jakas uczciwa kto by składał te długopisy , prawdopodobnie maszyny.

Chociaz słyszałem ze najlepiej szukac teo w urzedzie pracy .Firma tam sie ogłaszaja anie w internecie.Mowia ze mało kto w to teraz wierzy i nie ma szans na znalezienie pracownika w necie czy gazecie.

Oni pozniej tzn mimi max mowia ze oni nie oferowali pracy tylko katalog . To po chu....... pisza w ogłoszeniu zarobki 2 tysiace . Bez sensu.

Jedni pier..................... oszusci

poszukujący pracy

Postautor: poszukujący pracy » 31 sie 2010, 19:33

Firma Eren Grup prawdopodobnie także jest oszukańczą firmą ( http://erengrup.pl/index.htm ). Nie podają żadnych danych typu (regon, nip…), żadnych nazwisk a jedynie numer konta. Mają chociaż fajnie zrobioną stronkę. ;)

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 31 sie 2010, 22:41

Faktycznie - stronka "firmowa" wygłąda nieźle. Cena za ten przekręt też umiarkowana - tylko 17 zł więc cwaniak liczy na dużą ilość wpłat.

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 12 wrz 2010, 03:14

Firma Eren Grup prawdopodobnie także jest oszukańczą firmą ( http://erengrup.pl/index.htm ). Nie podają żadnych danych typu (regon, nip…), żadnych nazwisk a jedynie numer konta. Mają chociaż fajnie zrobioną stronkę. ;)
Domena zarejestrowana 2010.07.05 18:28:25 - świeży towar :lol:

a najlepszy tekst to ten w ich formularzu kontaktu:

Z powodu częstych usterek skryptów PHP prosimy pisać bezpośrednio na mail: biuro@erengrup.pl zamiast przez formularz. Przepraszamy za problemy.

Firma która niby profesjonalnie zajmuję się tworzeniem stron ma częste usterki skryptów PHP :lol:
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl