Mini Max uwaga na oszustów

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

teapot

Postautor: teapot » 25 lip 2009, 23:19

Kasiu! Idź do normalnej pracy! Nie chałupniczej!!!

Gość

..cenzura.. prawo polskie

Postautor: Gość » 11 sie 2009, 15:08

Co sie dziwic te firmy jak Mini-M mogą sobie pozwolić na oszustwa,bo w polsce jest cenzura prawo,które pozwala na taki proceder.Policja polska to nadaje się na piekiel.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Re:

Postautor: Małgorzata » 08 wrz 2009, 13:20

wpłaciłam ok. 50,00 zł do firmy \"MINI-MAX\" katarzyna KULKA, JÓZEFÓW UL MINIUSZKI 1 I W ODPOWIEDZI DOSTAŁAM INFORMACJĘ \"w NASZEJ OFERCIE NIE BYŁO NAPISANE,ŻE ZATRUDNIAMY LUDZI DO PRACY, A PRZESYŁAMY MATERIAŁY\" A MATERIAŁY TO DWIE OFERTY M. IN. FIRMY \"CLEAN BUSINESS-Z\"POZDRAWIAM
No cóż p. Katarzyna Kulka (MINI-MAX) i p.Bartłomiej Ryba "CLEAN BUSINESS-Z" to małżeństwo. Wiec trudno się dziwić, że wzajemnie wspierają swoje wredne interesy.
Można ich zobaczyć w portalu http://www.nasza-klasa.pl
Polecam

Gość

Re: Mini Max uwaga na oszustów

Postautor: Gość » 17 wrz 2009, 11:43

Bardzo Wam wszystkim dziekuje za t posty, rowniez zastanawialam sie nad skladaniem dlugopisow, bo siedze z dzieckiem w domku i przydalo by sie pare groszy ale teraz juz wiem ze firma MINI-M to OSZUSTWO!

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 17 wrz 2009, 13:51

Jak już małgosia wspomniała czysty biznez pana Ryby i równie czysty biznes pani Kulki to partnerskie firmy. W związku z dynamicznym rozwojem :lol: ciągle szukają nowych chałupników. Według prawa działają legalnie Dlatego prosze nie dać się złapać i dobrze czytać to co oferują

UWAGA NA TE OGŁOSZENIA !!!!
Załączniki
minimax.jpg
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Gość

Postautor: Gość » 01 paź 2009, 11:54

Teraz też sie oglaszają................................. prawie się nabrałem

Monczitaa

Postautor: Monczitaa » 12 paź 2009, 17:52

pewien czas temu znalazłam ofertę z echo miasta i pomyślałam fajna praca . jeszcze się uczę i pomyślałam sobie ze fajnie będzie sobie dorobić. wysłałam list do firmy "Mini-Max" i dzisiaj dostałam odpowiedź. I tak już miałam robić przelew ale pomyślałam ze może ta firma ma jakąś stronę i poczytam jakieś pozytywy o nich i w ogóle. i całe szczęście ze znalazłam artykuł na stronie (podam linka ) : http://www.rzeczkrotoszynska.pl/index2.php?nr=430&doc=2
szczerze wszystkim Wam współczuję. teraz już wiem ze lepiej już z ulotkami latać za marne 5 zł/h niż te pseudo skręcanie długopisów. dziękuje ze ostrzegacie ludzi ! ; ))

dziki

Odp: Mini Max uwaga na oszustów

Postautor: dziki » 01 lis 2009, 09:43

dzięki wam wszystkim za to forum:)chciałem skorzystać z oferty tej firmy ale poprostu nie miałem na to czasu:)na szczęście..... a dziś przypadkowo znalazłem to forum:)jednak nie warto szukać sobie dodatkowej pracy zarobkowej......pozdrawiam

Gość

Postautor: Gość » 13 lis 2009, 21:46

UWAŻAJCIE NA OFERTĘ PRACY "FABRYKA ŻYWNOŚCI'
pan dariusz tomaszycki preferuje jedynie kontakt pocztą e-mail, mówi że trzeba przesłać pieniądze na jakieś podane przez niego konto bankowe, niby na badania lekarskie. Ciekawe, że oprócz konta nie potrafi przesłać żadnych danych kontaktowych. Podał nieprawdziwy numer komórkowy. Powołał się na firmę ze Złotowa ale po przedzwonieniu tam dowiedziałam się ze taka firma nie istnieje. UWAŻAJCIE i nie dajcie sie nabrać. 60 zł to nie dużo ale zawsze szkoda je przekazywać oszustom

PG

Postautor: PG » 21 lis 2009, 00:23

Czekam na gościa który się dorobił i będę go szukał...

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl