Mini Max uwaga na oszustów

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Mini Max / Clean Business-Z

Postautor: Małgorzata » 18 lis 2010, 21:08

Bartłomiej Ryba nestor w dziedzinie naciągactwa czyli czyli człowiek który naśmiewał się z naiwnych i korzystając z luk polskiego prawa przez wiele lat wrabiał ludzi jako firma "Clean Business-Z" na zakup za 90 zł jego pomysłu na składanie długopisów zmarł 21.10.2010r. dożywając wieku 49 lat
Jeżeli ktoś pomyśli, że wraz z nim zamknął się okres wrednego naciągania ludzi na nic nie warte pomysły na składanie długopisów to jest niestety w błędzie.
Interes kontynuuje wdowa po nim - Katarzyna Kulka - Ryba. Działa teraz na dwa fronty - jako MINI-MAX w Józefowie werbuje chętnych do pracy chałupniczej na swojej stronie internetowej http://katarzynakulka.webpark.pl pobierając 60 zł zapewniając że "mamy podpisaną umowę przedstawicielską z renomowaną firmą" - a ta firma, jak się okazuje to "Clean Business-Z / MINI-MAX" a tam, po wpłaceniu 90 zł delikwent może się dowiedzieć. że kupił bezwartościowe informacje + jeden tani rozebrany długopis - czyli że zrobiono go w bambuko

Karolinka

Re: Mini Max uwaga na oszustów

Postautor: Karolinka » 24 lis 2010, 11:40

A ja tam jestem zadowolona i z Mini-Max i z Cleanbusiness. Kiedyś napisałam i do jednej i do drugiej firmy. Owszem zapłaciłam kaucje i otrzymałam materiały które bardzo mi pomogły. Teraz mam własną firmę! Inne firmy zamawiają u mnie długopisy z nadrukiem w formie ich reklamówek. Nieraz zamawiają naprawdę sporo. Prowadzę firmę już 2 lata i z tego interesu utrzymuję siebie i 8 letnia córeczkę. Osobiście jestem wdzięczna tym firmom. Nie wiem o co wam chodzi?

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 24 lis 2010, 14:10

A ja tam jestem zadowolona i z Mini-Max i z Cleanbusiness(...)
Nie wiem o co wam chodzi?
Pani Katarzyno Kulka wierzę, że jest Pani bardzo zadowolona z tych dwu, dość specyficznie "uczciwych" firm.
A chodzi o to, że kilka tysięcy osób liczących na poprawienie swojego bytu zostało w bezczelny sposób wykiwane.

Gość

Postautor: Gość » 24 lis 2010, 19:05

Gratuluje przyklejania etykiety. Nie jestem Katarzyna Kulka. A co z waszą uczciwością?

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 05 gru 2010, 13:38

Gratuluje przyklejania etykiety. Nie jestem Katarzyna Kulka. A co z waszą uczciwością?
No więc kim Pan/i jest? Najpierw pisze Pan/i jako zadowolona z tych dwu firm "Karolinka", jednocześnie w temacie o Clean Businesz-Z http://forum.oszukany.pl/viewtopic.php? ... 576#p30576
tez jako "Karolinka" i za raz potem jako "BOGUŚ" który także jest zadowolony bo jakoby odzyskał swoje własne pieniądze wpłacone śp. B. Rybie.
Wszystko pisane z tego samego komputera. I to ma świadczyć o uczciwych zamiarach?
Nie z nami takie numery Bruner (pardon Katarzyno)

pejter

Postautor: pejter » 13 sty 2011, 16:16

Dzieki za ostrzeżenie ;-) Znalazłem oferte firmy mini max w gliwickim echu miasta zadzwoniłem do nich z zapytanie o oferte to włonczyła sie tylko ałtomatyczna sekretarka z instr. jak wysłać koperte z dwoma znaczkami po 1.50zł. To chytre G-N-O-J-E!

Gość

Postautor: Gość » 18 sty 2011, 14:10

Hej słyszeliście coś o firmie http://pracags.webpark.pl czy są zaufani?? bo oferują pracę regeneracji kaset do drukarek igłowych. Prosta praca domowa dla każdego. Urządzenia otrzymasz gratis. Zbyt gwarantowany. Umowa o dzieło. Zarobek miesięczny: 2.900 zł. Trzeba im wpłacić 50 zł. jakby takiej gwarancji że mamy zamiar z nimi współpracować :-/ 3. Jak myślicie można im wierzyć?? Proszę o pomoc.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 18 sty 2011, 18:04

Odpuść sobie, to naciągacz. W ogłoszeniu gość nie podaje swoich danych (NIP, REGON, adres) a jedynie numer konta do wpłat więc na tej wpłacie "współpraca" się zakończy. Ktoś powielił stronę firmy "Mark Inc" Marek Radzik z Wałcza - zresztą firmy też niezbyt wiarygodnej (wprawdzie skupował te regenerowane kasety, ale trzeba było samemu starać się o zużyte, zarobić się nie dało - zysk miał tylko właściciel tej firmy z uzyskanych opłat wstępnych)
Poczytaj tu: http://poznan.naszemiasto.pl/forum/wate ... ,fkid.html

kasia1508

oszuści !!!

Postautor: kasia1508 » 23 lut 2011, 12:12

Szkoda że nie znalazłam tej strony wcześniej bo na pewno bym żadnych pieniędzy nie wysłała a tak jestem 140zł w plecy :-( . Jak każdy kto potrzebuje pieniędzy łapie sie czego może znalazłam ogłoszenie w gazecie chałupnictwo składanie długopisów szycie i takie tam, zadzwonilam pod nr podany pan mi wszystko wytlumaczyl kazal wyslac 50 zl i odesle mi zamowienia na to co bym chciala robic. Wpłaciłam po paru dniach dostałalam odpowiedz 20 zamowien na co tylko chce i te zmowienie bylo trzeba wysłac na Mini Max i wpalic kolejne 90 zl i ze przyślą mi dlugopisy, ale znalazlam ich strone w internecie i nr tel do ten oszustki dzwonilam do niej przez tydzien dwa trzy razy dziennie i nikt nie odbieral. Juz to powinno mi dac do myslenia ze cos jest nie tak ale moj mąż powiedzial zeby wyslac a moze sie uda. Wysłałam i przysłali mi dlugopis i ksiązeczke "jak zarobic pieniadze przy skladaniu dlugopisow" Na początku tej ksiazeczki pisze zupelnie przeciwienstwo tego co bylo na poczatku w zamowieniach, czyli ze oni nie wysylaja zadnych długopisow tylko zeby znalesc sobie jakas firme produkujaca dlugopisy i od nich kupywac a potem sprzedawac np w szkole na bazarach. Zenada czlowiek chce zarobic jakieś pieniadze a taka firma jak Mini MAx oszukuje ludzi. Że ta baba moze spac po nocach mnie by sumienie zjadlo jak bym tak robila. Ale sie rozpisałam :-)

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 23 lut 2011, 19:44

oni normalnie lecą sobie w "kulki" :->
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl