Clean Business - totalni oszuści uwaga

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

ewulka011

Postautor: ewulka011 » 10 lip 2009, 20:17

dzieki serdeczne wszystkim za takie informacje na temat tej firmy sama zamierzalam se zarobic ale widze ze bym ladnie wyladowala malo brakowlo a moje pieniadze juz by byly wyslane a cos nie dalo mi spokoju i weszlam na forum a tu ladne opinie szczrze mowiac fajnie sie czyta takie opinie jeszcze przed tym faktem dzieki jeszcze raz pozdrawiam :-)

ewulka011

Postautor: ewulka011 » 10 lip 2009, 20:53

a mam jeszcze jedno pytanko co do tej firmy jak wygladaly place miesieczne jezeli ktos prowadzil wogle wspolprwce z tymi oszustami

gosc

Postautor: gosc » 26 lip 2009, 21:30

MASAKRA! jak można tak oszukiwac ludzi?
mialam wyslac bo nawet pozytywna oferta byla.. ta zwrotna kaucja.. mozna sie nabrac. ale uwazajcie..
dzieki za info :-| :-> :-/

e_marek

Postautor: e_marek » 28 lip 2009, 23:05

Czytam i oczom nie wierze.
około 10 lat temu jako naiwny nastolatek chcący sobie dorobić dałem się nabrać na ofertę tej Clean busines. Nie rozumiem jak to mogło przetrwać 10 lat oszukując ludzi szukających pracy.
Przeraża mnie polskie prawo :(

Gość

Re: Clean Business - totalni oszuści uwaga

Postautor: Gość » 13 sie 2009, 18:39

Drodzy Państwo całkowicie zgadzam się że to jest OSZUSTWO!!!! Cały ten Ryba to gość wielokrotnie karany za oszustwa w Warszawie. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!

Gość

Re:

Postautor: Gość » 09 wrz 2009, 13:22

Droga Gosiu ja sama padłam ofiarą tego oszusta ale teraz znalazł porządną firmę chcesz spróbować tej pracy to napisz na mój e-mail.Odpowie na każde pytanie!Z Pozdrowieniami

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Re: Re:

Postautor: Małgorzata » 09 wrz 2009, 17:11

Droga Gosiu ja sama padłam ofiarą tego oszusta ale teraz znalazł porządną firmę chcesz spróbować tej pracy to napisz na mój e-mail.Odpowie na każde pytanie!Z Pozdrowieniami
hmm... jaki e-mail? Pana Bartłomieja Ryby czy p. Katarzyny Kulka - Ryba?

Oleńka

Re: Clean Business - totalni oszuści uwaga

Postautor: Oleńka » 02 paź 2009, 02:06

Ja chciałam zacząć współpracę z Clean Business i miałam zamiar składać długopisy właśnie… Wysłałam do nich list ze zgłoszeniem chęci do pracy i kopertą ze znaczkiem - taki był warunek. Owszem, odesłali odpowiedź. Ofertę ze zdjęciami długopisów i opisem samych superlatyw o tym jak to będzie, jaktylko wpłacę im 90 zł!!! TERAZ SIĘ NA TO NIE ZDECYDUJĘ, BO NA SZCZĘŚCIE OTWORZYŁY MI SIĘ OCZY I WIEM, ŻE TO WSZYSTKO JEST JEDNĄ WIELKĄ ŚCIEMĄ! Gdybym wpłaciła te 90 zł to pewnie dostałabym 1 długopis i instrukcję a później certyfikat ż “umiem skręcać długopisy” - tak to się kończy (a 90zł już na oczy się nie widzi). Pozdrawiam i życzę powodzenia na polskim rynku pracy

Gość

Odp: Clean Business - totalni oszuści uwaga

Postautor: Gość » 26 paź 2009, 21:46

Dziękuję, że ktoś mądry założył ten post, bo bym się złapała ... ktoś powinien się zabrać za tą "uczciwą firmę".

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Odp: Clean Business - totalni oszuści uwaga

Postautor: czarnaewa » 26 paź 2009, 23:24

Dziękuję, że ktoś mądry założył ten post, bo bym się złapała ... ktoś powinien się zabrać za tą "uczciwą firmę".
firma działa całkiem "legalnie" cokolwiek by to znaczyło
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl