Clean Business - totalni oszuści uwaga

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

gość

praca

Postautor: gość » 30 mar 2009, 16:13

a ja kaucie wpłacołam i pracuje dla tej firmy a terz sie zastanawialam ale jak nie zaryzykujesz to sam sie nie przekonasz :-)

Gość

Postautor: Gość » 30 mar 2009, 16:21

pracuje dla tej firmy
to widać panie clean business :mrgreen: pora zamknąć interes już nikt się nie nabiera

tobkas

Re: praca

Postautor: tobkas » 30 mar 2009, 17:44

a ja kaucie wpłacołam i pracuje dla tej firmy a terz sie zastanawialam ale jak nie zaryzykujesz to sam sie nie przekonasz :-)
nie ma co sie dziwic, ze "pracujesz" dla "tej" firmy, ale czas najwyzszy zwijac manatki i ukonczyc podstawowke bo z taka polszczyzna daleko nie zajdziesz... pomijam szczegol, ze pisal to bankowo "wlasciciel" FIRMY :mrgreen:

Gość

Postautor: Gość » 31 mar 2009, 15:49

Oszuści,trzeba ich podać do sądu!!! :-x

następny

Postautor: następny » 03 kwie 2009, 01:38

a co wy się tak tu podniecacie. Jesteście jelenie i tyle. Zamiast pozywać faceta sami sobie załóżcie taki interes i czepcie kasę z niczego. Ja właśnie zakładam :)))))))))

i bede czekał na jeleni, a oni się rodzą codziennie :D

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 06 kwie 2009, 00:46

Do szkoły miał chyba pod górkę, z ortografią na bakier - ale nam radzi co mamy robić. Ma swoje zasady i to my powinniśmy się od niego uczyć bośmy "jelenie"
A jeżeli ciut mądrzejszy na niego zapoluje?

Gość

Postautor: Gość » 20 kwie 2009, 11:07

AAAAAAAAAAAA

NON STOP W MEDIACH SA OGLOSZENIA TEJ FIRMY

NIE DAJCIE SIE ZROBIĆ W BALONA !!!!

k0X

OSZUSCI

Postautor: k0X » 21 kwie 2009, 14:08

NA KUPONIE JEST JAK WÓŁ NAPISANE :

cyt: [center] prowadzimy działalnosc informacyjna
Sprzedajemy pomysł na biznes
[/center]

Ale tak czy inaczej są ]-[UJE bo ludzi w bambuko robią... :-/ ale ktoś kto formułował cały ten tekst na ich www to miał łeb...umie człekiem zakrecic...to trza mu przyznac frajerowi. NIe dajcie sie w butelke nabic.

.

Postautor: . » 18 maja 2009, 14:42

zastanawiałam się nad tą pracą, bo nie pochodzę z bogatej rodziny i staram się robić wszystko, aby zarobić parę groszy na utrzyamnie się, ale widać, że nie ma uczciwych ludzi na świecie. A niestety do innej pracy mnie nie przyjmią, bo nie mam ukończonych 18 lat. Myśle, że kiedyś Ci oszuści zrozumieją ludzi biednych jak los się odwróci na nich i sami nie będą mieli co zjeść.

tobkas

Postautor: tobkas » 18 maja 2009, 17:03

A niestety do innej pracy mnie nie przyjmią, bo nie mam ukończonych 18 lat.
mozesz przeciez ulotki roznosic, pracowac jako merch w markecie (wymagana ksiazeczka sanepidu), gazetki z hiperow roznosic, jako hostessa (nie wszystkie firmy wymagaja 18lat), jest tez takie cos jak agencje pracy tymczasowej i one sie trudnia w posrednictwie pracy wlasnie dla uczniow, studentow... trzeba tylko checi!!!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl