Clean Business - totalni oszuści uwaga

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Re: Clean Business - totalni oszuści uwaga

Postautor: Małgorzata » 14 lis 2010, 22:55

Witajcie! ! !
Śpieszę donieść, iż p.Bartłomiej Ryba nadal prowadzi swą "działalność" i ma się dobrze ...
Nie dalej jak wczoraj trzymałem od niego informacje o możliwości składania długopisów tudzież adresowania kopert.
Post już nie aktualny - patrz nekrolog: http://nekrologi.wyborcza.pl/0,11,,6696 ... rolog.html

"Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 21 października 2010 roku zmarł, przeżywszy 49 lat, nasz ukochany Mąż, Syn, Ojciec, Brat i Stryjek

Bartłomiej Ryba

Msza święta odbędzie się w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w dniu 27 października 2010 roku o godzinie 11.30 w Józefowie koło Warszawy, ulica Piotra Skargi 24."

No ale nieutulona w żalu jego żona p. Katarzyna Kulka - Ryba i jej podobnie działająca firma "MINI-MAX" z Józefowa działa nadal i być może przejęła również tą wspaniałą i osławioną firmę "Clean Business-Z" po swoim nieodżałowanym mężu gdyż strona internetowa tej "robiącej w bambuko" firmy istnieje nadal.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 18 lis 2010, 00:25

No i wykrakałam. Strona http://www.cleanbusiness-z.rubikon.pl została przejęta przez równie wspaniałą firmę "MINI-MAX" a pani Katarzyna Kulka mianowała siebie Prezesem - choć to przecież nie spółka a jednoosobowa działalność gospodarcza...
Więc ten wredny (przepraszam - świetny zdaniem śp. B. Ryby) interes będzie się kręcił nadal.

Karolinka

Postautor: Karolinka » 24 lis 2010, 11:57

A ja tam jestem zadowolona i z Mini-Max i z Cleanbusiness. Kiedyś napisałam i do jednej i do drugiej firmy. Owszem zapłaciłam kaucje i otrzymałam materiały które bardzo mi pomogły. Teraz mam własną firmę! Inne firmy zamawiają u mnie długopisy z nadrukiem w formie ich reklamówek. Nieraz zamawiają naprawdę sporo. Prowadzę firmę już 2 lata i z tego interesu utrzymuję siebie i 8 letnia córeczkę. Osobiście jestem wdzięczna tym firmom. Nie wiem o co wam chodzi?

BOGUŚ

Postautor: BOGUŚ » 24 lis 2010, 12:56

A JA WYSŁAŁEM MATERIAŁY NA AL.JEROZOLIMSKIE GDZIE JEST FIRMA CLEANBUSINESS, PROSZĄC O ZWROT MOICH PIENIĘDZY I DOSTAŁEM JE Z POWROTEM.

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 04 gru 2010, 22:30

"Karolinka "
A ja tam jestem zadowolona i z Mini-Max i z Cleanbusiness. Kiedyś napisałam i do jednej i do drugiej firmy. Owszem zapłaciłam kaucje i otrzymałam materiały które bardzo mi pomogły(... ) Osobiście jestem wdzięczna tym firmom. Nie wiem o co wam chodzi?

"BOGUŚ"
A JA WYSŁAŁEM MATERIAŁY NA AL.JEROZOLIMSKIE GDZIE JEST FIRMA CLEANBUSINESS, PROSZĄC O ZWROT MOICH PIENIĘDZY I DOSTAŁEM JE Z POWROTEM.

Oba posty napisane z tego samego komputera (IP 95.49.107.115).
Ktoś tu nie może się zdecydować czy jest zadowoloną z oferty tych dwu naciągackich firm "Karolinką" czy też nie mniej zadowolonym z odzyskania kasy za bezwartościowy jeden długopis + nic niewarte porady "Bogusiem"
Powiem wprost: Pani Katarzyno Kulka - czy naprawdę nie potrafi Pani zarobić na swoje utrzymanie pracując w bardziej uczciwy sposób?

Gość

Postautor: Gość » 10 kwie 2013, 14:39

Kolejna oszustka to Agnieszka Suszka ze Słupcy zamieszkała przy ulicy Kilińskiego 38

PRACA W DOMU - AKTUALNE CAŁY KRAJ

Składanie biżuterii to prosta praca manualna którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy bizuterii można bardzo dobrze zarobić, nawet 1zł za 1 sztukę w zależności od rodzaju biżuterii. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj biżuterii do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

Firma ma system umożliwiający współpracę z osobami na terenie całego kraju, wszelkie odbiory i dostawy odbywają sie droga pocztową lub krierską.

Pracując w domu mogą Państwo zarobić 2200zl. miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listem zwykłym lub poleconym zgłoszenia pisemnego na adres:

Media Plus
ul.Duży Rynek 13
skr. poczt. 10
62-410 Zagórów

które powinno zawierać:

- imię i nazwisko
- adres zamieszkania
- zaadresowaną do siebie zwykłą kopertę zwrotną
- 2 znaczki za 2,35zl luzem
- numer telefonu kontaktowego

Z uwagi na dużą liczbę chetnych zgłoszenie pisemne drogą pocztową jest dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby naprawdę zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi.

Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe wyślemy do Państwa pocztą.

nip 6671660548 regon 302386750

gość2013

Postautor: gość2013 » 03 cze 2013, 15:44

Teraz bierze więcej :)
PRACA W DOMU - AKTUALNE CAŁY KRAJ

Składanie biżuterii to prosta praca manualna którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy biżuterii można bardzo dobrze zarobić, nawet 1zł za 1 sztukę w zależności od rodzaju biżuterii. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj biżuterii do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

Firma ma system umożliwiający współpracę z osobami na terenie całego kraju, wszelkie odbiory i dostawy odbywają sie droga pocztową lub kurierską.

Pracując w domu mogą Państwo zarobić 2200zl. miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listem zwykłym lub poleconym zgłoszenia pisemnego na adres:

Media Plus
skr. poczt. 10
ul.Duży Rynek 13
62-410 Zagórów

które powinno zawierać:

- imię i nazwisko
- WAŻNE: dopisek "BIŻUTERIA"
- adres zamieszkania
- zaadresowaną do siebie zwykłą kopertę zwrotną
- znaczek za 3,80zl luzem
- numer telefonu kontaktowego

Z uwagi na dużą liczbę chętnych zgłoszenie pisemne drogą pocztową jest dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby naprawdę zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi.

Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe wyślemy do Państwa pocztą.
Zobacze czy mi odpowie i poda krs itd.

Gość

Postautor: Gość » 16 lis 2013, 08:12

Hej dziewczyny , niestety bądźmy szczerzy nie ma w tych czasach uczciwej firmy chałupniczej.Naprawdę uwierzcie mi,sami naciągacze.

Mam sposób na zarabianie pieniędzy w internecie jest łatwy i przyjemny ,jestem wiarygodną osobą,nie potrafię oszukiwać osób a tym bardziej zrozpaczonych brakiem pracy .
Zachęcam do napisania do mnie email opiszę wszystko co i jak :)
Mój email : p.wesierska91@wp.pl
Pozdrawiam, serdecznie

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl