Praca w domu przy komputerze - promocja mBanku ???

Chcesz dorobić w domu? Uważaj na atrakcyjne oferty pracy w domu.
Działy ogłoszeń w gazetach z ofertami pracy pękają w szwach od ogłoszeń z oszukanym chałupnictwem. Firma zleci składanie sztucznych kwiatów, Zlecimy odręczne przepisywanie tekstów, Adresowanie zlecimy, Chałupników zatrudnimy, Adresowanie kopert, Montaż długopisów, koperta plus dwa znaczki, Adresowanie kopert 1200 zł tygodniowo, Chałupnictwo ozdabianie kartek okolicznościowych, Biurowe chałupnictwo, Biznes dla każdego w domu, Szukasz pracy? Zgłoś się! Proste chałupnictwo zlecimy. Załącz kopertę plus dwa znaczki. Pamiętaj że 99 % takich ofert to oszustwo !!!

Moderator: VIP

anna21

Praca w domu przy komputerze - promocja mBanku ???

Postautor: anna21 » 01 sie 2015, 12:27

Witam.
Odpowiedziałam na ogłoszenie dotyczące pracy w domu przy komputerze, oto co dostałam na maila :
Praca w domu przy komputerze.

Promocja mBanku.

· Praca we własnym domu przy komputerze

· Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów i inwestycji

· Zajęcia nie wymagające żadnych specjalnych umiejętności

· Wymagany komputer oraz stały dostęp do internetu

· Praca polega między innymi na kopiowaniu i wklejaniu prostych tekstów i linków

Tylko od Twojego zaangażowania zależy czy dorobisz 800 zł, 1000 zł czy nawet kilka tys. zł. miesięcznie, we własnym domu, bez ponoszenia żadnych kosztów i opłat.

Poniżej link gdzie możesz złożyć wniosek i założyć konto w mBanku.

http://www.mbank.net.pl/30479

Po wejściu na powyższą stronę kliknij na Złóż wniosek

Konto jest darmowe, 0 zł za otwarcie i prowadzenie.

Jeśli nie chcesz nie musisz zamawiać karty debetowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany to po założeniu konta i po podpisaniu umowy

napisz do nas na: biurotek@wp.pl

że masz już konto (dla ułatwienia kontaktu możesz podać również swoje imię oraz numer telefonu) a skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci dokładne instrukcje Krok po kroku.

Jeżeli masz już konto w mBanku to oczywiście nie musisz zakładać kolejnego, możesz napisać do mnie od razu jeśli oferta Ciebie interesuje.

Serdecznie Zapraszamy.

Tel. 695-018-936

Wszystko pięknie, ale ... konto ??? Poszperałam trochę w sieci i okazało się, że ten numer telefonu pojawia się przy F.H.U TOP opisanej także na tym forum jako naciągacze, więc nabrałam podejrzeń, że to pewnie ściema . Ktos może wie coś pewnego na ten temat ?

Gość

Re: Praca w domu przy komputerze - promocja mBanku ???

Postautor: Gość » 09 sie 2015, 16:20

witam też to dostałem i tez mi sie nie podoba. dlatego sie nie zapisywałem skoro jest nas 2 lepiej nie ryzykować.
mam lepszy i pewny zarobek tylko trzeba sie bardzo postarać jak chcesz napisz wszystko wyjaśnię. liczy się tylko komputer i internet nic więcej nie trzeba ;) miras_pl@wp.pl

angela23
Kontakt:

Postautor: angela23 » 20 gru 2015, 15:57

:-> Witam serdecznie. Sa czasy, ze pracuje się w domu------------ :!:

arek99900

Postautor: arek99900 » 07 gru 2017, 23:32

Jeśli chce ktoś zarabiać w M2M lub ebrokerpartner przy pomocy strategii bez posiadania własnej strony i bez nakłaniania innych do zakładania kont, sposób jest prosty, a instrukcję można uzyskać całkowicie bezpłatnie, jednak trochę pracy trzeba włożyć. Na szczęście nie trzeba mieć ogromnej wiedzy informatycznej, wystarczy znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym :) polecam: http://projektwolnoscfinansowa.pl
Początkowo nie chciałem w to wierzyć, bo tyle przekrętów w internecie jest, ale tutaj nie trzeba nic inwestować. Nie zapłaciłem nawet złotówki, a po 2 miesiącach już sobie zarabiam na czysto około 900 zł miesięcznie. Mimo wszystko planuję dojść do 2000 zł miesięcznie. Wtedy będę mógł rzucić pracę na etacie, której nienawidzę!!!!!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Chałupnictwo i praca w domu - większość ofert to oszustwo”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl