Zbiory jabłek

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.
Bobo

Zbiory jabłek

Postautor: Bobo » 31 mar 2013, 19:45

Cześć wszystkim

Poleci ktoś sprawdzone miejsce, sprawdzoną agencję/firmę która szuka pracowników w okresie wrzesień-listopad do pracy przy zbiorach jabłek itp??

Gość

Re: Zbiory jabłek

Postautor: Gość » 31 mar 2013, 21:40

Cześć wszystkim

Poleci ktoś sprawdzone miejsce, sprawdzoną agencję/firmę która szuka pracowników w okresie wrzesień-listopad do pracy przy zbiorach jabłek itp??
Ta wygląda na godną uwagi plantację , my też tam będziemy się starać , my tzn ja i moja grupa
http://praca-sezon.eu/rejestracja

Bobo

Postautor: Bobo » 31 mar 2013, 22:06

dzięki. mam kilka pytań
1)pracowałeś już wcześniej przy zbiorach jabłek?
2)był ktoś od znajomy od Ciebie przy podobnych robotach typu zbiory jabłek?
3)znasz jakieś inne sprawdzone strony,agencje?

Gość

Postautor: Gość » 01 kwie 2013, 07:33

dzięki. mam kilka pytań
1)pracowałeś już wcześniej przy zbiorach jabłek?
2)był ktoś od znajomy od Ciebie przy podobnych robotach typu zbiory jabłek?
3)znasz jakieś inne sprawdzone strony,agencje?
Witaj
Pracowałam już przy zbiorach jabłek , jest to jedna z najlepszych robót , byłam na malinach i truskawkach i śliwkach .Najlepiej jest moim zdaniem na jabłkach i malinach , w dalszej kolejności śliwka i truskawka , Zbiór śliwek w sumie nie jest ciężki pod warukiem że nie trzeba dzwigać ciężkiej drabiny , samo zrywanie to pikuś
Jeśli chodzi o sprawdzone miejsca to mam , ale tam nie dowożą na pole i trzeba mieć swój transport , dlatego tam już nie jeżdżę , co do agencji to powiem tak- nigdy z nich nie korzystałam , nie mam do nich zaufania ten adres znalazłam w necie przyjżałam się ofercie i na moje wyczucie wygląda to wiarygodnie dlatego ja i moi znajomi tam właśnie się wybieramy

Boboo

Postautor: Boboo » 01 kwie 2013, 12:26

okej. dziękuje za odpowiedź ;)
pozdrawiam

Bobo

Postautor: Bobo » 09 kwie 2013, 21:50

odświeżam.

Remik

Postautor: Remik » 09 cze 2013, 08:03

Dostał już ktoś dokumenty do tej pracy?????
Ja ze swoją paczką wysłaliśmy formularze z danymi ale nikt się nie odezwał :-(

Gość

Postautor: Gość » 10 cze 2013, 20:40

Widziałam swego czasu na owi ogłoszenie podobnej treści do jabłek własnie, tez wyslalam i dostalam wstepna odpowiedz i narazie czekam. A tu wam sie ktos odezwal z tego?

Gość

Postautor: Gość » 10 cze 2013, 22:20

Widziałam swego czasu na owi ogłoszenie podobnej treści do jabłek własnie, tez wyslalam i dostalam wstepna odpowiedz i narazie czekam. A tu wam sie ktos odezwal z tego?
Na http://owi.pl ogłaszają się zazwyczaj naciągacze. Podają jakiś polski darmowy e-mail i konto bankowe, gdzie żądają wpłat za "załatwienie" pracy. Po wpłacie kontakt się urywa.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl