schemmel-obst

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.
Gość

schemmel-obst

Postautor: Gość » pt mar 27, 2009 9:46 am

Nasza firma zajmuje sie sezonowo uprawa szparagi oraz roznego rodzaju owocow (tj. truskawki, maliny, porzeczki, sliwki, jablek Kontakt:praca@schemmel-obst.de www.schemmel-obst.de kto miał lub ma doświadczenia z nimi, niech się wypowie

Gość

Postautor: Gość » sob mar 28, 2009 10:06 am

nikt nie słyczał ?? w necie tez nic o nich nie znalazłem :cry:

Gość

Postautor: Gość » pn mar 30, 2009 1:31 pm

czy jest osoba ktora pracowala w schemmel ,i mogłaby sie podzielic wrazeniami?pozdrawiam

Liliana

SCHEMMEL OBST

Postautor: Liliana » śr kwie 29, 2009 9:15 am

Anonymous pisze:czy jest osoba ktora pracowala w schemmel ,i mogłaby sie podzielic wrazeniami?pozdrawiam
Dostałam już dokumenty schemmel obst i wyjazd jest planowany na poczatek czerwca lub polowa czerwca ... czy ktos o nich slyszał i moze mi powiedziec jak sa traktowani ludzie?umowa jest DO ODBIORU NA MIEJSCU,ze sobą należy wziąsc podbity formularz,ze jest sie studentem,gospodynia domowa lub bezrobotnym ...takze nakolanniki ,materace,kuchenke do gotowanie gazową ... ogolnie zarobki nie sa znane

moje gg 1631825 - piszcie jesli cos wiecie na temat tej farmy

Gość

Re: SCHEMMEL OBST

Postautor: Gość » śr kwie 29, 2009 9:18 am

Anonymous pisze:czy jest osoba ktora pracowala w schemmel ,i mogłaby sie podzielic wrazeniami?pozdrawiam
Dostałam już dokumenty schemmel obst i wyjazd jest planowany na poczatek czerwca lub polowa czerwca ... czy ktos o nich slyszał i moze mi powiedziec jak sa traktowani ludzie?umowa jest DO ODBIORU NA MIEJSCU,ze sobą należy wziąsc podbity formularz,ze jest sie studentem,gospodynia domowa lub bezrobotnym ...takze nakolanniki ,materace,kuchenke do gotowanie gazową ... ogolnie zarobki nie sa znane

PROSZE O KONTAKT 1631825 JEŚLI KTOŚ POSIADA INFORMACJE NA TEMTA TEJ FARMY

pracownik

SCHEMMEL OBST

Postautor: pracownik » śr kwie 29, 2009 9:19 am

czy jest osoba ktora pracowala w schemmel ,i mogłaby sie podzielic wrazeniami?Dostałam już dokumenty schemmel obst i wyjazd jest planowany na poczatek czerwca lub polowa czerwca ... czy ktos o nich slyszał i moze mi powiedziec jak sa traktowani ludzie?umowa jest DO ODBIORU NA MIEJSCU,ze sobą należy wziąsc podbity formularz,ze jest sie studentem,gospodynia domowa lub bezrobotnym ...takze nakolanniki ,materace,kuchenke do gotowanie gazową ... ogolnie zarobki nie sa znane

GOŚĆ

Postautor: GOŚĆ » wt maja 12, 2009 11:59 am

pracownik pisze:moje gg 1631825 - piszcie jesli cos wiecie na temat tej farmy
WITAM !!! Wy również piszcie na forum :) Dużo osób jest z woj. małopolskiego czy też podkarpackiego ... dlatego też kto jedzie samochodem i ma wolne miejsca moze kogos wziasc ... dlatego zaostawiajcie numery gg lub e-mail ... bo po co tłuc się busem jak zawsze można się dogadać ... ok 18.05.2009r. trzeba zadzwonić do OBST SCHEMMEL gdzie zostanie sie poinformowanym o dokładnym terminie rozpoczęcia zbiorów :-) Firma jest słowna - dobrym plusem jest to ,że sami dzwonią do ludzi i się upewniają czy napewno przyjadą a także zostały wysłane dokumenty w których jest zawarte co tzreba ze sobą wziąść. Faktem jest,to żę warunki mieszkaniowe nie będą najlepsze jak to widać na zdjęciach zamieszczonych w internecie ... ale trzeba pamiętać,że to praca na krótki okres, więc da się przeżyć :) Kontenery są 4 osobowe i malżenstwa maja mozliwosc mieszkac razem ... praca jest na akord - nie wiadomo jeszcze jaka stawka bedzie w tym roku - wszystko zalezy od sezonu... Czy ktoś wie pozatym - albo już tam pracował i chciałby podzielić się wrażeniemi i dodać nam wszytskim wyjerzdzajacym OTUCHY,że bedzie dobrze :)

Anitucha

Witam

Postautor: Anitucha » śr maja 13, 2009 6:54 pm

Jestem z Poznania i jadę na zbiory 1 czerwca do tej firmy. Gdyby ktoś jechał samochodem to bardzo proszę o kontakt, może się jakoś dogadamy i wspólnie wyruszymy, zawsze taniej. Pozdrawiam. Anita. moje gg: 13629895

kris

Re: Witam

Postautor: kris » czw maja 14, 2009 6:41 am

Witam,

Jestem z woj. podkarpackiego (okolice Jasła) i jadę na zbiory 1 czerwca do tej firmy. Jadę własnym samochodem i posiadam 2 wolne miejsca. Gdyby ktoś jechał do tej firmy w tym samym terminie (z woj. podkarpackiego lub małopolskiego) to proszę o kontakt. Mogę zabrać 2 osoby + bagaże. Zawsze możemy się dogadać i na pewno będzie taniej i szybciej niż autokarem czy busem. Mój nr GG: 4605628. Pozdrawiam, Kris.

legia783

schemmel

Postautor: legia783 » ndz maja 17, 2009 4:26 pm

:mrgreen: jadę do schemmela pani pisala maila ze 25 maja poczatek sezonu.jestem z mazowieckiego jesli ktos ma wolne miejsce w samochodzie to bedzie taniej.prosze o kontakt tel 604303569 legia783@wp.pl

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”