Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: schemmel-obst
PostNapisane: 27 mar 2009 10:46 
Nasza firma zajmuje sie sezonowo uprawa szparagi oraz roznego rodzaju owocow (tj. truskawki, maliny, porzeczki, sliwki, jablek Kontakt:praca@schemmel-obst.de www.schemmel-obst.de kto miał lub ma doświadczenia z nimi, niech się wypowie

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2009 11:06 
nikt nie słyczał ?? w necie tez nic o nich nie znalazłem :cry:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2009 14:31 
czy jest osoba ktora pracowala w schemmel ,i mogłaby sie podzielic wrazeniami?pozdrawiam

Zgłoś post

Tytuł: SCHEMMEL OBST
PostNapisane: 29 kwi 2009 10:15 
Anonymous napisał(a):
czy jest osoba ktora pracowala w schemmel ,i mogłaby sie podzielic wrazeniami?pozdrawiam
Dostałam już dokumenty schemmel obst i wyjazd jest planowany na poczatek czerwca lub polowa czerwca ... czy ktos o nich slyszał i moze mi powiedziec jak sa traktowani ludzie?umowa jest DO ODBIORU NA MIEJSCU,ze sobą należy wziąsc podbity formularz,ze jest sie studentem,gospodynia domowa lub bezrobotnym ...takze nakolanniki ,materace,kuchenke do gotowanie gazową ... ogolnie zarobki nie sa znane

moje gg 1631825 - piszcie jesli cos wiecie na temat tej farmy

Zgłoś post

Tytuł: Re: SCHEMMEL OBST
PostNapisane: 29 kwi 2009 10:18 
Anonymous napisał(a):
Dostałam już dokumenty schemmel obst i wyjazd jest planowany na poczatek czerwca lub polowa czerwca ... czy ktos o nich slyszał i moze mi powiedziec jak sa traktowani ludzie?umowa jest DO ODBIORU NA MIEJSCU,ze sobą należy wziąsc podbity formularz,ze jest sie studentem,gospodynia domowa lub bezrobotnym ...takze nakolanniki ,materace,kuchenke do gotowanie gazową ... ogolnie zarobki nie sa znane

PROSZE O KONTAKT 1631825 JEŚLI KTOŚ POSIADA INFORMACJE NA TEMTA TEJ FARMY

Zgłoś post

Tytuł: SCHEMMEL OBST
PostNapisane: 29 kwi 2009 10:19 
Anonymous napisał(a):

czy jest osoba ktora pracowala w schemmel ,i mogłaby sie podzielic wrazeniami?Dostałam już dokumenty schemmel obst i wyjazd jest planowany na poczatek czerwca lub polowa czerwca ... czy ktos o nich slyszał i moze mi powiedziec jak sa traktowani ludzie?umowa jest DO ODBIORU NA MIEJSCU,ze sobą należy wziąsc podbity formularz,ze jest sie studentem,gospodynia domowa lub bezrobotnym ...takze nakolanniki ,materace,kuchenke do gotowanie gazową ... ogolnie zarobki nie sa znane

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2009 12:59 
pracownik napisał(a):
WITAM !!! Wy również piszcie na forum :) Dużo osób jest z woj. małopolskiego czy też podkarpackiego ... dlatego też kto jedzie samochodem i ma wolne miejsca moze kogos wziasc ... dlatego zaostawiajcie numery gg lub e-mail ... bo po co tłuc się busem jak zawsze można się dogadać ... ok 18.05.2009r. trzeba zadzwonić do OBST SCHEMMEL gdzie zostanie sie poinformowanym o dokładnym terminie rozpoczęcia zbiorów :-) Firma jest słowna - dobrym plusem jest to ,że sami dzwonią do ludzi i się upewniają czy napewno przyjadą a także zostały wysłane dokumenty w których jest zawarte co tzreba ze sobą wziąść. Faktem jest,to żę warunki mieszkaniowe nie będą najlepsze jak to widać na zdjęciach zamieszczonych w internecie ... ale trzeba pamiętać,że to praca na krótki okres, więc da się przeżyć :) Kontenery są 4 osobowe i malżenstwa maja mozliwosc mieszkac razem ... praca jest na akord - nie wiadomo jeszcze jaka stawka bedzie w tym roku - wszystko zalezy od sezonu... Czy ktoś wie pozatym - albo już tam pracował i chciałby podzielić się wrażeniemi i dodać nam wszytskim wyjerzdzajacym OTUCHY,że bedzie dobrze :)

Zgłoś post

Tytuł: Witam
PostNapisane: 13 maja 2009 19:54 

Jestem z Poznania i jadę na zbiory 1 czerwca do tej firmy. Gdyby ktoś jechał samochodem to bardzo proszę o kontakt, może się jakoś dogadamy i wspólnie wyruszymy, zawsze taniej. Pozdrawiam. Anita. moje gg: 13629895

Zgłoś post
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 14 maja 2009 07:41 
Witam,

Jestem z woj. podkarpackiego (okolice Jasła) i jadę na zbiory 1 czerwca do tej firmy. Jadę własnym samochodem i posiadam 2 wolne miejsca. Gdyby ktoś jechał do tej firmy w tym samym terminie (z woj. podkarpackiego lub małopolskiego) to proszę o kontakt. Mogę zabrać 2 osoby + bagaże. Zawsze możemy się dogadać i na pewno będzie taniej i szybciej niż autokarem czy busem. Mój nr GG: 4605628. Pozdrawiam, Kris.

Zgłoś post

Tytuł: schemmel
PostNapisane: 17 maja 2009 17:26 
:mrgreen: jadę do schemmela pani pisala maila ze 25 maja poczatek sezonu.jestem z mazowieckiego jesli ktos ma wolne miejsce w samochodzie to bedzie taniej.prosze o kontakt tel 604303569 legia783@wp.pl

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]