Prace we Francji zbiór borówek

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.
Gość

gość

Postautor: Gość » 22 kwie 2010, 08:33

a kto powiedział że ludzie jadą w ciemno, 90 procent była tam już 4 a nawet 5 sezon .pa

Gość

Odp: Prace we Francji zbiór borówek

Postautor: Gość » 05 maja 2010, 20:55

LUDZIE!!! JAK MOŻECIE SZUKAĆ PRACY PRZEZ INTERNET??? A WIECIE CO TO HANDEL LUDŹMI?? zastanówcie się zanim wyjedziecie gdzieś bez pewności ..bo przez internet ja jestem brunetem 1.90 z kaloryferem na brzuch świetną furą i kupą szmalu- wysłać zdjęcia i opinie znajomych też wam mogę...a dokumenty przedstawię po francusku i dam wam do podpisania - wy podpiszecie nie wiedząc co.....a tak naprawdę to jestem dziewczyną 1.60 i nie dawno byłam na konferencji gdzie wypowiadała się Pani z La Strady....poczytajcie o zagrożeniach i jeszcze raz to przemyślcie powodzenia
spokojnie nikt tu nie handluje ludzmi -a po za tym miejsc juz nie ma i ludzie czekają na liście rezerwowej jesli by sie miejce zwolnilo! sama jade tam juz trzeci raz a warto bo jesli pracujesz to i zarobisz no i reszta dnia masz wolne bo tam nie tyra się po 15 godzin więc jesli ktoś bedzie chcial tam pojechac to dopiero za rok i trzeba składac papiery około lutego-pozdrawiam

sani666

Postautor: sani666 » 21 cze 2010, 16:50

Czesc:) mam prośbę, czy mogły ktos mi dac jakies namiary na te borówki do Francji??;> bo jestes zainteresowana troche tą praca heh dzieki i pozdrawiam wszystkich:)

Gość

Postautor: Gość » 04 lip 2010, 13:11

Witam!namiary masz wyżej ,ale to już nie aktualne ja składałam papiery w lutym i nie pojechałam jestem na liscie rezerwowej ale czarno to widze.

Gość

Re: Prace we Francji zbiór borówek

Postautor: Gość » 19 sty 2011, 13:06

Wydaje się że teraz wszytko sie zmieni teraz jest 100 % lepsza organizacja dzieki Ewelinie. Zwracali kaucjee, tylko na autobus zabrali, mam nadzije ze szanowni pan marcin L, nie bedzie grupowym.

moni123

Postautor: moni123 » 18 sty 2012, 11:41

HEJ WSZYSTKIM,PODALIBYŚCIE MI STRONĘ INTERNETOWĄ TEJ FIRMY ,ALBO NAZWĘ? BO JA PRACOWAŁAM WE FRANCJI NA ZBIORZE BORÓWKI ,ALE Z TEGO CO WIDZĘ TO JAKAŚ INNA FIRMA.....POZDRAWIAM

mariiola

Postautor: mariiola » 09 mar 2012, 20:11

HEJ WSZYSTKIM,PODALIBYŚCIE MI STRONĘ INTERNETOWĄ TEJ FIRMY ,ALBO NAZWĘ? BO JA PRACOWAŁAM WE FRANCJI NA ZBIORZE BORÓWKI ,ALE Z TEGO CO WIDZĘ TO JAKAŚ INNA FIRMA.....POZDRAWIAM
Hej. Również chciałabym bardzo wyjechać zagranicę na borówki w tym roku, proszę bardzo o jakiś kontakt na pw

malenka

Postautor: malenka » 14 mar 2012, 11:25

Hej. Również chciałabym bardzo wyjechać zagranicę na borówki w tym roku, proszę bardzo o jakiś kontakt na pw
A jakie dokumenty potrzebne są do pracy przy zbiorach. Bo ja dostałam ofertę do pieczarek we Francji i wymagają aktu urodzenia, aktu ślubu ( oczywiście kopie). Podobno jest to potrzebne do ubezpieczenia MSA........???

malgorzata

Postautor: malgorzata » 28 maja 2012, 18:03

ludzie niech ktoś mi da namiary na eweline kuch wplacilam pieniadze a ona nie dzwoni mam juz dosc chyba ja pozwe jak nie wyjade a mi kasy nie odda tylko ten numer na 66.... to mam ja prosze jaki kolwiek numer żeby ja tylko namieżyc pozdrawiam

Kubuswawa

Postautor: Kubuswawa » 03 wrz 2012, 16:28

Coś nikt nie pisze jak tam się udał zbiór w tym roku ! Bo słyszałem,że nieżle ludzi załatwiono!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl