Spargelhof Winkelmann

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.

Moderatorzy: terri, maddie_k

cezar

Odp: Spargelhof Winkelmann

Postautor: cezar » śr lut 10, 2010 1:21 pm

u winkelmanna jest ok jeżdżę od kilku lat.wylecieć można za złodziejstwo wóde i rozróby ale żeby kasy nie wypłacił to się jeszcze nie zdarzyło faktycznie trzeba zapieprzać deszcz czy upał jak cholera ale to przecierz o kasę chodzi!!!!!!!!!!!!!

FIRANKA

Postautor: FIRANKA » wt mar 23, 2010 8:52 am

pracowałam u wienkelmana na hali w rahden. byłam na pakowaniu. powiem tak- w moim przypadku to nic Niemcom do zarzucenia nie mam tylko Polakom załatwiającym te robote...
niemcy są ok a polak polaka tam by zagryzł

Gość

Postautor: Gość » śr maja 12, 2010 6:06 am

mmmmogli byście podać adres do WILKELMANNA

tajfun

Postautor: tajfun » śr cze 23, 2010 7:04 pm

wie ktos moze ile osob pracuje w sezonie szparagi-truskawki? i z jakich okolic jest najwiecej ludzi?

stachufff@interia.pl

Re: Spargelhof Winkelmann

Postautor: stachufff@interia.pl » czw lis 04, 2010 10:04 am

Witam. Poszukuję kogoś, kto pracował w 2009 roku przy zbiorach. Poszukuję jakichkolwiek informacji o Czechu, imię Pavel, nazwisko prawdopodobnie Klas. wiek 37-42 lata. Za zdobycie adresu lub inne informacje byłbym bardzo wdzięczny i wynagrodzę informatora. Liczę na pomoc (być może i w tym roku pracuje tam) : stachufff@interia.pl

Gość

Postautor: Gość » pt sty 07, 2011 6:51 pm

Witam pracowałem w Rahden u Winkelmanna w ubiegłym roku. Byłem tam pierwszy raz ,dokładnie pracowałem na hali przy pakowaniu szparagi a pod koniec pobytu na brutto. Zarobki w stosunku do pracy są dobre. Ubiegły sezon był slaby bo było mało szparagi ale nie moge nazekac .W tym roku jade ponownie jak reszta osób ktore znam ,A wiec jezeli nie boisz sie roboty to polecam ,Mowa o gospodarstwie; ,, SPARGELHOF WINKELMANN,, w miejscowosci RAHDEN

Gość

Postautor: Gość » wt sty 18, 2011 8:36 pm

Witam, chciałbym się dowiedzieć się jak było z płatnościami, ile można było zarobić w latach ubiegłych u owego pracodawcy.

Z góry dziękuje i pozdrawiam. :->

gwiazdek105a

Postautor: gwiazdek105a » czw mar 24, 2011 12:05 pm

Mogła bym prosic o jakieś namiary do tej firmy mój aders emali 105abc@wp.pl

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl