Karls

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.
mika

Odp: Re: Karls

Postautor: mika » 11 lut 2010, 10:32

w tym roku chce pojechac na truskawki 1 raz prosze oodpowiedz czy da sie zarobic ile wiem ze to jest ciezka praca ale czy sda truskawki

kamilo

Odp: Re: Karls

Postautor: kamilo » 04 mar 2010, 14:23

W sezonie 2010 płacić będziemy po 0,60 € za każdy zebrany kilogram i tyle samo za pełne wiaderko zepsutych owoców. Dodatkowo, dla wszystkich, którzy wywiążą sie z kontraktu przewidujemy premię w wysokości 5%. Czyli z premią otrzymjemy 0,63€ za kilogram. Jesteśmy przekonani, iż podwyżka ta ucieszy szczególnie naszych wieloletnich pracowników, a dla wszystkich nowych będzie silną motywacją do sumiennej pracy.

Często pracują Państwo w systemie akordowym i dlatego tak ważne jest odpowiednie gospodarowanie czasem w pracy. Nie warto marnować go na niepotrzebne przerwy. Pamiętajmy też, rano zbiera się najszybciej, są Państwo wypoczęci i jest chłodno. Radzimy więc wykorzystać te chwile i jak najwięcej zbierać.

kali

Odp: Karls

Postautor: kali » 15 mar 2010, 13:37

Ciekawe czy w tym sezonie beda przyjmowac mezczyzn??

Gość

Cała prawda o allanhillfarm

Postautor: Gość » 27 lip 2010, 22:57

Obóz pracy i tyle. Gnębią Polaków, wymyślają jakies normy a jak nie to lecisz z pola nawet na tydzien. A za karawane 30 funtow zaplacic trzeba. Tylko że jak wywala to powiedzcie z czego. Zbieranie w blocie gnoju smrodzie a te ich truskawki to wyglądaly jak zdechle myszy albo koty. I z czego im norme wyzbierac. Nadgodziny bez naszej zgody i wiedzy. Chodzilismy z dnia na dzien a na koniec jeszcze problem z wyjazdem bo nie chca kasy wyplacac. 100 funtow zadaja za pozwolenie na wyjazd chociaz i tak roboty nie ma. A kaska to tylko mila poki was nie scianie potem ma wszystko w dupi e. nie wierzcie w zadne jej slowo. Ganiaja po calym polu. Zastanowcie sie dobrze zanim tam pojedziecie, wiem co mowie bo bylam w tym roku. pozdrawiam

wacek2000

Odp: Karls

Postautor: wacek2000 » 08 sie 2010, 06:33

to już Niemcy na funty przeszli? O Karlsie tu gadamy czy o angolach?

Iwona

Re: Karls

Postautor: Iwona » 02 mar 2011, 14:00

niestety Firma karls nie każdemu daje równe szanse

po napisaniu do pana Tadeusza dostałam odpowiedz iż że ze względu że mieszkam na śląsku nie moge przyjechać bo niby daleko wydaje mi sie że śląsk dla niektórych to koniec świata totalny kosmos Jak dla mnie to pan Tadeusz nie popisał sie mógł napisac brak miejsc albo coś w tym stylu ale to że ja mieszkam na śląsku totalna żenada chyba to moja sprawa jak sie dostać do pracy i jak daleko chce jechać to mój problem jak tam sie dostać pierwszy raz pisałam do tej firmy KARLS i chyba nigdy wiecej

Do wszystkich ślązaków nie fatygujcie sie pan Tadeusz nie zatrudnia osób z innej planety :lol:

litwin

Re: Karls

Postautor: litwin » 19 maja 2017, 20:25

DLA KIEROWCÓW KARLS.Jeden wielki wyzysk,dalej myślą,że Polska to kraj parobków i białego murzyna.Wyjazdy nocne na Berlin po 15-16 godz,zapieprz po metrze ,dworcach,supermarkietach,brak dojazdów,dżwiganie po 2 tony w nocy,logistyka p.Piotra = 0,gość chyba nigdy nie miał styczności z jakim kolwiek transportem,ot taki logistyk samouk.Zapomnij człowieku o tacho.Przez telefon Ci nasłodzą przed wyjazdem,a na miejscu obóz pracy.Dziwię się ,że takie firmy w niemczech jeszcze istnieją.Poprostu ,oni pracują dalej według zasad jak za komuny,przyjedz człowieku i charuj za miskę ryżu[a miało być tak pieknie].Ech wogóle nie chce się gadać,szkoda słów.....

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl