Mählmann-Gemüsebau - czy ktoś pracował

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.
Kubuswawa

Re: Re:

Postautor: Kubuswawa » 14 lis 2013, 16:56

potwierdzam Mahlmann - Gemusebau to obóz pracy. w tamtym roku wróciłam po 2 tygodniach mimo że potrzebowałam kasy i pracy się nie boje to przecież człowiek ma swoją godność , to znaczy niektórzy tam pracujący nie mają. panie które pracują w mahlmann - gemusebau kilka sezonów nowe dziewczyny wykańczają psychicznie aby nie miały młodej konkurencji. Jestem sama kobietą ale po pracy w niemczech wstyd mi za tamte stare babska. Ostrzegam przed pracą w Mahlmann - Gemusebau, nawet nie przed samą pracą bo tą da się wytrzymać ale ostrzegam przed polakami :!:

ja wróciłam z malmana wczoraj po tygodniu pracy! obóz!!! byłam na szczypiorku przez 4 dni po 12 godzin pracowałam i zarobiłam na złotówki ok 70zł :D:D:D na miejscu trzeba sobie samemu szukać pracy! chodzić jak ten żebrak od brygadzisty do brygadzisty i błagać żeby Ci przyjął, albo kupujesz wódkę za 10euro dla brygadzisty i wtedy może się nad Tobą zlituje! Laski się puszczają za pracę... nawet jeżeli dostaniesz pracę np na hali to nie popracujesz tam dłużej niż kilka dni, bo co tydzień przyjeżdżają nowe osoby i te osoby które jeżdżą tam po 7,8 lat i zajmą Twoje miejsce pracy! za wszystko płacisz! za "hotel" 5euro, dojazd na pole 2,5euro, za lekarza 15euro, za receptę 5euro. kary za nieporządek w pokoju od 30euro do 50euro (za dosłownie 5 okruszków na stole kolega dostał karę 30euro:D zaś drugi kolega za czysty garnek który stał na stole w pokoju 50euro:D Umowa to pic na wodę!! Ten tydzień tam był jak zły sen...
Odradzam!!!!!!

Kubuswawa

Re: Mählmann-Gemüsebau - czy ktoś pracował

Postautor: Kubuswawa » 14 lis 2013, 17:00

Niezle tu ludzi ponosi w tych postach ! proponuje robić w Polsce za tysiaczka!

Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2013, 19:26

OJ TAK PONOSI NIEKTÓRYCH PISZĄCYCH FANTAZJA ŻE HEJ
NOWI POTEM POCZYTAJĄ I POMYŚLĄ- ŁATWE PIENIADZE ŁATWE KOBIETY RAJ NA ZIEMI TO JADĘ
A POTEM NA ŻÓŁTYM OKAZUJE SIĘ ŻE NIE MA WARUNKÓW NA DZIKI SEKS I MAMY PLACZ I ZGRZYTANIE ZĘBOW
I ZE SPUSZCZONĄ GLOWĄ POWOLI WRACA TAK ZWANY FACET Z NIEMIECKIEJ NIEWOLI
I BARDZO DOBRZE :lol:

Marian24

Postautor: Marian24 » 04 lut 2014, 16:36

Siema wszystkim :D
Oto zaczyna się sezon 2014 :D Drugi raz się wybieram do melmana ;p Już nie mogę się doczekać eheh :) Hajs się kończy , a w Polsce żyje od 10 -tego do 10-tego ;]
Pozdrawiam wszystkich z sezonu 2013 :) Marian !!!
Osoby które wybierają się pierwszy raz i mają jakieś pytania odnośnie pracy w tym obozie :P Pisać na gg 1934628 Cya

niepogada1968

Postautor: niepogada1968 » 28 lut 2014, 12:30

Witam wszystkich sezonowych

Moze ktos wie cos blizej o zakazie wwozenia wyrobow miesnych do niemiec
czy to oznacza koniec z puszkami ?

mati2555

Postautor: mati2555 » 23 mar 2014, 12:42

Witam ja mam termin 20maj jedzie kto wtedy

gosc123

Postautor: gosc123 » 23 sie 2014, 19:05

Idzie zarobic w tym sezonie czy nie bardzo? Był ktoś?

Gość

Postautor: Gość » 13 paź 2014, 11:25

Ten sezon to totalna porażka. Więcej tam nie jadę. Po odliczeniu kosztów zostało mi całe wielkie nic.

Gość

Postautor: Gość » 04 kwie 2018, 01:01

Witam. Czy to wszystko co jest tutaj wypisane to naprawdę prawda? Pytam ponieważ 9 kwietnia mam tam jechać do pracy i prawdę mówiąc po tym jak to przeczytałam to strach się bać.

Pracownik 1994

Postautor: Pracownik 1994 » 07 maja 2018, 11:36

To same kurwy i złodzieje. Polak dla Polaka to gorzej jak Hitler. A w biurze to mają ..cenzura.. do gadania tylko brygadzisci robią samowolke. Nie radzę przyjeżdżać bo najpewniej się nie dorobicie. :!: :!:

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl