zbiory truskawek

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.
lidek75

zbiory truskawek

Postautor: lidek75 » pn cze 10, 2013 6:22 pm

czy ktoś pracował lub coś słyszał o zbiorach u tego pracodawcy HEUER"S - & BEEREFRUCHTE VERTREBS OHG SPARGEL Burgwedel -Fuhrberg

truskawka

Re: zbiory truskawek

Postautor: truskawka » ndz lip 21, 2013 4:03 pm

aneta chorazewicz . praca u nich jest obozem pracy nie wyplacaja zaliczki , nie ma toalet na polach zalatwic sie trzeba w polu u sasiada , nie ma mowy o wolnym dniu pomimo zmeczenia trzeba robic , czepia sie o papierosa ze idziesz zapalic ogolnie nie polecam nikomu tej pracy lepiej siedziec na posredniaku powaznie. zarobki sa snieszne jezeli jest duzo truskawek zejda z ceny i dostaje sie mniej krotko mowiac jest to wielkie dno!!!!!!!!!!!!!! jezeli szanujesz siebie nie jedz tam i nie polecaj tej pracy nikomu!!!!!! ludzie uciekaja z tamtad !!!!!!!!!!!!! niby mili ludzie? zaloga jest prawie cala ze wsi i zajmuja sie tylko plotkami siedza patrza co ze sklepu niesiesz i obgaduja kazdego!!!! i oczywiscie cala rodzina szefowej wielkiej tam robi wiec jezeli pusicisz baka na poczatku pola juz na koncu wiedza co jadles!!!!!! smiec na sali ! ludzie nie jezdzijce dorabiac tych zlodzieji!

lanzisxvx

Postautor: lanzisxvx » ndz lut 15, 2015 9:04 pm

Powiem tak bylam tam i nie polecam to naprawde oboz pracy.Jedzenie z restauracji to co im sie nie sprzedalo to mieszaja cos dla pracownikow za hotel placisz bardzo duzo a warunki sa niespecjalne.Nie sznuja ludzi mysla tylko jak oszukac pracownika.Odradzam stanowczo na poczatku sa mili a potem tyraja jak psa.

zielinski80
Kontakt:

Postautor: zielinski80 » wt cze 09, 2015 8:03 am

MÓJ KOLEGA tam pracował, wrócił po 1 miesiącu nie był zadowolony

zielinski80
Kontakt:

Postautor: zielinski80 » wt cze 09, 2015 8:04 am

dodam jeszcze ze to jest naprawdę cieżka praca
nie to co moje blogowanie i kruk windykacja forum

normalny na umyśle

Postautor: normalny na umyśle » czw cze 29, 2017 3:12 pm

Hehe,byłem w tym cyrku w tym sezonie,na truskawkach,uciekłem po kilku dniach...Jest tak: niejaki Rysio,brygadzista/rajkowy/wagowy/-wszystko w jednym-przed wyjazdem KŁAMAŁ że truskawka piękna,rwać dobrze,to się zarobi.Na miejscu okazalo się że: po 1-sze-połowa truskawki zgnita,rwaliśmy towar wielkości malimy,musieliśmy czyścić ze zgnitych-za DARMO-tam za to nie płacą-a za te paści na polu-2,5E/5kg! Powiem tak-byłem w kilku miejscach,ale takiego bagna-obozu pracy-nie widziałem jeszcze:)).Gruby Rysio nawet nie wchodzi w rajki,tylko na wyczucie mowi że rwiemy tu-a my mu-że tam jest durzo dojrzalej i że sie zpaści..A on to ma w dupie,każe nam w zgnitkach sie grzebać,a dobry towar gnije sobie:)).Ale co tam,praca od 5 rano,do 12-tej,przerwa do 14,i od 14 do 21-22!!! Tak,bo on musi mieć godziny pracy,więc ma w dupie,że zdychamy ze zmęczenia,on ma zarobić,a my-tyrać,śpiąc po 4godz,bo jak piją obok ci z sortowni co noc,to więcej się nie da!! CYRK a nie zbiory,ludzie 50-60 lat,kobiety potulne i zastraszone,nie odezwą się,mimo że ciągną resztką sił-jak w obozie pracy za Niemca...za tyranie po 15 godzą się na 20-30 Euro!!-szok!!-uciekłem szybko,bo to wyzysk i kpina z ludzi,omijajcie te pola,gdzie Rysio rządzi-to oszust!!!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl