Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 83  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odp: Mählmann-Gemüsebau - czy ktoś pracował
PostNapisane: 20 lis 2009 09:25 
Własnie wróciłam z pracy u Mahlmanna.Było ciężko,ale żyje :lol: pozdrawiam cała grupe Wieśka i Górala .Cała grupa była super:)bużka ;-)

Zgłoś post

Tytuł: MAHLMANN GEMUSEBAU
PostNapisane: 24 lis 2009 12:56 
SIEMA W DUPE ..cenzura.. LUDZIE;) W MELMANI SA DWA SWIATY PRACA I RACHMANOW JAK SIE TEGO TRZYMASZ TO WYGRASZ A NAJLEPIEJ JAK PRZY KASIE PRZESTAJA CIE BOLEC RECE I WSZYSTKO SZKODA TYLKO TYCH TROLI CO SIE ZNIMI KUPLOWALES 2 MIECHY . LUBILEM JAK GORAL SIE WKURWIAL TO BYLY JEGO OZNAKI SLABOSCI PS BYL SLABY JAK BARSZCZYK Z BIEDRONKI

Zgłoś post

Tytuł: Odp: Re: Mählmann-Gemüsebau - czy ktoś pracował
PostNapisane: 01 gru 2009 08:00 
mara napisał(a):
Ten Wiesiek,bo to prawdziwy Wiesiek (niak) ,jest pożal się boże brygadierem w kalafiiorze,ale z tego co wiem mają go już niedługo ..cenzura..ć na eisberg,matoł glupi,niedługo całkiiem z tamtąd wyleci,bo nikt alkoholików nie potrzebuje.....

Żal jak cię czytam!!!

Zgłoś post

PostNapisane: 05 gru 2009 20:48 
Witam czy słyszał ktoś o gospodarstwie Spargel & beeren Baumann? nie mogę o nich nigdzie znaleźć konkretnych informacji a wybieram sie tam do pracy. :?:

Zgłoś post

PostNapisane: 06 gru 2009 18:34 

Gość napisał(a):
Witam czy słyszał ktoś o gospodarstwie Spargel & beeren Baumann? nie mogę o nich nigdzie znaleźć konkretnych informacji a wybieram sie tam do pracy. :?:

Poczytaj tu
http://www.gowork.pl/forum/forum_posty_tematu,7601,0,0

Zgłoś post
PostNapisane: 14 gru 2009 20:26 
witam jeżdze tam od paru lat pracowałem na polu ale moja małżonka i śiostra na hali tego co doświadczyłem ja i moja rodzina nie życze nikomu .Moja żona pracowała na hali u brygadzisty Bartka gdzie jego główną kartą przetargową jest sex i alkohol to czlowiek wyzuty z uczući /sumienia ,u nigo każda jedna dziewczyna dostanie pracę za sex .Sam ma żone i dziecko a burzy spokój w normalnych domach .Facet dorośnij alo cenzura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,

Zgłoś post

Tytuł: Odp: dno laska
PostNapisane: 14 gru 2009 20:30 
Gość napisał(a):
Od jakiegoś czasu na hali mini-romana jest nowa brygadzistka.Budyniara,która szmaci ludzi na każdym kroku,a pamiętam jak pracowała rok wcześniej na hali to latała jak taka cenzura z cieczką.A teraz proszę:Wielka panii brygadzistka!!!Palcem nie chcialbym ruszyć tego scierwa!!!cenzura,cenzura ..cenzura.....

pracowałam tam kilka lat (ostatni raz) na tej hali i nie tylko wiem jak trzeba tam sie zachowac... ale po ostatnim roku z pania śliczna?? beata!! to powiem ze smieszna jestes ... nie wiem czy ktos to docenia twoja prace... tzn jej brak...hehe nie wiem za co ci płaca zielona jestes jak trawa ... do tego ta twoja głowa wysoko noszona prostak* normalnie twoje ploty o kazdym .. zobacz na siebie kim byłas i jestes SCIERWO I TYLE... ps duzego kopa dla ciebie w ta duza dupe szmato...:)

Zgłoś post

PostNapisane: 14 gru 2009 23:40 
nic nie wiećie i się nie znaćie sie, a ten Bartek to pijak i kurwiasz wiem bo tam byłem ale mnie wy..bali . :-?

Zgłoś post

PostNapisane: 15 gru 2009 07:12 
młody napisał(a):
nic nie wiećie i się nie znaćie sie, a ten Bartek to pijak i kurwiasz wiem bo tam byłem ale mnie wy..bali . :-?

młody ty wróc sie do szkoły podstawowej potem sprobuj pracy za granica.... debilu...

Zgłoś post

Tytuł: Odp: Re: Mählmann-Gemüsebau - czy ktoś pracował
PostNapisane: 19 gru 2009 10:39 
Ludzie,zastanówcie się o czym piszecie.Wy myślicie że za sam przyjazd do Maelhamna dostaniecie pieniądze.Bzdura!! Tutaj trzeba zostawić trochę krwi,duzo potu i trzeba duzo wyrzeczeń żeby zarobić jakieś pieniądze.Piszecie że brygadziści są do dupy...nie wszyscy są do dupy.Pomyślcie że oni są tutaj cały rok,a wy tylko dwa miesiące...oni mogą mieć lepsze i złe dni...muszą trzymać"krótko za mordy" bo ludzie weszliby im na głowy.Piszecie że Tomek Bajda,Krzysiek Cebulka i Wiesiek są źli. Dla kogo? :-/
jeżeli wy jesteście w porządku to i oni też są w porządku.Ja jeżdżę kilka lat i do nikogo nie miałem pretensji.Musiałem robić to co oni zalecają,oni są zadowoleni i ja też bo mam kase.Kto z Was zarobi w Polsce 12 tys za dwa miesiące? :lol:
chyba nikt,dlatego zastanówcie się co piszecie.Pozdrowienia dla tych którzy mnie znają,a zna mnie wiele osób.Trzymajcie się.
POKEMON :mrgreen: :mrgreen: :-P

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 83  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]