Josefine Herter Meuserweg 2

Szukasz osób które jadą do pracy tam gdzie ty? Tematy głuche przez okres 30 dni automatycznie usuwane.
Gość

Josefine Herter Meuserweg 2

Postautor: Gość » 20 sty 2015, 17:28

Josefine Herter

Meuserweg 2
Jedzie ktos do? ---Josefine Herter do pracy przy zbiorach rabarbaru lub malej dyni
jesli jest ktoś kto zna tę pracę i to miejsce bardzo proszę by się ta wiedza podzielił

kryst

Re: Josefine Herter Meuserweg 2

Postautor: kryst » 24 lut 2015, 12:28

my tez jedziemy w tym roku, ale pierwszy raz i też nie mamy informacji

Gość

Postautor: Gość » 24 lut 2015, 19:50

A skąd jesteście ? my jesteśmy z mazowieckiego , jest nas ośmioro

Gość

Postautor: Gość » 01 maja 2015, 19:46

Byłam , wróciłam , praca tam to nieporozumienie ponieważ pracy nie ma , nie wiem kto zawinił , pogoda ? może- ponieważ rabarbar nie chciał rosnąć .poza tym spora część ludzi w tym stałych pracowników w tej firmie to typowa patologia .
żałuję że tam pojechałam bo straciłam 3 tygodnie które najchętniej wycięłabym z życiorysu
ta plantacja to katastrofa

Gość

Postautor: Gość » 10 cze 2015, 18:23

Byłam , wróciłam , praca tam to nieporozumienie ponieważ pracy nie ma , nie wiem kto zawinił , pogoda ? może- ponieważ rabarbar nie chciał rosnąć .poza tym spora część ludzi w tym stałych pracowników w tej firmie to typowa patologia .
żałuję że tam pojechałam bo straciłam 3 tygodnie które najchętniej wycięłabym z życiorysu
ta plantacja to katastrofa

To prawda ta plantacja to kosmiczna katastrofa , na rozliczenie czekamy już 2 miesiąc i nie wiadomo ile jeszcze ,najgorsze jest to że zostaliśmy perfidnie okłamani .Wymagają od pracowników nie wiadomo czego a sami nie potrafią się wywiązać z umowy .
Katastrofa jak mówią Niemcy a w tym przypadku to mega katastrofa , omijajcie ludzie tę plantację z daleka bo szkoda zachodu i straconego czasu , no chyba że ktoś lubi balowanie non stop to tam może jechać bo będzie miał na to idealne warunki .
dodam jeszcze tylko że pokoje wyposażone są w odświeżacze powietrza o oryginalnym zapachu świeżo pompowanego szamba

sterkae

Postautor: sterkae » 19 cze 2015, 14:22

Kto posiada wiedzę na temat :termin wypłaty wynagrodzenia za pracę w przypadku pracowników sezonowych ,proszę aby się ze mną tą wiedzą podzielił , do kogo się zwrócić z problemem
pracodawca zadeklarował że rozliczenie nastąpi do końca miesiąca a tym czasem mija kolejny miesiąc i cisza wiem że są niemieckie urzędy które zajmują się nierzetelnymi pracodawcami ale nie wiem gdzie szukać namiarów na te instytucję
więc jeśli ktoś wie do kogo się zwrócić z problemem proszę aby się ze mną tą wiedzą podzielił
BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA :evil: :oops:

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Jedzie ktoś do ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl