Agencja pracy JEOPLE Z ROSTOCKU

Szukasz osób które jadą do pracy tam gdzie ty? Tematy głuche przez okres 30 dni automatycznie usuwane.
zawiedziona i oszukana

Agencja pracy JEOPLE Z ROSTOCKU

Postautor: zawiedziona i oszukana » 03 sty 2015, 14:39

:-( :-( :-( :-( Czy jest ktoś kto korzystał z pośrednictwa agencji pracy Jeople z Rostocku?proszę o wypowiedz ponieważ moje doświadczenia związane z tą agencją są bardzo negatywne, jestem rozczarowana i chciałbym ostrzec wszystkich poszukujących pracy przed korzystaniem z jej usług. :-? :-? :-? :-? :-?

Gość

Re: Agencja pracy JEOPLE Z ROSTOCKU

Postautor: Gość » 05 sty 2015, 14:33

:-( :-( :-( :-( Czy jest ktoś kto korzystał z pośrednictwa agencji pracy Jeople z Rostocku?proszę o wypowiedz ponieważ moje doświadczenia związane z tą agencją są bardzo negatywne, jestem rozczarowana i chciałbym ostrzec wszystkich poszukujących pracy przed korzystaniem z jej usług. :-? :-? :-? :-? :-?

korekta ww opinii , Sprawa została wyjaśniona okazało się że winnym całej tej niezbyt miłej sytuacji jest klient agencji a nasz pracodawca który okazał się być człowiekiem nierzetelnym i postąpił nieuczciwie zarówno z nami jak i z agencją

dali

Re: Agencja pracy JEOPLE Z ROSTOCKU

Postautor: dali » 18 lut 2015, 09:44

Szukanie pracy za pośrednictwem tej agencji to błąd nie warto korzystać z jej usług , przekonałam się na własnej skórze, nigdy więcej!!!!!!!!!!!!! odradzam wszystkim

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Jedzie ktoś do ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl