Hostessa Włochy 2011

Szukasz osób które jadą do pracy tam gdzie ty? Tematy głuche przez okres 30 dni automatycznie usuwane.
onlymee20

Re: Hostessa Włochy 2011

Postautor: onlymee20 » 04 mar 2011, 20:16

Któraś sie wybiera w najbliższym czasie...??? Czekam na odpowiedzi ;p

sekretnadusza

Postautor: sekretnadusza » 17 mar 2011, 17:32

dziewczyny ja mam zamiar się wybrać, sprawdziłam tą agencję wydaje się być uczciwa, znam dane tej pani, rozmawiałam z nią, ale sama obawiam się jechać i mam 20lat

Bea88

Postautor: Bea88 » 20 mar 2011, 10:52

Moge Wam powiedziec cos wiecej na ten temat, mieszkam pol roku w Mediolanie i pracvowalam w klubie ze striptizem- nie night club, a to tu dosc duza roznica, i co prawda sama sobie na miejscu odnalazlam lokal, ale czasem posrednictwo jest ok, bo do najlepszych klubow ciezko dostac sie 'od tak, z ulicy',tym bardziej jesli mowisz slabo lub wcale po wlosku, wiec na poczatku poprostu tak jest latwiej i bez agenta ciezko sie do tego lokalu dostac. Nie mniej jednak proponuje znalezc agencje na miejscu, wloska agencje, taka w ktorej macie podany adres biura i gdzie na rozmowe umawiacie sie w biurze, macie wszystkie telefony adresy.. wszystko czarno na bialym- tak jak to bylo w moim przypadku. Z tym, ze to tez musicie sie liczyc , ze dziennie taka agencja bierze okolo10-15 euro z waszej pensji, i akurat tu w Mediolanie nikt Wam mieszkania nie zapewni. Co do tego czy jestescie zobligowane do wyjsc po pracy, tudziez roznych innych zachowan w srodku, w innych rejonach wloch nie wiem, inne posrednicta-nie wiem, nie mniej jednak tu zobligowana owszem nie jestes, ale wiele diewczyn jednak umawia sie po pracy, bo baza- a to w najlepszym wypadku 75 euro dziennie, 100 euro jesli show to nie jest za wiele jak na tutejsze realia. OK, do tego dochodza drinki, prive dance-25 euro 10 minut, ale to zalezy od ruchu w lokalu i tylko baza jest stala i kazdego dnia pewna.
Proponuje przyjechac na kilka dni, poprostu wejsc do lokalu i zobaczyc jak to wyglada tak od srodka i przekonac sie samej, a pozniej wedle uznania skontaktowac sie z ktorakolwiek agencja.

kasia777

Postautor: kasia777 » 09 kwie 2011, 23:50

http://www.kcik.pl/doc/Internetowe_ofer ... oszech.pdf Z tego co tam jest napisane dzialalnoscia pani haliny pare lat temu zajal sie tvn i program Superwizjer .Dziewczyny opowiadaly tam o wykorzystywaniu seksualnym ktore mialo tam miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!

individualist

Postautor: individualist » 10 kwie 2011, 20:37

Ja sie chce wybrac niedlugo do wloch jako hostessa, odezwij sie do mnie, to moze razem sie wybierzemy ? czekam na informacje, pozdrawiam, to moj email: italka88@o2.pl

joannac2@op.pl

Postautor: joannac2@op.pl » 13 maja 2011, 08:39

Hejka... ja bym tez chciala wyjechać... , ale sama sie troche boje... któraś chętna ? ps. mam 20 lat :)?

wrocilam niedawno z wloch, na prace nie narzekam. minusow malo bylo moge opowiedziec jezeli ktos jeszcze zainteresowany wyjazdem ... ??? pozdr :) :-D

zakupoholiczka93

Postautor: zakupoholiczka93 » 25 maja 2011, 22:42

Jedzie ktoś może do Włoch do pracy jako hostessa w 2011 roku (obojętny miesiąc), a może ktoś już tam był i chce sie podzielić opinia?
Chodzi mi o ogłoszenie Pani Haliny (kimkolwiek jest ta Pani): http://www.rozglos.net/ogloszenie-22470 ... erte-.html

Oferta wygląda bardzo zachęcająco, możliwy jest darmowy dojazd, który Pani Halina później odliczy od 1 wypłaty.

Strona na której jest opis clubu dziewczyn pracy itp:
http://www.ghpromotion.ebaza.biz/

Jeśli jest jakaś dziewczyna, która się boi jechać sama, lub chce porozmawiać wcześniej o tym to dajcie znać, łączmy się tutaj, ja uważam że to fajna oferta i bardzo wiarygodna, osobiście - sama się też boje jechać W KUPIE RAŹNIEJ ;) dlatego szukam współtowarzyszki która by się zdecydowała jechac ze mną :)

Nie daje żadnej gwarancji że to ogłoszenie jest pewne, nie zachęcam nikogo, po prostu spodobało mi się a potrzebuje teraz troche dorobić więc rozważam możliwość wyjechania tam. Przyjemniej jest jechac z kimś, dlatego umieszczam ten wątek i mam nadzieje ze będzie ktoś chętny i razem coś zdziałamy :)
Też dostałam oferte tej pracy;)
Ale nie mam pewnosci ze jest to ta praca jaka ma byc zbyt pieknie wszystko napisane moim zdaniem;/

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 25 maja 2011, 23:17

No cóż - ostrzegałam przed tą ofertą ja, ostrzegała też główna administratorka i tego forum - czarnaewa, w necie jest sporo ostrzeżeń na temat działalności werbunkowej p. Haliny więc już nic więcej nie będę tu dodawać. Chcecie - to jeździe. Może tylko to, że warto się skontaktować przed wyjazdem z fundacją La Strada http://www.strada.org.pl/ bądź zastosować się do ich wskazówek.

joannac2@op.pl

Postautor: joannac2@op.pl » 27 maja 2011, 11:59

Któraś sie wybiera w najbliższym czasie...??? Czekam na odpowiedzi ;p
tak ja sie wybieram w najblizszym czasie, mialam juz do czynienia z Pania Halina. Pracowalam tam miesiac temu przez 3 miesiace, kto chce jechac? joannac2@op.pl gg 7182762. Asia

czarna7979

Postautor: czarna7979 » 27 maja 2011, 14:07

Witam wszystkich ;-) wydaje się podejrzana sprawa.Jakieś 10 lat temu też miałam jechać do tej pracy i również była to pani Halina.Rozmawiałam z nią przez tel.i bałam się jechać.Znajomi też mi odradzili.Za jakiś czas w TV pojawił się reportaż jak dziewczyny trafiły do burdelu.Nie polecam,nie róbcie tego!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Jedzie ktoś do ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl