Hostessa Włochy 2011

Szukasz osób które jadą do pracy tam gdzie ty? Tematy głuche przez okres 30 dni automatycznie usuwane.
Anioł stróż

Re: Hostessa Włochy 2011

Postautor: Anioł stróż » 14 sty 2011, 09:58

Ewczaczek czy jak ci tam ile ty masz lat? dzieckiem raczej nie jesteś?
Dziewczyno czy ty naprawdę chcesz wylądować w burdelu?(wierz mi to jest burdel) ostatnimi laty głośno było o zwabianiu kobiet pod pretekstem miłej pracy a w 98% były to burdele i to takie gdzie nie zarobisz(alfonsi zarabiają na tobie) a sama chcesz się wywieźć.Jeśli nie boisz się pracy w polu to prześlę ci na pocztę kilka ofert pracy sezonowej w Niemczech,bez bajerowania jak tam fajnie i miło i za darmo.
Myślę że jedna dziewczyna mniej się "zagubi w tej Italii"
Pozdrawiam.T.Z

ewczaczek

Postautor: ewczaczek » 15 sty 2011, 09:07

Jeśli nie boisz się pracy w polu to prześlę ci na pocztę kilka ofert pracy sezonowej w Niemczech,bez bajerowania jak tam fajnie i miło i za darmo.
Myślę że jedna dziewczyna mniej się "zagubi w tej Italii"
Pozdrawiam.T.Z
nie boje sie pracy w polu, więc możesz przesłac mi na poczte kilka ofert, ale co to znaczy: "...i za darmo"? ;)

ewczaczek

Postautor: ewczaczek » 18 sty 2011, 21:10

i żadnych adresów i linków nie dostałam :)
ryzykuje z Haliną i stroną: http://www.ghpromotion.ebaza.biz/kim_jestem.html

co będzie to będzie, pozdrawiam

ewczaczek

Postautor: ewczaczek » 18 sty 2011, 21:14

jeśli jakaś dziewczyna też ma ochote pojechać to piszcie! będzie raźniej jechać w 2 lub więcej :)

planuje wyjazd w lutym

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 20 sty 2011, 11:24

Nie jest to oferta pracy która ma cokolwiek wspólnego z prostytucją-ABSOLUTNIE.
Chcę również zaznaczyć ,że prostytucja w Italii jest surowo zabroniona a każdy podejrzewany o to lokal, natychmiast zamykany.
:lol: :lol: :lol: Kto nie był pewnie łyknie takie bajery. Tak się składa że byłam w itali za chlebem i
[*] żaden lokal nie zarobi na panienkach cnotkach więc taka która nie jest "łatwa" automatycznie jest zwalniana a na jej miejsce zatrudnią taką która wie po co tam pojechała
[*] pracują tam "matki polki" które pojechały dorobić, mężowi wciskają kit że tylko "towarzyszą" ale łatwa kasa szybko zmienia cnotki w "ładne, uśmiechnięte i wesołe dziewczyny w wieku 18-30 lat"
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Gość

Postautor: Gość » 20 sty 2011, 13:33

Hej

ja również zastanawiam się nad wyjazdem z koleżanką,ale nie wiem czy to jest całkowicie bezpieczne. Jeśli okazałoby się,że tak to chcielibyśmy jechać jakoś w czerwcu a Ty kiedy chcesz jechać?:) Fajnie właśnie byłoby jechać razem pozdrawiam

Magda

Gość

Postautor: Gość » 20 sty 2011, 13:48

Nie łatwiej dawać dupy w Polsce ? Ta sama kasa i bezpieczniej.

ewczaczek

Postautor: ewczaczek » 24 sty 2011, 18:56

:lol: :lol: :lol: Kto nie był pewnie łyknie takie bajery.
A Ty byłaś?

Co do tego wyżej komentarza:
-po 1: nie, nie lepiej, bo nie jest to taka sama kasa, a po 2:nikt tam jadąc dupy dawać nie chce, i właśnie dlatego powstał ten wątek, głupie komentarze tu nie pomogą więc sobie daruj

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: Małgorzata » 24 sty 2011, 23:21

...głupie komentarze tu nie pomogą więc sobie daruj
W pierwszej chwili, po przeczytaniu Twoich postów pomyślałam sobie, że wspólpracujesz z tą nieznaną bliżej osobą werbującą do tej bardzo podejrzanej pracy. Okazało się jednak, że faktycznie jesteś bardzo naiwną nastolatką, która nie bacząc na ostrzeżenia chce się utopić w tym g.
Szkoda mi Ciebie.

ewczaczek

Postautor: ewczaczek » 26 sty 2011, 12:18

naiwna? być może.
ale jak tu nie być skoro:
-na żadnym forum nie ma żadnej: ani złej ani dobrej wypowiedzi o tej ofercie
-jeśli już są jakieś złe wypowiedzi, to są one od osób które nawet TAM NIE BYŁY
-ktoś napisał, że jeśli jechać to tylko w północne rejony Włoch: a ta oferta dotyczy właśnie północnej części Włoch
-większość jakichkolwiek informacji o pracy jako "hostessa" opiera się na DOMYSŁACH osób trzecich, które nie miały nigdy bezpośredniej styczności z tym zajęciem za granicą

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Jedzie ktoś do ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl