Bardzo Proszę o pomoc!

Jak w temacie, posty nie pasujące do pozostałych kategorii
marcin.1111

Postautor: marcin.1111 » 19 cze 2008, 20:21

Dzieki za te 2 biura, ale czy jeszcze ktoś coś zna??Proszę pisać.Z góry dziękuję.

harp

Postautor: harp » 19 cze 2008, 21:40

Dzieki za te 2 biura, ale czy jeszcze ktoś coś zna??Proszę pisać.Z góry dziękuję.
mysle ze ta linka zaspokoji twoje potrzeby-do wyboru do koloru, tylko trza na chwile odejsc od kompa i troche pochodzic ;-) pzdr

http://www.okap.org.pl/index.php?option ... &Itemid=45

konrad

pytanie

Postautor: konrad » 20 wrz 2008, 12:22

czy jest jakaś lista dobrych i sprawdzonych agencji pracy?

harp

Re: pytanie

Postautor: harp » 20 wrz 2008, 13:52

konrad ? po raz bodajze 3 napisales to zdanie -spokojnie daj sie ludziom zastanowic ,i nie spamuj pzdr

Awatar użytkownika
Leon z poczty

Postautor: Leon z poczty » 20 wrz 2008, 17:33

Ziomek, nie ma takiej listy. Jak by byla to jakies polskie cwaniaki juz by nia handlowali na allegro :-D :-D :-D
Ty jak kazdy polak chcial by na gotowe, lista, i pojechal. To nie jest takie proste, koles. Na kazda firme sa jakies skargi, przelec po necie, poczytaj opinie. Wzbierz co sam na wlasny rozum. Tak czy siak bedzie cos nie tak, ale kto poweidzial ze bedzie latwo :?:

sceptyq
Administracja forum

Postautor: sceptyq » 20 wrz 2008, 18:48

nie ma takiej listy.
Nasza lista firm które są polecane faktycznie swieci pustkami. Weź jednak pod uwge że polacy wola narzekać niż chwalić. I jak ktoś zna dobra firme to sie nie podzieli i tak publicznie taka informacja

Gość

Postautor: Gość » 08 paź 2008, 12:42

pewnie że sie nie podzieli to zależy weź tylko pod uwage fakt ze ciezko ludziom dogodzic przewaznie jak tobie się opodoba praca to znajomy sie do niej nie nadaje poprostu nie nadaje i tyle. mozna stracic i znajomego i przekonanie do swojej pracy.

Gość

Postautor: Gość » 10 lut 2010, 15:48

mozna stracic i znajomego i przekonanie do swojej pracy.
Swiete słowa, miałem taki przypadek. Lepiej nic nikomu nie polecać bo bedziesz miał wroga do końca zycia

Marek

Uwaga na Agencje Pracy Imperial z Koszalina

Postautor: Marek » 18 mar 2017, 20:59

Uwaga na agencje pracy Imperial z Koszalina to oszusci,próbują ode mnie wyłudzić pieniądze 1000zł a żadnej umowy z nimi nie podpisywałem i bede musiał zgłosić to na policje bo jest to przestepstwo i grozi za to kara bozbawienia wolnosci od 6 do 8 lat.

Lejlaa

Re: Bardzo Proszę o pomoc!

Postautor: Lejlaa » 10 maja 2017, 12:49

Witam chciała bym się podzielić tym co przeżyłam przez ostatnie 3 dni !
Pojechałam do Holandii do firmy Ruigrok a miałam pracować w Green Packers.
Gdy dojechaliśmy do Holandii z mężem i moją mamą w niedziele okazało się że mieszkamy osobno a mieliśmy mieszkać razem ponieważ każde z nas jest pierwszy raz za granicą ale okej jakoś to znieśliśmy, początkowo Pan M. mówił nam że będziemy mieszkali od siebie 500/600 m okazało się że mamy z mężem do mojej mamy prawie 4 km. Do pracy mieliśmy około 9 km miało być 4.
Mieliśmy mieszkać w hotelu mieszkaliśmy na domkach ... Atmosfera u nas na domku była okropna aż się tam wytrzymać 10 min nie dało. A warunki jakie panowały było okropne i nie zgadzały się z tym co mówiła nam pani w Opolu ... Pojechaliśmy w pon do pracy okazało się że nie ma dla nas pracy że zaszła pomyłka i mamy czekać w Holandii 2/3 tyg. Wszyscy byli mili dopóki nie dowiedzieli się że chcemy wracać do Polski zaczęły się obrazy kierowane w naszym kierunku ... Do Polski musieliśmy wrócić na własny koszt czyli 65 euro za osobę ... Gdzie w umowie jest zapis że muszą nam zapewnić przejazd w dwie strony. Ale wróciliśmy więcej kosztów niż to warte. Nie polecam nikomu nie kompetencja firmy jest po prostu nie do opisania. KŁAMCY I OSZUŚCI.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Bardzo proszę o pomoc”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl