Marek Zygiert

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
olii

Re: Marek Zygiert

Postautor: olii » pt lut 22, 2013 9:17 am

My do tego ciula sie przejedziemy. Patrzyłam na mape w google. i tam jakiś dom jest pod tym adresem, ale na prywatną chatke to to nei wygląda. raczej na jakiś wiekszy budynek? Sala? Restauracja? sama nie wiem..

zzzzzzzz

Postautor: zzzzzzzz » pt lut 22, 2013 5:09 pm

to jak cos bedziecie wiecej wiedzieć dajcie znać na forum

Maadziaa

Postautor: Maadziaa » śr mar 06, 2013 10:00 am

bardzo nas kusi ta oferta (chętnie wyjechałabym z mężem) ale postanowiliśmy sobie darować. Myślę, że żadna szanująca sie firma nie pobiera opłaty od swoich przyszłych pracowników za wysłanie dokumentów...Obecnie oczekujemy również na dokumenty do pracy z Niemiec...i nikt od nas pieniedzy nie chciał-ani za załatwienie pracy, ani za wysłanie dokumentów.... ehhhh

Dokładnie!
Po za tym na każdej wiarygodnej stronie z ogłoszeniami o pracę za granicą wyraźnie piszą, że żadna firma nie ma prawa pobierać żadnych pieniędzy przed podjęciem pracy.
Ci "rekruterzy" po prostu sobie dorabiają. Wkręci ze 100 ludzi że praca jest, 100 ludzi kase wyśle a on żyje jak chce z takimi pieniędzmi. Nie dajcie się oszukiwać. Wiem, że prawie co 2 ogłoszenie to ściema, ale uważajcie...
Pozdrawiam!

merolla89

Postautor: merolla89 » wt mar 19, 2013 8:17 am

Mój znajomy też został oszukany, a to wszystko za namową jego kolegi z pracy, który rzekomo już tam pracował w zeszłym roku i tym razem też wpłacił z dziewczyną pieniądze, nawet umowę dostali do podpisania. Ostatnio okazało się, że NIE JADĄ! Markiem Zygiertem nie jest, ale pewnie jest w to wmieszany...

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl