Marek Zygiert

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.

Moderatorzy: terri, maddie_k

kajeczka

Re: Marek Zygiert

Postautor: kajeczka » wt lut 05, 2013 1:45 pm

Gość pisze:bardzo nas kusi ta oferta (chętnie wyjechałabym z mężem) ale postanowiliśmy sobie darować. Myślę, że żadna szanująca sie firma nie pobiera opłaty od swoich przyszłych pracowników za wysłanie dokumentów...Obecnie oczekujemy również na dokumenty do pracy z Niemiec...i nikt od nas pieniedzy nie chciał-ani za załatwienie pracy, ani za wysłanie dokumentów.... ehhhh

hej-a możesz przesłać mi namiary na tę Waszą ofertę?

Gość

Postautor: Gość » wt lut 05, 2013 3:54 pm

chętnie, ale nie ma już miejsc...my zapisywaliśmy się już w listopadzie, dałam namiary kilku osobom na innym forum, dzwoniły ale niestety miejsc już brak...ciekawa jestem bardzo za to co z tą ofertą od tego zygierta...."łeb" sobie urwę jak okaże się, że to nie ściema, a ja nie zaryzykowałam hehehe

Gość

Postautor: Gość » wt lut 05, 2013 4:49 pm

witam
dostał ktoś jeszcze odpowiedź co z ta pracą???
bo ja już czekam 3 tydzień i nadal nic
jeśli ktoś coś wie na ten temat to dajcie mi znać na maila Piotrek.D89@interia.pl
z góry dzięki

Maadziaa

Postautor: Maadziaa » wt lut 05, 2013 7:41 pm

Witajcie!
Żaden przyszły pracodawca NIE MA PRAWA kazać Wam wpłacać pieniędzy na przejazd czy innych opłat. Zapewnie to zwykłe oszustwo, tak jak moja koleżanka dała się oszukać.
Wysłała pieniądze, czekała na przystanku o umówionej godzinie na busa, który nie nadjechał...
A do domu miała ponad 60km.
Uważajcie na takich ludzi którzy podają swoje imie i nazwisko i numer konta bankowego i tylko kasę trzepią, a my naiwni ludzie czekamy na niedoczekanie.
Pozdrawiam! Powodzenia:]

kajeczka

Postautor: kajeczka » śr lut 06, 2013 8:30 am

Maadziaa pisze:Witajcie!
Żaden przyszły pracodawca NIE MA PRAWA kazać Wam wpłacać pieniędzy na przejazd czy innych opłat. Zapewnie to zwykłe oszustwo, tak jak moja koleżanka dała się oszukać.
Wysłała pieniądze, czekała na przystanku o umówionej godzinie na busa, który nie nadjechał...
A do domu miała ponad 60km.
Uważajcie na takich ludzi którzy podają swoje imie i nazwisko i numer konta bankowego i tylko kasę trzepią, a my naiwni ludzie czekamy na niedoczekanie.
Pozdrawiam! Powodzenia:]

Witajcie!!! ten Zygiert to nas chyba wyszykował -zgarnął kasę i cisza.........na emeil to odpowiada jak dostaje kase a spróbujcie się z nim skontaktować w obiecanym terminie przesłania dokumentów-0 odezwu-

ania1607

Postautor: ania1607 » pt lut 08, 2013 9:02 am

Witajcie, również wydaje mi się, że to oszust. Pisałam do tego pana pytając o kilka rzeczy, a odpisał mi tylko na jedno pytanie związane z pieniędzmi i przesyłką, a gdy zapytałam czy mogę prosić o nazwę firmy to cisza... Może wydaje się nie być oszustem, bo chce tylko 35zł za przesyłkę kurierską, ale jeśli by się zastanowić to jak 50 osób wyśle mu 35zł to ma z tego już trochę pieniędzy. Ciężko mi coś powiedzieć, ale wydaje mi się trochę dziwne to, że gdy zadaje mu się pytania w sprawie przesłania pieniędzy to odpisuje, ale gdy już zapyta się o nazwę firmy to jest cisza. Podaje też numer konta z góry, a boi się podać numer telefonu... dziwne to wszystko.

gosia

Postautor: gosia » pn lut 11, 2013 5:49 pm

dostał już ktoś te dokumenty od kuriera???

oliii

Postautor: oliii » czw lut 14, 2013 3:37 pm

Nam podał termin około 20 tego lutego że dokumenty wyjdą z niemiec. i zeby czekać. do sycowa mam 60 km.. jezdze tamtendy do wrocławai zastanawiam się czy się nie przejechać i nie odszukać owego adresu. poczym jak nie bedzie istniał zgłosić sprawe na policje.

gość nnnn

Postautor: gość nnnn » pt lut 15, 2013 11:35 am

OSZUST!!! zero kontaktu nic, do czasu wplaty pieniedzy odpisywal. po wplacie nic. czekamy juz ok 3 tyg na dokumenty z Niemiec i nic.;/

zzz

Postautor: zzz » śr lut 20, 2013 7:40 pm

niestety daliśmy sie oszukać co macie zamiar dalej z tym robic

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl