Herzog Sp zoo z Zdzieszowice 47-330

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
Andi

Odp: Herzog Sp zoo z Zdzieszowice 47-330

Postautor: Andi » 20 lip 2010, 20:25

Załatwiałem pracę przez tego pośrednika i zrezygnowałem z tego wyjazdu. Im więcej rzeczy się dowiadywałem tym bardziej mi się włos na głowie jeżył. Włśnie teraz się dowiedziałem, że jestem na czarnej liście Herzoga. Po prostu kpina. Pieniądze raz takie, raz takie. Polskie warunki, najpierw bezpłatne mieszkanie, potem płacić, potem stwierdziłem, że chyba mam pracować przez firmę "słup". Następnie na warunkach austriackich ale mniejsza kasa.
I w końcu zrozumiałem, że lepiej dać sobie spokój. Może inni są zadowoleni, JA NIE!!!!
Nie pracuję za granicą pierwszy raz ale z czymś takim się spotkałem pierszy raz.
Mógłbym pisać więcej ale to chyba wystarczy.
Pozdrawiam

miras

Re: Herzog Sp zoo z Zdzieszowice 47-330

Postautor: miras » 19 lis 2010, 00:48

a ja uważam ze oszust podszywa sie tutaj pod ruznymi pseudami i prubuje sie wszystkiego wyprzec po głosie słychac ze to cwaniak

Gość

Postautor: Gość » 31 gru 2010, 17:15

Witam mój mąż jechał kilka razy z tej firmy jak możecie to poszukajcie sobie innej firmy bo ta jest daremna ;-) oszukują jak się da żeby mieć dużo ludzi a jak jadą to po dwóch dniach wracają do domu bo nie ma pracy albo żle robią ja czekam na pieniądze z listopad a jak nie dostanę to im zrobię taką reklamę że pożałują tego :-) .

Gość

Postautor: Gość » 10 sty 2011, 11:36

Witam. Ja zamierzam jechac z tej firmy do Austrii w charakterze stolarza. Czy ktos juz tam pracowal i jakie sa warunki?? Prosze o szybka odpowiedz

Gość

Postautor: Gość » 19 sty 2011, 13:47

Witam. Byłem przez 3 miesiace w Austrii przez pośrednika firme Herzog. Praca ok ale kiedy przyszedł koniec miesiąca a dokładnie 15 na kacie pieniążków nie ma. Niby maja 4 dni na dokonanie wpłaty ale nic nie dotarło, gdy poszedłem sie spytac szefostwa to pokazali mi kwitek z przelewu z moimi danymi do firmy Herzog. A herzog stwierdził ze nic nie dostał. Za 2 i 3 miesiac Pracodawca z austri osobiscie przelał pieniazki na moje konto. Lecz za 1 miesiac dalej nie dostałem i sadze ze to juz legenda z pierwsza wypłata. Wiec proszę uwazac na tego posrednika

werner13

ostrzeżenia

Postautor: werner13 » 08 sie 2012, 09:05

Panowie!!!
mieszkam kilka lat w Niemczech w Munster i załatwienie Gewerby trwa dosłownie 5min.jeżeli jestesmy juz zameldowani i opłata wynosi 20euro.dodatkowo można zapłacić danej osobie która nam w tym pomaga ,jeżeli nie znamy języka.jeździłem ponad 12 lat zagranicę i w życiu żadna firma nie kazała mi oddać swoich dokumentów tożsamości,bo to jest sprzeczne z prawem,więc nie wiem,co ta firma kombinuje,ale spotkałem się już z takim przypadkiem ,że firma pobrała dokumenty,niby do załatwiania pozwoleń,a co się okazało ,że ludzie pracowali na obcych dokumentach,szczególnie tak było między innymi w Holandii.więc (PRZESTRZEGAM)- dosłownie wszystkich,żeby nie dali się rolować na jakieś głupie machlojki z firmami które żądają dokumenty tożsamości,nie maja takiego prawa.Po drugie firma która załatwia pracę za granicą,nie ma prawa pobierać żadnych opłat,bo jest to sprzeczne z prawem,jeżeli firma chce jakieś pieniążki to zastrzega sobie ,że po załatwieniu wszelkiej dokumentacji i pracy,uwaga!!! to wtedy odciąga nam dana kwotę na którą się zgodziliśmy oczywiście z potwierdzeniem wpłaty lub wyciągiem z konta z udokumentowaniem.wiec panowie,pamiętajcie,że firmy które żądają od was jakichkolwiek pieniędzy to oszuści.wielu osobom pomogłem.i znam to co się dzieje na rynku pracy.każdy chce zarobić,więc proponuje,żebyście szukali w firmach zaufanych...proponuje Club Silesius w Opolu lub Job Partner z Olesna...wiele osób tam pracuje,i nie musieli wpłacać pieniędzy,a formalności załatwia się w Biurze,nie na polu namiotowym.UWAGA!!! wiele osób które chwalą lub bronią firmy mogą być ich przedstawicielami.nie badźcie naiwni...to tyle z mej strony.pozdrawiam

werner13

BYŁY PRACOWNIK

Postautor: BYŁY PRACOWNIK » 09 lut 2016, 20:51

Będę bardzo szczęśliwa jeżeli mój komentarz pomoże tym kto zdecyduję się na prace w firmie Herzog.
Jestem byłą pracowniczką biurową „od wewnątrz”, jakiś czas miałam zatrudniać osoby do Austrii i Niemiec i jeżeli mam być szczera i określić firmę jednym słowem to „Dramat”.
Na szczęście nie potrafiłam długo okłamywać ludzi o „super warunkach i zarobkach” w tej firmie, postanowiłam że sumienie w życiu jest ważniejsze i świat nie skończył się na tej firmie.
Oczywiście że jeżeli znasz bardzo dobrze język Niemiecki, masz wyuczony zawód i doświadczenie, dostaniesz prace w Herzogu, ale czy osoba z takimi umiejscowienie pójdzie pracować do agencji pracy??? Kiedy dzwoniłam do takich osób i proponowałam pracę to bardzo się śmiali jaką stawkę im proponuje.
W Herzogu nie można również chorować bo od razu jesteś zwolniony, trzeba posiadać auto, być zawsze mobilnym i zgadzać się na każdą prace nawet na wyjazd około 1000 km. np. do Tyrolu na 2 dni . Bardzo często wysyłali pracownika na 2-3 dni a obiecali minimum na parę miesięcy.
Myślę że firma powinna się poważnie zastanowić nad sposobem funkcjonowania i podejściem do pracowników gdyż powyższe komentarze są naprawdę prawdziwe, a te kilka pozytywnych to na pewno napisane przez samą firmę, ponieważ ponad powoła pracowników Herzog nie posiada nawet skrzynki pocztowej do wysyłki dokumentów, a co dopiero obsługa internetu.
Oczywiście nie mówię o młodych studentach które mają nadzieje że wyjadą na prace tymczasową za granice ale niestety na chwilę obecną młode pokolenie nie posiada dyplomu takiego jak dekarz, spawacz, stolarz czy hydraulik a Austria czy Niemcy nie zatrudniają bez wyuczonego dyplomu.
Traktowanie pracowników wewnętrznych i zewnętrznych w tej firmie jest straszne, jestem pewna że w zoo dużo lepiej traktują zwierząt.
Uważam że taka firma nie powinna funkcjonować a osób z podobnym zdaniem jest bardzo dużo.
Zwolniłam się z tej firmy natychmiast nie mając żadnej pracy ale na szczecie po 2 tygodniach pracowałam już w innej firmie, dlatego naprawdę czasami warto uwierzyć w siebie.
Przed odejściem zapisałam sobie groźne maili kierowane szefostwem firmy do mnie, więc gdyby ktoś chciał „odwdzięczyć” się firmie chętnie się dołączę.
Kto ceni sobie odpowiedzialność, sumienność, profesjonalne podejście do pracy, to zdecydowanie odradzam prace w Herzogu.

były pracownik

Postautor: były pracownik » 21 gru 2016, 09:28

Były pracownik/ 100% wiarygodne info 2016-12-21 09:25:20 Witam ponownie

Nie wiem z jakiego powodu moja opinia jest ciągle usuwana, gdyż nie naruszam żadnych zasad regulaminu.
I żeby ostrzec ludzi wysyłam ponownie swoją poprzednia wypowiedz.
PS: bede wklejac ponownie swoją opinie tyle razy ile będzie ona usuwana, i nie tylko na tym portalu.

Bedę bardzo szczęśliwa jeżeli mój komentarz pomoże tym kto zdecyduję się na prace w firmie Herzog.
Jestem byłą pracowniczką biurową „od wewnątrz”, jakiś czas miałam zatrudniać osoby do Austrii i Niemiec i jeżeli mam być szczera i określić firmę jednym słowem to „Dramat”.
Na szczęście nie potrafiłam długo okłamywać ludzi o „super warunkach i zarobkach” w tej firmie, postanowiłam że sumienie w życiu jest ważniejsze i świat nie skończył się na tej firmie.
Oczywiście że jeżeli znasz bardzo dobrze język Niemiecki, masz wyuczony zawód i doświadczenie, dostaniesz prace w Herzogu, ale czy osoba z takimi umiejscowienie pójdzie pracować do agencji pracy??? Kiedy dzwoniłam do takich osób i proponowałam pracę to bardzo się śmiali jaką stawkę im proponuje.
W Herzogu nie można również chorować bo od razu jesteś zwolniony, trzeba posiadać auto, być zawsze mobilnym i zgadzać się na każdą prace nawet na wyjazd około 1000 km. np. do Tyrolu na 2 dni . Bardzo często wysyłali pracownika na 2-3 dni a obiecali minimum na parę miesięcy.
Myślę że firma powinna się poważnie zastanowić nad sposobem funkcjonowania i podejściem do pracowników gdyż powyższe komentarze są naprawdę prawdziwe, a te kilka pozytywnych to na pewno napisane przez samą firmę, ponieważ ponad powoła pracowników Herzog nie posiada nawet skrzynki pocztowej do wysyłki dokumentów, a co dopiero obsługa internetu.
Oczywiście nie mówię o młodych studentach które mają nadzieje że wyjadą na prace tymczasową za granice ale niestety na chwilę obecną młode pokolenie nie posiada dyplomu takiego jak dekarz, spawacz, stolarz czy hydraulik a Austria czy Niemcy nie zatrudniają bez wyuczonego dyplomu.
Traktowanie pracowników wewnętrznych i zewnętrznych w tej firmie jest straszne, jestem pewna że w zoo dużo lepiej traktują zwierząt.
Uważam że taka firma nie powinna funkcjonować a osób z podobnym zdaniem jest bardzo dużo.
Zwolniłam się z tej firmy natychmiast nie mając żadnej pracy ale na szczecie po 2 tygodniach pracowałam już w innej firmie, dlatego naprawdę czasami warto uwierzyć w siebie.
Przed odejściem zapisałam sobie groźne maili kierowane szefostwem firmy do mnie, więc gdyby ktoś chciał „odwdzięczyć” się firmie chętnie się dołączę.
Kto ceni sobie odpowiedzialność, sumienność, profesjonalne podejście do pracy, to zdecydowanie odradzam prace w Herzogu.

Blob

Re: Odp: Herzog Sp zoo z Zdzieszowice 47-330

Postautor: Blob » 21 gru 2016, 09:34

Załatwiałem pracę przez tego pośrednika i zrezygnowałem z tego wyjazdu. Im więcej rzeczy się dowiadywałem tym bardziej mi się włos na głowie jeżył. Włśnie teraz się dowiedziałem, że jestem na czarnej liście Herzoga. Po prostu kpina. Pieniądze raz takie, raz takie. Polskie warunki, najpierw bezpłatne mieszkanie, potem płacić, potem stwierdziłem, że chyba mam pracować przez firmę "słup". Następnie na warunkach austriackich ale mniejsza kasa.
I w końcu zrozumiałem, że lepiej dać sobie spokój. Może inni są zadowoleni, JA NIE!!!!
Nie pracuję za granicą pierwszy raz ale z czymś takim się spotkałem pierszy raz.
Mógłbym pisać więcej ale to chyba wystarczy.
Pozdrawiam
Szkoda że taka firma w ogóle istnieje.
Wlascicieł Herzog i jego prawa ręka Pan P-k naprawde nie boją sie Boga i nie myslą że za takie zachowanie kiedys trzeba będzie odpowiadac. Nie jestem religijny ale w tej firmie oprocz kasy nie liczy sie nic.

anna342

Postautor: anna342 » 23 lis 2017, 18:39

Szanowni Państwo,
również nie polecam firmy HERZOG z Raciborza. To jedna z "odnóg" tej głównej siedziby pośrednictwa w Krapkowicach. Dlaczego piszę to ostrzeżenie? Otóż poszukują oni również ludzi do swoich polskich biur. Jednym z oferowanych stanowisk jest stanowisko REKRUTER ze znajomością języka niemieckiego. Tuż po wysłaniu CV poprzez formularz na stronie, jakieś 15 minut od kliknięcia "wyślij" odezwała się pracownica z centrali. Nasza rozmowa trwała dosłownie 6 minut i podczas rozmowy zostałam przepytana z niemieckiego oraz umówiona na rozmowę kwalifikacyjną w oddziale raciborskim. Po tej, zdawać by się mogło miłej rozmowie zostałam zaproszona na dzień próbny. Umówiony został fakt pracy - 9-17 od poniedziałku oraz 8-13 w soboty, na zasadzie najniższej krajowej. Na fakt się zgodziłam, bo wiem, że nie miałam jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia w materii, mimo iż skończyłam - jakby nie patrzeć - studia o wartości wysoce przewyższającej zakres obowiązków na stanowisko, które aplikowałam. Oprócz tego znam również 3 języki obce, na przyzwoitym poziomie (w tym oczywiście wymagany niemiecki na poziomie biegłym). Dzień próbny okazał się być darmowym wykorzystaniem pracownika, mimo iż chciałam zobaczyć na czym praca polega, więc z ciekawości się zgodziłam - licząc się z ewentualnym brakiem zapłaty za ów dzień. Pan kierownik rzucił przede mnie 4 opasłe segregatory i kazał poszukać pracowników na podane stanowiska, polegało to na "obdzwonieniu" wszystkich znajdujących się w bazie wewnętrznej. NIE DOŚĆ, że musiałam co chwila chodzić do sekretariatu pytać, czy w bazie komputera pracownik oznaczony jest jako "obecnie zatrudniony" (co wiązałoby się z pominięciem i ułatwieniem sobie w/w zadania), to jeszcze kazano mi dzwonić z telefonu stacjonarnego o kiepskim głośniku, a nie np. przez słuchawki do Skype (inni pracownicy biura mieli ten komfort zapewniony). Dlategoż przez 8 godzin robiłam z siebie pajaca trafiając w 80 % na osoby niezainteresowane, gdyż powodem ich niezainteresowania było to, że byli na obecną chwilę zatrudnieni. Po tym dniu zostałam pozornie miło pożegnana, oczywiście kierownik przez tym pozbierał ode mnie skany moich dyplomów oraz dokumentów, celem spisania ze mną umowy. Tak, umowa była mi proponowana. Obiecać to wszak nie grzech, i wcale nie jest mi smutno, lecz raczej jestem radosna, ponieważ kierownictwo Herzoga już nigdy do mnie nie zadzwoniło.
Obecnie pracuję w innej firmie, jestem bardzo zadowolona z dbałości o pracownika w strukturach przedsiębiorstwa, w którym obecnie pracuję. I jak na nieszczęście trafiłam tam na dziewczynę, która również była na taki darmowym dniu próbnym w Herzogu, po którym już nikt się do niej nie odezwał.
Ta firma jest żałosnym przykładem przyjmowania pracy za darmo, na zasadzie - przyjdzie nowy, porobi to, porobi tamto, a jutro kolejny i kolejny... Oszczędne co? ;)
Ostrzeżenie dla wszystkich: nie aplikujcie na żadne stanowisko w tej firmie...

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl