firma KAGU sp. z o.o.

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
miros54

firma KAGU sp. z o.o.

Postautor: miros54 » pt mar 05, 2010 2:11 pm

Witam wszystkich forumowiczów.
Czy ktoś słyszał i spółce KAGU działającą na terenie Belgii. Spółka ma (miała?) siedzibę gdzieś na terenie woj. warmińsko-mazurskiego a wcześniej w Pruszczu Gd. a jeszcze wcześniej w Kolbudach. Z tego co wiem na dzień dzisiejszy to cały czas działają. Zajmują się rekrutacją ludzi w branży budowlanej.
W szczególności poszukuję ludzi poszkodowanych przez wspomnianą spółkę. Chodzi mi o niepłacenie za diety za czas pobytu za granicą, niedopłacanie, obiecanej w czasie rekrutacji, wysokości wynagrodzenia oraz inne finasowe grzechy tej "spółeczki".
Sam jestem jednym z poszkodowanych finansowo i szukam jeszcze innych osób znajdujących się w tej samej sytuacji.
Pozdrawiam

Gość

Odp: firma KAGU sp. z o.o.

Postautor: Gość » śr mar 17, 2010 7:37 pm

Ja też jestem poszkodowany przez tą firme .Oni zmieniają co chwile adresy i są to lewe adresy dlatego jest problem żeby ich odnaleść ;/

miros54

Postautor: miros54 » śr mar 17, 2010 11:18 pm

No to jest nas już dwóch. Kiedy i jak długo Kolega pracował dla tej Firmy? Jest jeszcze parę innych znanych mi osób, które pracowały w Belgii razem ze mną i też zostały poszkodowane finansowo przez Kagu. W grupie zawsze łatwiej jest dochodzić swoich racji.
Jak mogę skontaktować się z Kolegą?
Pozdrawiam serdecznie

miros54

Postautor: miros54 » śr mar 17, 2010 11:20 pm

Proszę podać jakiś adres mailowy lub nick na SKYPE na prywatną wiadomość do mnie na dole pod postem.

Buki

Re: firma KAGU sp. z o.o.

Postautor: Buki » sob sie 05, 2017 5:20 pm

Szukam osób poszkodowanych przez Kagu sp.z.o.o delegujących pracowników do Belgii.Proszę o kontakt na e-mail ktroka@hotmail.com

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl