Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanko o stronke
PostNapisane: 09 lut 2011 10:25 

Witam. Czy ktoś słyszał o tej firmie? To ich stornka:
http://www.monan-services.cba.pl/ Kontakt z nimi to:
Monan Services Business Asssistance
G.Crommenlaan 4
BUS 0501
9050 Gent
Belgia
Ondernemingsnr 0828.509.306
TEL 0032 485 272 801
0032 488 309 882
ivan2009@live.be
Napisalem do nich i odpisali mi cos takiego: "prosze wejsc na nasza strone i wydrukowac druk zgloszeniowy+ksero dowodu osobistego z dwoch stron czytelne ;na zgloszeniu zaznaczyc ze ma pan auto;i jest tez adres gdzie nalezy wyslac " JAk myślicie czy to jest firma zajmująca sie poszukiwaniem pracy np sezonowej czy cos? Bo nie rozumiem wogole ich. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Zgłoś post
950x200_centrum_ochrony_dluznika_oddluzanie_13062012
 Tytuł: Re: Pytanko o stronke
PostNapisane: 09 lut 2011 10:29 

Ich email wziąłem z tąd http://www.praca-za-granica.pl/o-102547.php Czytalem w necie ze ta firma o numer BTW 0828.059.306 jest niby jakaś dobra itp.. Czekam na wasze opinie itp. Czy to nie jakiś kant czy bóg wie co jeszcze innego:)

Zgłoś post
PostNapisane: 07 wrz 2011 19:04 

Domaniak napisał(a):
Ich email wziąłem z tąd http://www.praca-za-granica.pl/o-102547.php Czytalem w necie ze ta firma o numer BTW 0828.059.306 jest niby jakaś dobra itp.. Czekam na wasze opinie itp. Czy to nie jakiś kant czy bóg wie co jeszcze innego:)

Witam!
Ja też znalazłem ogłoszenie z tym numerem telefonu. Pani ma zadzwonić dzisiaj do mnie około 22 godziny na numer domowy. Praca przy układaniu kostki brukowej. Zobaczymy co ma do powiedzenia. Daj znać jak będziesz coś wiedział

Zgłoś post
PostNapisane: 08 wrz 2011 10:21 
Administracja forum
Administracja forum

Jaka poważna firma trzyma swoją stronę www na darmowym serwerze z darmową domeną?

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Zgłoś post
PostNapisane: 11 wrz 2011 10:48 

Znam tą firme bardzo dobrze.MONAN SERVICES z GENT Belgia.
właścicielami są para oszustów EWA CHALMET i jej mąż IVAN.
Ładnie pięknie mówi przez telefon,a wrzeczywistości tak nie jest.Byłem widziałem i tak nie jest jak mówi.Ja byłem 25 dni z tego 3 dni pracowałem.Praca sie skończyła i mówią ci kit że jutro będzie praca,i tak jutro,jutro,a dni lecą.Byli tacy że dostali wypłate po 500 euro i zaraz uciekli do kraju zdziwieni,zdenerwowani.Dużo rodaków naszych zostało oszukanych przez tą pare ewa i ivan.Drodzy rodacy pamiętajcie,pracowałem w firmie belgijskie i nie jest tak jak mówią że jest fajnie.Pracować miałem na koparce ,a dostałem koparke z drewnianym wysięgnikiem do tego,układać kostke brukową.Belgowie są bardzo wredni co do obcokrajowców,dlatego że nie lubią obcokrajowców.Ja wogule nie rozumiem ich,to po co dawają ogłoszenia? Uważajcie na siebie rodacy i nedajcie się oszukać EWIE i IVANOWI.

Zgłoś post
PostNapisane: 20 wrz 2011 12:53 

To sa bardzo porzadni ludzie,kiedys tez mylnie pania Ewe Chalme ocenilam ,zbyt pochopnie zaco przepraszam,pomagaja polakom ale tylko tym ktorzy chca naprawde pracowac,pracowal moj ziec Sebastian przez posrednictwo pani Ewy i pana Iwana i nie bylo mowy zeby czekali minute na prace albo na pieniadze,pracowal ziec na plantacji truskawek,niemka nie chciala wyplacic pieniedzy bo twierdzila ze niema teraz tylko pozniej,wystarczyl jeden telefon do pani Ewy a pan Iwan byl w przeciagu kilkunastu minut i zaraz pracodawca znalazl pieniadze do wyplaty,oczywiscie zaraz chlopacy byli przeniesieni do innego pracodawcy i tam zarobki byly naprawde bardzo duze,nigdy mojego Sebastiana ani calej ekipy z Jeleniej Gory i okolic ktora tam przebywala nie zostawili bez pomocy,wiem co pisze bo sama padlam ofiara oszustow i obozu pracy w Belgii pozostawiona na pastwe losu.Golina Malgorzata.

Zgłoś post
PostNapisane: 27 lis 2011 04:35 

mgolina napisał(a):
To sa bardzo porzadni ludzie,kiedys tez mylnie pania Ewe Chalme ocenilam ,zbyt pochopnie zaco przepraszam,pomagaja polakom ale tylko tym ktorzy chca naprawde pracowac,pracowal moj ziec Sebastian przez posrednictwo pani Ewy i pana Iwana i nie bylo mowy zeby czekali minute na prace albo na pieniadze,pracowal ziec na plantacji truskawek,niemka nie chciala wyplacic pieniedzy bo twierdzila ze niema teraz tylko pozniej,wystarczyl jeden telefon do pani Ewy a pan Iwan byl w przeciagu kilkunastu minut i zaraz pracodawca znalazl pieniadze do wyplaty,oczywiscie zaraz chlopacy byli przeniesieni do innego pracodawcy i tam zarobki byly naprawde bardzo duze,nigdy mojego Sebastiana ani calej ekipy z Jeleniej Gory i okolic ktora tam przebywala nie zostawili bez pomocy,wiem co pisze bo sama padlam ofiara oszustow i obozu pracy w Belgii pozostawiona na pastwe losu.Golina Malgorzata.

Albo sobie zartujesz albo jestes z Ewka w spolce chyba :-o

Dwa razy jechalem do pracy przez Ewe i Ivana.Dwa niewypaly, a do tego kilka dni temu dostalem od nich pismo ze mam im zaplacic 1250euro za zerwanie umowy i sadem mi groza naciagacze jeb...

Pierwszy wyjazd do Holandii-ponad 1000km.praca byla "od wczoraj", tylko sie spakowac i jechac. przespalismy z kolega nocke na mieszkanku i ok 11 w poludnie nastepnego dnia powrot do Polski. Kiedy wracalismy do kraju zadzwonila ze za 3 dni bedzie dla nas praca ale w Belgii (jezeli faktycznie miala byc za 3 dni to mogla nas cofnacte 200km..).wrocilismy do kraju i po 3dniach pojechalismy do Gent gdzie znowu pracy nie bylo, ale nawijka oczywiscie piekna, papiery do podpisania i ogole.mieszkanie w ogole szkoda slow.lacznie z nami dwoma bylo tam 9 osob i jakos nikt nie byl zadowolony. Polowa z nich czekala "2-3" dni na prace od paru tygodni. dejavu.prazespalismy sie i rano do Polski.

po 3 tygodniach dostalem wezwanie do zaplaty za zerwanie kontraktu ktorego nie mialem.nocleg policzyla mi przez 91 dni!!! 13euro doba, 40euro kaucja i 157euro jej prowizja!
nie dajcie sie naciagac tym oszustom! ludzie mieli problem zeby wrocic do kraju bo byli bez kasy

Zgłoś post
PostNapisane: 24 mar 2013 09:31 
Ta firma to jedna wielka lipa !! Ta Cała Ewa Ivan Michael I Ten cały ..cenzura.. Dries Pedałek cenzura !!Nie wypłacaja pieniedze oszukuja Nie dajcie sie zwiesc teraz to oni działaja pod inna nazwywa PCC Polish Constryction Company Nie dajcie sie zrobic w Hu...ja !!Jak do belgi ktos ma jechac do pracy niech sie najpierw upewni czy pani Ewa Chamlet I Ivan Chamlet Nie maja nic z tym wspolnego

Zgłoś post

PostNapisane: 17 paź 2014 17:07 
drodzy rodacy ja też miałem doczynienia z p.ewą i jej mężem robota miła być 3-miesiące a pracowałam ze 3-tyg do tego warunki mieszkaniowe tragedia a kasa za mieszkanie rozpacz
UWAGA!!!!!!!!! UWAGA !!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC [ DST ]