transport i tanie linie lotnicze

karyxd

transport i tanie linie lotnicze

Postautor: karyxd » 06 lut 2013, 07:33

-nie da sie wydrukowac biletu a własną ręke, plik do wydruku wygląda tak że po prostu nie da sie tego zrobic na jednej kartce... wydruk na miejscu = dopłata
-bagaż o ''centymetr'' za duży lub o ''miligram'' za ciężki = dopłata
-infolinia... rozmowa ze średnio rozgarniętą i niezbyt rzeczową panią 5zł za minute i ogólnie utrudniony kontakt
-manipulacja cenami biletów... praktycznie za kazdym razem cena biletu jest i tak jednak wyzsza od wczesniejszych zapowiedzi
-opryskliwa obsługa... jak cos ci sie nie podoba to nie leć, dawaj wiecej kasy albo wołam ochrone, tego co wczesniej zaplaciles i tak raczej juz nieodzyskasz jesli sie wycofasz
-ogólny chaos i zamieszanie

no i ludzie latają nie mając już zazwyczaj wyboru, interes sie kreci i hajs sie zgadza, sam pewnie pominąłem wiele sytuacji jakie mogą spotkać pasażerów tych i zapewne innych 'tanich' linii lotniczych (wachlarz kruczków i haczyków jest szeroki) w związku z tym prosze o podzielenie sie swoimi odczuciami na temat transportowych cwaniaków nie tylko z RYANAIR

karyxd

Re: transport i tanie linie lotnicze

Postautor: karyxd » 06 lut 2013, 07:43

chciałem jeszcze coś dodać o typach co nazywają sie ''przewóz osób'' stoja zazwyczaj przy dworcach wiekszych miast i podszywają sie pod taxi... naliczają se bajońskie kwoty za kilometr, straszą czym tylko mogą i chcą w razie braku gotówki aby im podpisywać zobowiązanie do zapłaty, najchetniej robia w H obcokrajowców i mniej spostrzegawczych rodaków

r_pankiewicz

Re: transport i tanie linie lotnicze

Postautor: r_pankiewicz » 26 sty 2016, 21:48

Tanie linie lotnicze można znaleźć na bieżąco śledząc różne serwisy internetowe. Ostatni skorzystałem z mlecznych podróży i poleciałem samolotem z Wrocławia do Warszawy - uwaga za 8zł w jedną stronę. Bilet samolotowy nie zawsze wydaje się być najdroższym rozwiązaniem. Jeśli chcecie tanio polecieć, wystarczy poświęcić godzinę może dwie przed komputerem i z pewnością znajdziecie coś taniego. Z transportem trzeba uważać, bo często przy lotniskach stoją pseudotaksówkarze, którzy oczywiście oferują swoją pomoc w dotarciu do konkretnego miejsca, niestety naliczają sobie za km znacznie wyższą cenę. Zwracajmy na to uwagę, bo naciągaczy jest naprawdę dużo.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Inne”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl