biuro usług szkoleniowych i pracowniczych z Tarnogrodu

lidka57

biuro usług szkoleniowych i pracowniczych z Tarnogrodu

Postautor: lidka57 » 16 mar 2013, 18:26

Czy ktoś z was słyszał o biurze usług szkoleniowych i pracowniczych z Tarnogrodu? Znalazłam ofertę pracy którą proponuje i jest to praca sezonowa za granicą. Niby wszystko wydawało mi się w porządku dopóki Pani rozmawiając ze mną nie napomniała o tym,iż jest potrzebna wpłata przed wyjazdem w wysokości 450 zł. Kiedyś usłyszałam,że nie powinno się wpłacać niczego za wyjazd za granicą,dlatego też pomyślałam,że firma może okazać się fałszywą. Jeśli komuś z was jest znane te biuro bardzo bym prosiła o opinię na ich temat.

Joasia1981

Re: biuro usług szkoleniowych i pracowniczych z Tarnogrodu

Postautor: Joasia1981 » 19 mar 2013, 13:40

Ja już pisałam na tym forum, że byłam na pracach organizowanych przez to biuro i też płaciłam i jestem zadowolona. To nie jest fałszywa firma, kilka osób ode mnie też z niej korzystało, kase sie płąci bo wiadomo ze nikt nie pracuje za darmo, a poza tym to oni muszą całe te dokumnety formalności wykonać, więc na to idzie to. Jeżeli ktoś chce jechać żeby naprawde zarobić to kwota która pobieraja nie jest niczym wielkim bo jeżeli ktoś chce to może zarobić napewno wiecej niż w Polsce. Jeżeli nie jesteś pewna, zadzwoń do nich, sprawdz że działają legalnie itd. mają stronę można wszystko obejrzeć.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Słyszał ktoś o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl