Praca w Anglii na farmie Mudwalls - "pośrednik" oszust

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
Lif

Praca w Anglii na farmie Mudwalls - "pośrednik" oszust

Postautor: Lif » 28 sty 2016, 15:53

Uwaga na oszustów!!! Pracy na farmie w Anglii - Mudwalls Farm w Dunnington (Alcester road B495PA). Bilet bezmyślnie kupiłem (na szczęście odzyskałem większość kwoty). Gdy dzisiaj "pośrednik" napisał do mnie, że muszę do niego przelać 245 f na opłaty za mieszkanie, stwierdziłem że coś jest nie tak. Zadzwoniłem do właścicieli wspomnianej farmy. Powiedzieli że nigdy nie zatrudniali obcokrajowców i na pewno nie szukają Polaków do pracy. Podziękowali za informację o oszustwie. Nie jestem aż tak naiwny - wątpię aby ktokolwiek znalazł oszustów. Dla Oszukanych podaję maile, telefony i dane kont bankowych oszustów: inspectemployment@gmail.com (Anna Zalezna), tel. (0044) 7468 018734 (facet, którego imienia nie znam, dzwonił z Wyspy Man; albo Polaczek, albo tylko dobrze po polsku mówi), dane ich konta: Barclays Bank Lettings Agents Nr Konta:28093300 Sort Code:34-51-12 Barcgbplplw birmingham/a lcester 73 faiths road b49 Chcieli mi oczywiście wynająć mieszkanie, które nie pojawia się na żadnym brytyjskim portalu z nieruchomościami do wynajęcia. Mam nadzieję, że ktoś przed wpłaceniem pieniędzy lub podróżą zdąży przeczytać mój wpis i nie da się oszukać. Do spisywania tych wszystkich oszustów Polaków przez p********ych polaczków-cwaniaczków trzeba by było założyć specjalną stronę. Pozdrawiam.

awdas

Re: Praca w Anglii na farmie Mudwalls - "pośrednik" oszust

Postautor: awdas » 04 mar 2016, 18:40

Praca na farmie w miejscowosci RINGWOOD hrabstwo hampshire!
Dzięki za informację.Pochwale się swoją przygodą!!!! Zadzwoniłem na farmę w której miałem zacząć pracę i co słyszę " nic na ten temat nie wiemy" , oferta mieszkania - miała być w internecie (brak). Zweryfikowałem wszystko co mogłem i okazuje się, że to oszuści!
Wszystkie pozostałe informację, są praktycznie identyczne jak w Twoim opisie.
Kasy nie wysłałem bo również nie jestem naiwny. Bilet zaraz po zakupie wycofałem bo zawsze można kupić nowy.
Oszustwo!!!!!!!!!! Praca na farmie w miejscowosci RINGWOOD hrabstwo hampshire!
Podaje namiary oszustów:
nr tel. 00447442047350
stachura.seasonaljobs@gmail.com
LLOYDS BANK
Estate Agents
Nr Konta:23800020
Sort code:45-45-76
LLOYDSGBPLPLW

Praca od 7 marca, mam nadzieję, że wszyscy aplikujący włączyli myślenie i nie wysłali pieniędzy.!!!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl