UWAGA NA FIRME EUROJOB

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
niewazne kto

Re: UWAGA NA FIRME EUROJOB

Postautor: niewazne kto » 10 wrz 2009, 23:18

Pracowalem kiedys w innych firmach, i bylo jeszcze gorzej!!!
W Eurojob nie jest tak zle, jak to niektorzy opisuja.
Jest praca, pieniadze wplywaja na konto wiec po co tutaj tak bluzgac na ludzi, na naszych rodakow!
Czy ktos z nich wam kiedys cos zrobil, ukradl?
Naprawde przesadzacie!
Szkoda tylko ze nikt nie potrafi byc na tyle honorowy aby tez napisac te dobre rzeczy o menadzerach ktorzy lataja na kazde wasze zawolanie! To samo dotyczy innych osob o ktorych wypisujecie te zle rzeczy!!!!

WSTYD!!!
Kiedys to sie obroci przeciwko wam!!!

Gość

Postautor: Gość » 14 wrz 2009, 23:35

NIE JEST TAK ZLE JAK PISZA, W TEJ FIRMIE TO CHOCIAZ DAJ PRACE W POROWNANIU Z INNYMI BIURAMI.
PRACOWALEM W FIRMIE KTORA MI DO TEJ PORY WISI 3000 EURO.
JEDNA Z PANI MENADZER PRZYJELA MNIE DO WASZEJ FIRMY I TERAZ CHOCIAZ MAM PRACE I PIENIADZE!
Z TYCH WASZYCH WIADOMOSCI TO MOZNA MYSLEC ZE TA FIRMA TO DO NICZEGO ALE MOWIE WAM PRZEKONALEM SIE JAK TO JEST W INNEJ FIRMIE I UWIEZCIE W EUROJOB JEST POPROSTU RAJ W POROWNANIU Z FIRMA W KTOREJ PRACOWALEM.
PRACOWALEM U WASZEGO KLIENTA I TAM ZRESZTA KAZDY TWIERDZIL ZE FIRMA EUROJOB JEST SOLIDNA FIRMA.
LUDZIE JEST NAPRAWDE OK!!!

Gość

Postautor: Gość » 24 wrz 2009, 16:17

[quote="pracownicy"]Ludzie, naprawde przesadzacie, my juz w tej firmie pracujemy ponad 3 lata, i jak czytamy te oszczerstwa to az sie niedobrze nam robi.
Nie rozumiemy skad tyle tej nienawisci, naprawde, jezeli macie dosyc tej firmy to poszukajcie sobie pracy w innych biurach, jest ich naprawde duzo w Holandii i to wy macie prawo wyboru!

Co do pracownikow biura, to mozemy tylko powiedziec ze nasza osoba kontaktowa jest pani M..... i pracuje nas w firmie ponad 30 osob, i od wszystkich slyszymy tylko pozytywne rzeczy! Zawsze pomoze, wytlumaczy, porozmawia z pracownikami jak jedna z nas.
Majac tyle osob pod nadzorem, mozemy ja tylko podziwiac, niema co zazdroscic, czytajac to co wypisujecie o pracownikach biura.
Jest dla nas najlepsza menadzerka w Eurojob.

Zostawcie w koncu tych ludzi w spokoju, jak macie problemy to wytlumaczcie je osobiscie a nie rzucajac blotem na tej stronie.[/quote]

a może lepiej tak:
EuroJob , naprawde przesadzacie, ja juz w tej firmie pracuje ponad 2 lata, i jak czytam te zachwalanie i daleko mijajace sie z prawda te posty to az sie niedobrze mi robi.
Nie rozumiem skad tyle tego chamstwa ze strony pracownikow biura, jak ci sie nie podoba to se zmien tak uslyszalem do jednego pracownika z biura, pytajac sie o stawke brutto i netto.

Co do pracownikow biura, i mojej osoby kontaktowej pani M..... i pracuje w mojej firmie ponad 30 osob, i od wiekszosci slysze narzekania! Pomoze( z niewielkim skutkiem ), wytlumaczy tak ze i tak nie bedziesz wiedzial, porozmawia z pracownikami i zrobi z nich debila i idiote.
Majac tyle osob pod nadzorem, moge ja tylko podziwiac, niema co zazdroscic, ciezko raz na miesiac przyjechac na 30 min; a nie wpasc jak kazdy pracuje lub jest przerwa 15min i ponad 30 osob ma 100 pytan do???
Jest dla mnie najlepsza menadzerka w Eurojob.

Zostawcie w koncu tych ludzi w spokoju, jak macie problemy to wytlumaczcie je osobiscie a nastepnie Ciebie zwolnia byl taki przypadek i nie rzucajcie blotem na tej stronie. Bo tylko osoby zbiura mozemy nas i nikt im nic nie zrobi [/quote]

Grievous

Postautor: Grievous » 13 paź 2009, 17:06

Wyobraźcie sobie sytuację następującą.. Potrzebuję pracy. Myślę więc Holandia, czemu nie..Idę do biura firmy Eurojob B.V w Złotowie. Tam dowiaduję się, że jest praca w sieci sklepów Ahold NV, jednego z największych w świecie producentów żywności. Praca dla mnie jest. Tego dowiaduję się na miejscu. Jeszcze w Polsce. Przyjeżdżam na miejsce. Dostaję mapkę pokazującą mi drogę od miejsca zakwaterowania do mojej nowej pracy, w jednym ze sklepów. Człowiek od planningu informuje mnie, że mam stawic się w pracy w poniedziałek o 7.00. Do pracy nie mam daleko, dostaję więc rower. Zjawiam się w poniedziałek w pracy. Okazuje się, że człowiek, który otwiera mi drzwi jest zdziwiony moim widokiem. No nic - myślę. Zaczynam pracę. Idzie troszkę pod górkę, bo to pierwszy dzień, ale jako, że znam angielski, pytam ciągle "brygadzistę" co po kolei mam robic. Ok godz. 11 człowiek od planningu, z którym rozmawiałem po przyjeździe do NL, mówi mi, że nie miałem byc w TEJ pracy. Dowiedziałbym się wcześniej, gdybym podał mu swój numer. Nie interesuje go mój problem z simlockiem, z uzyskaniem numeru, z brakiem środków na koncie. Po krótkiej rozmowie, przerywa połączenie. Nadal nie wiem, czy mam wrócic do pracy, jechac do domu. Nie wiem też, czy następnego dnia mam stawic się w tej pracy. Mimo wszystko następnego dnia wstaję o 5.50, by w pracy byc na 7.00. O 6.15 kolega dostaje wiadomośc, informuje mnie, że "planista" poinformował go, że mam zostac w domu. Ok. 16 dzwonie do biura, by spytac się, w czym tkwi problem. Dostaję odpowiedź. W sklepie potrzebują dziewczyny, nie chłopaka.. Tak było napisane w ogłoszeniu. Więc pytam dlaczego nie poinformowano mnie o tym, zanim wyjechałem z Polski? Zanim wydałem ok. 600 zł na zaopatrzenie i zanim kupiłem Euro, żeby przeżyc do pierwszej wypłaty? To jest fair? Zaufałem firmie. Zaufałem ludziom, ale widzę, że to mało istotne, w tej firmie najwidoczniej nie pracownik się liczy. No, ale cóż.. Poczekam. Nie zamierzam denerwowac siebie, ani innych na zapas. Pozdrawiam..

Gość

Odp: UWAGA NA FIRME EUROJOB

Postautor: Gość » 26 paź 2009, 11:03

UWAZAJCIE na firme EUROJOB znajduje sie ona w Złotowie Pani Lidia tam wszystkim dowodzi na początku słodzi jak sie da o pracy i o warunkach mieszkaniowych jak zajeżdża sie na miejsce to okazuje sie czy w ogóle pójdziesz do pracy bo ja miałam isc do sortowania owoców a nikt po mnie nie przyjechał i siedzielismy na mieszkaniu tydzien potem wzieli nas do pakowania dysków do komputerów tam popracowalismy znów tydzien i znów tydzien w domu .Ludzie lgną do tej firmy jak owieczki siedzą na mieszkaniach bez pracy myślą ze jutro bedzie lepiej a tu nic znów sie siedzi i tak mija dzień za dniem a pracy jak nie ma tak nie ma.Dziwie się tym ludzią ze tak siedzą pomimo ze nie mają roboty.Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to syf ,brud wilgoc na scianach,kuchnia na 12 osób i wszyscy przychodzą o tej samej godzinie z pracy to wyobraście sobie co wtedy sie dzieje!.Dają samochody nieodpowiedzialnym młodym ludzią którzy w ogóle nie potrafia jezdzic a musza dowozić ludzi do pracy poprostu brawura.
gosciu ty nie wiesz co piszesz ja tam byłem i wiem jak jest w zeczywistosci a ty piszesz totalna bzdure

Gość

Postautor: Gość » 31 paź 2009, 09:13

gosciu ty nie wiesz co piszesz ja tam byłem i wiem jak jest w zeczywistosci a ty piszesz totalna bzdure

po co miałby ktoś sobie dupe zawracać i wypisywać bzdury tracąc tylko czas.A ja też tam byłem i moge stwierdzić że człowieka to traktują jak przedmiot i zgadzam sie z wieloma przedmówcami na tej stronie.Mam negatywną opinie co do tej firmy

GIZMO

Eurojob

Postautor: GIZMO » 01 lis 2009, 15:35

Osoby ktore na tej stronie wypisuja te bzdury sa wedlug mnie chorzy umyslowo!!!
Wylewaja swoje gorycze, bo nic innego im nie pozostalo!!!

Wezcie sie w koncu w garsc i zrobcie cos ze swoim zyciem!!!

Czy ktos was zmusil do pracy w Holandii, czy w tym Eurojobie!!!

Jak wam sie nie podoba to wracajcie z powrotem do tej naszej zasranej Polski w ktorej ludzi jeszcze gorzej traktuja i gdzie wogole pracy niema i gdzie czlowiek nawet niema co do garnka wlozyc!!!
LEPIEJ WAM NIE BEDZIE!!!!

Powinnismy byc wdzieczni takim biurom pracy, ktore nam oferuja prace!!!
Wiec zamiast oczerniac ludzi, i rzucac blotem na tej stronie to najpierw zastanowcie sie dobrze nad tym co tutaj wypisujecie!!!

A co Ciebie to?

Postautor: A co Ciebie to? » 10 lis 2009, 12:11

Niektore osoby widac probuja zmienic prawde o tej firmie jako by byla super posrednikiem pracy.
Nie prawda, sam wyjechalem przez ta firme. Juz na poczatku byl jakis balagan w papierach. Po dojezdzie na miejscie (okolo 2 dni prawie bez snu) mowia mi ze mam isc do pracy na jeden dzien. No wiec mowie ok nie ma co sie klucic staje okolo 5 przyjezdza po mnie samochod podwozi pod zaklad pracy i odjezdza. Deszcz pada na maksa podchodze do tej pracy a tu firma DZIS ZAMKNIETA!. Ide do firmy obok (dobrze mowie po angielsku) i mowie gosciowi czy moge skorzystac z telefonu i tlumacze mu cala sytuacje - on mowi owszem moze pan. Dzwonie nikt nie odbiera (pewnie bylo za wczesnie;) i on proponuje ze odwiezie mnie do Hoffddorp gdzies na ulicy Planetenweg. Caly czas pada biiura szukam nastepna godzine jako ze dopiero przyjechalem do NL nie mam pojecia co gdzie jest pomyslcie sobie w jakiej sytuacji zostalem postawiony cala ta historia jest prawdziwa i pewnie nie tylko mi sie przytrafila. Pracowalem przez firme ogolnie miesiac (z tego polowe nie pracowalem) do dzis nie moge sie doprosic o jarograff. Dzwonilem kilka razy do holandii - powiedzieli tylko wysylamy no i wyslali tylko chyba nie do mnie;) bo ja nie dostalem zadnego listu. Nie polecam Firmy. Maja bardzo slaba organizacje.

Gość

Postautor: Gość » 12 lis 2009, 16:17

Z tego co wiem, firma Eurojob miesci sie w miejscowosci Hoofddorp, a nie Hoffdorp. Moze gdzies w goebbelsowni byles i kraje Ci sie pomylily?
Sam bowiem pracuje w Holandii i do mnie raz w roku przychodzi 'jaaropgave' lub 'jaaropgaaf', ale tzw. jarograffu jeszcze nie widzialem.
Wiem, ze to inny kraj i sam nie jestem doskonaly, ale literki w holandii sa....lacinskie, tak samo jak i w Polsce.
Przeciez Zlotow to tez nie Zoltww, tylko Zlotow, Matolku. Wystarczy raz a dobrze przeczytac tabliczke z nazwa miejscowosci...
Dla niektorych osob niestety trudno jest przeczytac wyraz skladajacy sie az z dziewieciu lub dziesieciu liter...
A co do firmy- o.k., dzieki za informacje, ale jesli znasz jakies biuro posrednictwa pracy, ktore jest lepiej zorganizowane, to napisz o nim na forum, wtedy Twoj komentarz byc moze sie komus na cos przyda.

byly pracownik

Postautor: byly pracownik » 13 lis 2009, 11:59

witam,
przebywam w chwili obecnej w polsce. kilka dni temu odwiedzili mnie ludzie z EUROJOB, przyjechali busem i zazadali,zebym podpisala jakies dokumenty w jezyku holenderskim,bo jesli tego nie zrobie bede musiala placic jakies 'duze' pieniadze w holandii. poprosilam, zeby mi to dokladniej wytlumaczyli, jednak niczego konkretnego sie nie dowiedzialam. cala ta sprawa wydala mi sie podejrzana,bo pracowalam kilka lat w EUROJOB i wiem,ze akurat dobro pracowanika nie jest dla ludzi w biurze sprawa priorytetowa, wiec niczego nie podpisalam. poza tym dowiedzilam sie od znajomych,ze ich tez odwiedzili ludzie z tej firmy i kazali podpisac dokumenty, aby nie placic jakis 'duzych' pieniedzy. czy moze ktoras z osob zagladajacych na ta strone wie co sie dzieje i o co chodzi w tym wszytkim chodzi? pozdrawiam

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl