UWAGA NA FIRME EUROJOB

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
romek

Re: UWAGA NA FIRME EUROJOB

Postautor: romek » 03 kwie 2012, 10:01

Relacje na tej stronie i kilku innych są wstrząsające. Aż trudno uwierzyć że ktoś może swoich rodaków tak wyzyskiwać. Tu są podobne opisy:
http://www.pracawunii.fora.pl/font-colo ... b,434.html
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,431218,0,0

Gość

Postautor: Gość » 14 maja 2013, 00:55

hej pracowalam u nich 2 lata, tragedii nie ma, ale.... jakies dziwne potracenia ustalili, tzn. codziennie trzeba im placic 1 euro za to ze dowoza nas do pracy, to nic ze zaklad pracy placi dla eurojob za nasz dowoz. Placisz za pol pokoju, pokoje sa przewaznie 2osobowe, 340 euro. warunki nie sa moze najgorsze, ale z ogrzewaniem jest masakra. sa takie pokoje gdzie nie dziala kolaryfer i w pokoju jest jak na zewnatrz, przecieka dach, dzwonisz do nich 5 razy, po czym wmawiaja tobie ze nikt tego nie zglaszal. mieszkalam na domku w hoofdoorpie na Kruisweg, gdzie na polpietrze za szafa cala sciana jest w grzybie, cala góra smierdzi stechlizna. No i na tym domku mieszkaja 2 wpaniale siebie warte kolezanki, stara Brygida- gdzie nie odlacznym elementem jej ubioru jest dzinsowa miniowka, kazdy weekend i wypad na zakupy i spodniczka. Baba ktora kazdy zna w EJ, i wie ze tej babie lepiej nic nie mowic, zaraz cos przekreci i telefon do biura wykona, "kobieta" ktora twierdzi ze to ona ustala z kim bedzie pracowac, robi na orchideach, jak przyjda znajomi do ciebie to usiadzie, pogada, a za plecami powie ze to nie jest dom schadzek. baba ktora twierdzi ze w tyg nie pije, a piwo co dzien saczy z kufelka. Falszywa baba na maxa, jedno mowi tobie, a drugie swojej kolezance z domku Kasce- zonie kierowcy, zwana perfekcyjna pania domu. Nic nie moze lezec na widoku, wszystko musi byc pochowane, zostawisz kurtke na krzesle to zaraz ja sprzatnie, ale jej bluza moze wisiec. baba ktora od innych wymaga porzadku, ale jak sie spojrzy przez uchylone drzwi od jej pokoju to na podlodze mozna znalezc wszystko! No i jak twierdzi lepiej z nia nie zadzierac, bo nie wiesz kim ona jest. Ojoj... Mówie wam, nie ciekawa panuje atmosfera na tym domku, przez takie dwie "wspaniale". mieszkalam z nimi i teraz postanowilam na kazdym mozliwym forum napisac o tym.
A co do pracy w EJ, ja pracowalam na sklepach, jak jestes dobry to bedziesz mial prace, jesli jestes zmeczony, bo pracujesz na 2 prace w ciagu dnia, przez 6 dni w tyg i poprosisz o 1 dzien wolnego, bo jestes zmeczony, to ci powiedza, ze skoro nie chcesz dla nich pracowac to musimy sie pozegnac. Albo jakies wymowki ze nie ma ludzi na zastepstwo, chociaz jak sami twierdza maja wiele chetnych i zmotywowanych osob do pracy :/ eh.... nie polecam!!! pozdrooooooo

hahaha

Postautor: hahaha » 30 lip 2017, 17:16

Każda polska firma w Holandii to jak obóz w Auszwitz. Trzeba byc chorym, żeby tam jechać za niewiele lepsze pieniądze niż w Polsce , biorac pod uwagę kilka razy wyższe koszty utrzymania i traktowanie Polaka jak robola od zamiatania, sprzątania itd.

szyPka

Postautor: szyPka » 30 paź 2017, 18:03

Na świeżo żeby nie było!. EUROJOB TO OSZUŚCI. Poszłam na rozmowę o prace do Cevy. Bartek rzekomy koordynator od tego bałaganu mało wie i okłamuje ludzi. Że niby gwarantuja min 32 godziny, ze wypłata na 3 tydzien. KŁAMSTWO!! Po dwoch tyg. pracy nie dostałam wypłaty bo sie okazało, że karta która sie odbijam jest nieaktywna. Pod koniec pierwszego tygodnia pracy Brtek mnie o tym poinformował telefonicznie, po czym powiedział żebym wysłała mu godziny ile pracowałam on to załatwi. Cały tydzien cisza, ani tel nie odbiera ani na wiadomosci nie odpisuje. A ja jestem bez kasy!. No bo jaka normalna agencja pracy proponuje ci stawke 9.91, ALE pod warunkami że za każda przepracowana godzine( których jest jak kot napłakał) płacą 5e zaliczki a reszte plus dojazdy pod koniec miesiaca jako wyrownanie. Obracaja naszym chajsem ok, ale wez teraz dolicz sie swojego. Poza tym popołudniowe godziny pracy np od 15 do 24 nigdy nie sa pełne. Tam sie do 24 nie pracuje!. Firma ma chyba jedna zasadę, przyjsc, szybko odj..ać robote i do domu czym predzej. Także na wstepie już zostalismy okłamani. Pan rekrutujący, czy jak go tam zwał, nie wie nic, pierd...li głupoty ktorych sam nie jest pewien. Dlatego LUDZIE !!!! Jezeli juz chcecie isc pracowac do Cevy idzicie przez Manpowera a nie przez firme Eurojob tzw firma Krzak.

DonVito

Postautor: DonVito » 04 lis 2017, 14:27

Potwierdzam w 100% opinie koleżanki.Pracowałem na Cevie.W sumie to praca nie jest zła.Ale EuroJob to jakieś nieporozumienie.Jakieś śmieszne zaliczki,nie jasne rozliczenia.W biurze nikt na nic nie ma czasu,nikt nic nie wie!Jedyna konkretna osoba to p.Monika reszta powinna kopać ziemniaki 🍠!Nie polecam i przestrzegam przed wyjazdem z nimi!

Gość

Postautor: Gość » 18 lis 2017, 13:40

Kiedyś tam pracowałem, teraz robię w handlu, bo zarobki w Biedronce mocno wzrosły.

Kradziej

Postautor: Kradziej » 18 lis 2017, 18:49

Pracowałem ponad 2 miesiące... katorga. Ludzie wokół współczuli że jestem z tej "podpodfirmy". Organizacja... co dzień sami ogarnialiśmy transport z pracy, 2 dni pracy w tygodniu dały na moim pierwszym solarisie minus 400 Euro. Czujecie to ? Zawsze zdolny do pracy, szybko uczący się i rzetelny pracownik na swoim rozliczeniu widzi że musi jeszcze im oddać 400 e. Na koniec gdy wyjechałem do polski oszukano mnie na dodatek wakacyjny, złożone depozyty oraz przepracowane godziny. Jest jeszcze wiele rzeczy którymi chciałbym was zniechęcić do tych mend i oszustów ale sam chcę o tym zapomnieć. Nie polecam, nie pozdrawiam

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl