SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
iwonka%%

Re: SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Postautor: iwonka%% » 19 paź 2011, 13:01

witam czy wyjezdza ktos za tydzien w sobote przez firme solid do pracy przy produkcji?? oferuja prace glownie dla mlodych osob do 23 roku zycia

pawianek82

Postautor: pawianek82 » 23 sty 2012, 22:15

Witam.Znalazłem oferte pracy pracownik produkcyjny Holandia w infopraca.Zgłosiłem swoją kandytaturę i za kilka dni oddzwonił pan z Solid Service i oświadczył że praca jest wyjazd za kilka dni .Praca miała być w Holandii przez Mc Doit . E-mailem otrzymałem Job Offer Form i zdjęcia miejsca zakwaterowania.Wszysko wyglądało oczywiście pięknie .Dzień przed wyjazdem pan z agencji że bilet został zarezerwowany i w e-mailu podane mi kto i skąd mnie odbierze z autobusu. A teraz UWAGA!!! ACHTUNG!!! cytuje ,,autobusem Firmy Sindbad dojedzie Pan do Krefeldu,gdzie odbierze Pana pracownik firmy i zawiezie do Kleve".Kleve leży w Niemczech .A ja miałem jechać do Druten w Holandii tak jak było napisane Job offer i potwierdzone z panem z biura.SZOK .Oczywiście w dzień wyjazdu sobotę do biura dodzwonić się nie było można .Nie pojechałem bo śmierdziało z daleka wałem i na własnej skórze wolałem nie próbować.Ostrzegam innych Omijajcie SOLID SERVICE z daleka bo zamiast w Holandii wylądujecie szybciej na Księżycu .Dla niedowiarków w goglach wpiszcie praca Kleve .
Witam.
Raczej nie chciano cię oszukać. Mieszkam w Kleve w DE. Wcześniej pracowałem w Holandii w Beuningen, koło Druten. Często ludzie pracują w NL, a mieszkają w DE bo tam jest łatwiej o mieszkania (są też tańsze). Biuro Mc Doit akurat tak się składa mam 50m od klatki. Czyli miałeś wysiąść w Krefeldzie, potem podjechać do biura w Kleve załatwić formalności lub zakwaterowanie. Czyli z Kleve jeździłbyś (tak jak moi sąsiedzi) busem do pracy w Druten. Czasem strach ma wielkie oczy.
Przy okazji dla pracujących w Holandii polecam radcę prawnego dla poszkodowanych przez tamtejsze agencje pracy tymczasowej http://legalhelp.eu

andrzej smp

Postautor: andrzej smp » 18 sie 2012, 16:14

Pracowalem przez firme mc doit i uwazam ich za złodzieji zawsze cos nie pasuje w solarisach, w biurze gdy chcesz sie czegos dowiedziec to nikt tam nic nie wie. A najgorszy jest jeden przytyrany koleszka z biura ktoremu sterydy wyzarly mozg :( Smutna sprawa OGOLNIE NIE POLECAM w biurze totalne hamstwo i cwaniactwo!!

Gość

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, 05:48

''Autokar dowozi Cię do miasta Krefeld w Niemczech. Stamtąd z dworca autokarowego odbiera Cię nasz dyżurny pracownik i zawozi do biura agencji w Kleve, w celu podpisania umowy, legalizacji pobytu i przydzielenia zakwaterowania.''
O co cała afera wystarczy dokładnie czytac co jest napisane na stronie solid service i tyle.

Asia

Postautor: Asia » 14 mar 2013, 16:00

Witam,
chciałabym sie dowiedziec, jakich pytań mogę sie spodziewać podczas rozmowy z pracownikiem biura Solid Service (j.angielski) , w celu weryfikacji naszego poziomu wiedzy z tego jezyka.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam

Gość

Postautor: Gość » 18 lip 2013, 13:11

Niedawno z Solid Service z Łodzi wyjechali moi znajomi do pracy.Umowe też podpisali w Kleve. Ale problem jest z tym mieli jechac do pracy przy groszku na produkcji a trafili gdzie indziej.jeden miał byc kierowca gdzie dochodza dodatkowe pieniadze .a gdy zajechali to okazało sie ze kierowca tez nie potrzebny !! Dla mnie ta firma to kłamcy obiecują co innego tu w Polsce a na miejscu jest co innego !!! jedyne co sie zgadza to stawka godzinowa !!! nie polecam tej firmy !!! Może poczatki jej działania były owocne żeby wyrobic sobie dobrą renome ale nie teraz !!!!

Gość

Postautor: Gość » 18 lip 2013, 13:20

żeby zarobic na nas kase nawiną taki makaron na uszy że !!!!!! ja tez nie jestem zadowolona z Solid service z łodzi !!! Dla mnie to kłamcy!!!! Prace załatwią ok! ale nie taką co obiecują w polsce ! Zatykają tobą dziury gdzie potrzeba w danym momęcie !! Znajoma w ciagu 1,5 miesiaca zaliczyła 5 zakładów pracy !! jednym słowem dranie !!!!

Gość

Postautor: Gość » 20 lip 2013, 18:51

Ja dzwonię co dwa tygodnie do Łodzi. Najpierw odebrał taki pan i mi mówi, że jest praca i to nawet dla pary i kazał zadzwonić za tydzień. No dobra, wykręcam więc numer i dzwonię, tym razem odbiera pani, która mówi mi, że par nie przyjmują w ogóle i że znów mam zadzwonić za tydzień. Nic już nie rozumiem. Do Łodzi mam 74 km, jestem z Radomska, wcześniej wyjechałam przez biuro Exotic Green ( teraz już Goodmorning ). Nie było pracy więc zjechałam po 3 miesiącach, na szczęście wszystkie pieniądze się zgadzały. Będę dalej próbowała zdobyć robotę w Solidzie.

Kobra

Postautor: Kobra » 21 kwie 2017, 12:43

Pani przez telefon mówi co innego i jest co innego.Rozmawiałem z Panem na miejscu,to mnię wyśmiał jak usłyszał co Pani mi zaproponowała.Stawka oszukana,mieszkanie(SYF+BRUD+UBOSTWO chociaż miało być wyposażone i dwuosobowe)

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl