SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
Gość

Re: SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Postautor: Gość » 26 lis 2010, 16:03

Dziwnym trafem narzekaja w sumie tylko ci co nawet po polsku pisac nie potrafia czyli pewnie tak samo z angielskim i ogolhym mysleniem, a takich w nl nie brakuje i kazdy taki dostaje syf a nie robote ;) w wielu firmach bylem i ta zasada sie sprawdza tyle ze taki glab co dostaje byle jaka robote na 3 dni w tygodniu zawsze powie ze inni maja dobre prace bo liza dupy :D jakos z biegla znajomoscia ang, niem i w trakcie nauki nl, nie jarajac zielska w pracy, nie robiac lipy na najprostszych czynnosciach a zarazem odmawiajac prac akordowych ale chetnie biorac po 10 - 12h zawsze dostaje stale roboty w roznych auschwitzbureau (lepszych i gorszych) i na zarobkach wychodze wystarczajaco. Jak sie jest totalnym nieudacznikiem to zawsze bedzie zle dopoki sie nie zacznie ogarniac.

Gość

Postautor: Gość » 15 gru 2010, 15:10

Wyjechalem dzieki SOLID SERVICE w 2005 do pracy w UKjako mechanik .
Zawsze bede polecal SOLID SERVICE JAKO FIRME .
Teraz pracuje w Norwegii jako mechatronik samochodowyw BMW,tez przez posrednika i nie powiem zlego slowana LSJ z Szczecina.Nigdy zaden posrednik nie bral pieniedzy za prace,aja nikomu nie musze byc wdzieczny .
Jezeli kazdy posiada kompetencje takie jak w ofertach to praca jest jak odpoczynek.
Pozdrawiam wszystkich szukajacych pracy,powodzenia

Gość

Postautor: Gość » 23 sty 2011, 13:20

Mariusz_poz mogę prosić o jakiś telefon kontaktowy do Ciebie?
Witam jeśli zalezy Panu na pracy w Firmie McDoit prosze o kontakt 32-4109280.Pozdrawiam

Mechanic

Postautor: Mechanic » 10 lut 2011, 12:35

czytam i czytam te wpisy i jedno moge powiedziec ze w kazdej grupie ludzi znajda sie tacy co beda narzekac .....ja osobiscie zlego slowa na Solid nie moge powiedziec, wyjechalem za ich posrednictwem do UK w 2005 trafilem do super firmy z ktora przepracowalem 2 lata, w 2007 odezwalem sie do nich ponownie i jak za pierwszym razem trafilem do super firmy w Irlandii wszystko zalatwione na tip-top ........przyszedl kryzyz i znow z praca bylo krucho wiec ponowny kontakt z Solid ....i co teraz jestem z cala moja rodzinka w norwegii super praca pomoc na miejscu przez ich Norweskiego przedstawiciela.....ja zlego slowa nie powiem na te firme...Pozdrawiam, Artur mechanik

Truska

Postautor: Truska » 17 lut 2011, 14:46

Witam
Moze kolejne osoby podziela sie swoimi doswiadczeniami z ta firma? Czyzby nikt juz z nimi nie wyjezdzal? Ja sie wlasne zastanawiam....
Pozdro

Mariusz_poz
Kontakt:

Postautor: Mariusz_poz » 08 lip 2011, 11:56

Nie narzekajcie na tę firmę.. Ta agencja ma wady jak każda ale nie jest źle. Jeśli ktoś jest sumienny a w biurze odnosi się do pracowników biura grzecznie to nie będzie problemów. Znam gorsze firmy. Kasa jest zawsze na czas.

Ostatnio za 122h pracy dostałem 1151eur (produkcja). A i to już po odjęciu zakwaterowania i mieszkania. Źle jest? Nie. A dlaczego 122h a nie pełne 160/168/176? To już nie agencji wina :)

xxxmahlmann

Postautor: xxxmahlmann » 11 lip 2011, 12:19

ja dzwonie juz 3 tydzien i zawsze to samo. jako rzeznik mam prace od kopa ale normalnie to ciezko mimo tego ze znam angielski prawie perfect i mam doswiadczenie w pracy za granica.

Poki co czekam az mnie przestana przekierowywac na nastepne dni do dzwonienia az bede mogl wyrazic swoja opinie jak juz piter bedzie pelny po brzezek ojro :mrgreen:

oswiecim666

Postautor: oswiecim666 » 29 wrz 2011, 00:24

jesli niebyles co oczerniasz????hmmmmmm 8-)

1danka1707

Re: SOLID TO KICHA

Postautor: 1danka1707 » 08 paź 2011, 19:50

ja wole panią ele od pani kasi mieszkania naprawde są w porządku, zaliczki ok najgorsze są bardzo małe stawki duzo mniesze niz u konkurencji
JA MAM BARDZO ZLE DOSWIADCZENIE-PRACA JEST ALE NA 20 DNI-A OBIECUJA 3 M-CE,TLUMACZA SIE ZE LINIA PRODUKCYJNA SIE ZEPSULA-OSZUSCI DO POTEGI

Mariusz_poz
Kontakt:

Postautor: Mariusz_poz » 08 paź 2011, 20:10

Generalnie to nie wina agencji, tylko najemcy pracowników (czyli firmy, gdzie miałaś pracować). Najwięcej ludzi pracuje w Cooroosie na produkcji. Sezon tam się zaczyna po maju i trwa do około października. Im później pojedziesz, tym krócej popracujesz CHYBA, ŻE uda Ci się załapać pracę w innej firmie. Oprócz Cooroosu są jeszcze inne firmy oczywiście.

A i jeszcze jedna sprawa: NIGDY nie miejcie pretensji do SOLID SERVICE. Solid tylko wynajduje ludzi których zarząda McDoIt. Jak już tam pojedziecie to pretensje przede wszystkim miejcie najpierw:

a) firma, gdzie pracujecie
b) dopiero później McDoIt
Udział Solid Service kończy się tuż po tym, gdy wsiądziesz do busa jadącego na zachód, lub gdy pojedziesz własnym autem do nich.

I żeby sobie ktoś nie pomyślał: nie jestem i nigdy nie byłem związany z tą agencją oprócz tego, że pracowałem przez tą agencję dla innej firmy. Ale mam dobre wspomnienia i nie mam im nic do zarzucenia. Kasa jest na czas i to tyle ile powinno być.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl