SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
gosc

Odp: SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Postautor: gosc » 21 lis 2009, 13:06

Ja wyjechalem do UKdzieki SOLIDSERVICE z lodzi w 2005r jako mechanik do service VW do Wlii.
Toco obiecali i bylo w kontrakcle bylo wypelnione.Naprawde firma godna polecenia.Nigdy nie powiem zlego slowa.

Arjo

Postautor: Arjo » 16 gru 2009, 23:39

Nie wiem co macie do Mc Doita lub pracy w Ostromie. Przyjechalem tu jakies lata temu na sezon tylko, ale udalo mi sie wkrecic na Ostrom juz na poczatku i do dzisiaj tam pracuje. Praca nie jst ciezka, mieszkanka w dobrym standardzie i wynagrodzenie niczego sobie :) Bez nadgodzin przy 170 godzinach plus placa za to ze jestem kierowca to ponad 1300 euro mam na reke, wiec narzekac nie mozna. Ludzi na mieszkaniu mam spoko, zalatwilem sobie internet, pozwolenie na satelita na dachu, wiec jest luzik. Natomiast w biurze mozna wszystko zalatwic pod warunkiem ze jest sie milym i grzecznym bo czasem co niektorzy sie zapominaja ze w biurze tez robia ludzie a nie maszyny i kazdy ma prawo cos zapomniec itd.. Jedynie radze uwazac na Pania K..... z laboratorium na Ostromie Mila babka po 40 tce ktora pozartuje itd a za plecami donosi nawet glupi zarty ktore mowimy na kantynie .......

Mozna powiedziec nudno to tu nie jest:)
Naprawde moge polecic ta firme do pracy :)

wojdi

Postautor: wojdi » 29 gru 2009, 17:38

A ja przestrzegam przed Euro-Tax rozliczają 10 na 100 klijentow poprawnie reszta to pasmo pomyłek ! http://www.wojdi.pun.pl/viewtopic.php?id=9 :idea:

Gość

Postautor: Gość » 04 sty 2010, 11:16

Witam.Znalazłem oferte pracy pracownik produkcyjny Holandia w infopraca.Zgłosiłem swoją kandytaturę i za kilka dni oddzwonił pan z Solid Service i oświadczył że praca jest wyjazd za kilka dni .Praca miała być w Holandii przez Mc Doit . E-mailem otrzymałem Job Offer Form i zdjęcia miejsca zakwaterowania.Wszysko wyglądało oczywiście pięknie .Dzień przed wyjazdem pan z agencji że bilet został zarezerwowany i w e-mailu podane mi kto i skąd mnie odbierze z autobusu. A teraz UWAGA!!! ACHTUNG!!! cytuje ,,autobusem Firmy Sindbad dojedzie Pan do Krefeldu,gdzie odbierze Pana pracownik firmy i zawiezie do Kleve".Kleve leży w Niemczech .A ja miałem jechać do Druten w Holandii tak jak było napisane Job offer i potwierdzone z panem z biura.SZOK .Oczywiście w dzień wyjazdu sobotę do biura dodzwonić się nie było można .Nie pojechałem bo śmierdziało z daleka wałem i na własnej skórze wolałem nie próbować.Ostrzegam innych Omijajcie SOLID SERVICE z daleka bo zamiast w Holandii wylądujecie szybciej na Księżycu .Dla niedowiarków w goglach wpiszcie praca Kleve .

nikt Cię nie oszukał praca jest w Holandii a biura mieszczą się w Kleve Dortmundzie mieszkania też są w Kleve które polecam

mario86-23

Postautor: mario86-23 » 21 sty 2010, 16:52

proszę o usuniecie tego co napisał ARJO bo to kłamstwa i oszczerstwa. bardzo proszę o spełnienie mojej prośby. to co napisał to wielkie kłamstwo i obraża osobę które nie może się bronić tutaj.

Gość

Postautor: Gość » 17 mar 2010, 23:05

NIE POLECAM!!!!!!!
PRACOWAŁEM DLA TEJ ''FIRMY ZATRUDNIENIOWEJ'' W ŁODZI PRZEZ 3 MIESIACE I CIAGLE BYŁY PROBLEMY Z WYPŁATĄ KASY NA CZAS,Z KONTAKTEM Z FIRMA,I Z PITAMI,KTÓRE WYSŁALI MI KIEDY JU WSZYSCY SIE ROZLICZYLI...WOGÓLE NIE SZANUJA LUDZI I KŁAMIĄ W ZYWE OCZY!!!!!

STRATA WASZEGO CZASU I PIENIĘDZY!!!!!!

Gość

Postautor: Gość » 29 mar 2010, 06:15

skoro nie płacili to jak wytrzymałeś 3 miesiące ?

Mariusz_poz
Kontakt:

Postautor: Mariusz_poz » 06 maja 2010, 11:35

"Firma zatrudnieniowa w Łodzi" to Gościu masz na myśli Solid Service? To ci powiem, że ja otrzymałem bardzo szybko pit do rozliczenia się i nawet dostałem od nich kartkę na święta. Więc jeśli Ciebie potraktowali w ten sposób to pewnie mieli jakiś powód. Może byłeś nieuczciwy? Ja sobie bardzo chwalę kontakt z nimi bo w McDoicie pracowałem i do Solida dzwonię co tydzień pytając o oferty pracy.

dracco

Postautor: dracco » 04 cze 2010, 23:37

NIE POLECAM!!!!!!!
PRACOWAŁEM DLA TEJ ''FIRMY ZATRUDNIENIOWEJ'' W ŁODZI PRZEZ 3 MIESIACE I CIAGLE BYŁY PROBLEMY Z WYPŁATĄ KASY NA CZAS,Z KONTAKTEM Z FIRMA,I Z PITAMI,KTÓRE WYSŁALI MI KIEDY JU WSZYSCY SIE ROZLICZYLI...WOGÓLE NIE SZANUJA LUDZI I KŁAMIĄ W ZYWE OCZY!!!!!

STRATA WASZEGO CZASU I PIENIĘDZY!!!!!!

szkoda, że nie napisałeś, że co 2 dni wydzwaniałeś po zaliczki:)

pracownik sezonowy

Re: SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Postautor: pracownik sezonowy » 08 lis 2010, 00:12

Mcdoit- odradzam. Owszem maja przce ktore sie oplacaja i spokojnie mozna wyciagnac ponad 1000 na reke ale szczesciazy ktorzy trafili do takich zakladow bylo niewiele. Ja siedzialem z bisko 30ma osobamiw hotelu robotniczym przerobionym z jakieos osrodka dla gluchoniemych i chorych umyslowo w tilburgu. Jedna kuchnia 4 kible, trzy lazienki. Nie bylo zaprzyjemnie, syf szybko sie robil itd. Z robota bylo nie najlepiej, pracowalismy w DHL w Tilburgu. Oczywiscie wiekrzasc ktora przyjechala miala pracowac na wozkach a prawde mowiac duza czesc nawet dzien na wozku nie robila. Pracowalo sie tam gdzie kierownik wyslal i nie bylo gadania. DHL pracowal dla samsunga a to jest sama elektronika to w wakacje bylo malo roboty. Ja naprzyklad zrobilem przez dwa tygodnie 4 dni i to niecale. Robota dla wszystkich znajdywala sie tylko pod koniec kazdego miesiaca. Dopiero we wrzesniu bylem codziennie w pracy a lipiec i sierpien byl cierpki. Najleprze to to ze kumple mieli znajomych w innych zakladach i mieli info o tym ze przysylaja tam nowych amy jak sie pytalismy czy nas nie moga gdzies przeniesc jak nie bylo przacy to Johan mowil ze przyjechalismy do dhla i bedziemy tu robic a praca bedzie bedzie, beda godziny godziny. Najgorsze to to ze z ostatniej wyplaty podrypali mi 300 euro, 150 nieslusznie mi wzieli za czynsz, 50 kary za brak kartek z kilometrami (ogolnie byl burdel z tym i paru osobom sie dostalo) a to co najbardziej mnie wkurzylo to 100 e kary za pozostawienie balaganu. Normalnie jka mi koles z biura o tym powiedzial to myslalem ze padne. Dowcip na kulkach. ODRADZAM.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl