SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
kleve1

SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Postautor: kleve1 » 29 maja 2008, 19:14

Witam.Znalazłem oferte pracy pracownik produkcyjny Holandia w infopraca.Zgłosiłem swoją kandytaturę i za kilka dni oddzwonił pan z Solid Service i oświadczył że praca jest wyjazd za kilka dni .Praca miała być w Holandii przez Mc Doit . E-mailem otrzymałem Job Offer Form i zdjęcia miejsca zakwaterowania.Wszysko wyglądało oczywiście pięknie .Dzień przed wyjazdem pan z agencji że bilet został zarezerwowany i w e-mailu podane mi kto i skąd mnie odbierze z autobusu. A teraz UWAGA!!! ACHTUNG!!! cytuje ,,autobusem Firmy Sindbad dojedzie Pan do Krefeldu,gdzie odbierze Pana pracownik firmy i zawiezie do Kleve".Kleve leży w Niemczech .A ja miałem jechać do Druten w Holandii tak jak było napisane Job offer i potwierdzone z panem z biura.SZOK .Oczywiście w dzień wyjazdu sobotę do biura dodzwonić się nie było można .Nie pojechałem bo śmierdziało z daleka wałem i na własnej skórze wolałem nie próbować.Ostrzegam innych Omijajcie SOLID SERVICE z daleka bo zamiast w Holandii wylądujecie szybciej na Księżycu .Dla niedowiarków w goglach wpiszcie praca Kleve .

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 10 cze 2008, 13:00

rozumiem,że nic nie wpłacałeś ... faktycznie, nieco im się pokręciło....SOLIDni, to oni nie są :-/ takich szerokim łukiem....
Geniusz ma ograniczenia, głupota nie jest aż tak upośledzona ;)

rudy

Postautor: rudy » 19 cze 2008, 11:33

Cześć własnie dostałem oferte pracyw Holandii na ciezarówkach. Oferte wystawiła firma Solid Servive Polska Sp. z o.o. z Łodzi ul. Piotrowska 143 co sadzicie na ten temat czy to jakis blef dzowniłem do nich przesłali mi oferte itd wszystko fajnie wyglada. Ale ja za bardzo nie wierzee w te posredniaki proze o opinie !!!
moj e-mail: martinbodnar@wp.pl

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 20 cze 2008, 10:20

on nie ma problemu ... miał podejrzenie, że coś nie gra i odpuścił i tyle ... nie znamy dalszego ciągu tej sprawy. On nie mówi,że go oszukali, ale,że możliwe, iż mieli taki zamiar.

sceptyq
Administracja forum

Postautor: sceptyq » 21 cze 2008, 19:32

jak mozesz oskarzac kogos o cos co nie mialo miejsca?
Nie było mnie chwilkę a tu taka dyskusyja rozgorzała. Jednego tylko nie mogę w tamtym poście Kleve1 znaleźć - oskarzenia.
Ostrzegam innych Omijajcie SOLID SERVICE z daleka bo zamiast w Holandii wylądujecie szybciej na Księżycu
Ostrzegam=Oskarzam?

Melissa

Postautor: Melissa » 02 paź 2008, 21:33

Witam,mam coś do napisania na temat firmy SOLID SERVICE ŁÓDŻ,natomiast mój problem to zwrot podatku za pracę w Holandii,o tuż w marcu tego roku złożyłam listowną deklarację aby wyżej wymieniona firma rozliczyła się z mojego podatku.Z tego co mi wiadomo w holenderskim urzędzie mieli jakąś awarię systemu.Firma SOLID SERVICE ŁÓDŻ ani razu czy listownie czy też telefonicznie nie zawiadomiła mnie o tym problemie,ja na własny koszt dzwonię tam i pytam co jest granę a oni bez przerwy zwlekają i mówią o rekompensacie z holenderskiego urzędu(czasami nawet unikają rozmów na ten temat mówiąc że pan który się tym zajmuję właśnie zachorował-to jest aż śmieszne-tylko że ja dzwoniąc w odstępie 1godz pod pretekstem takim że chciałabym się rozliczyć z podatku-nagle ten pan który był rzekomo chory znajduje się przy telefonie-w takich chwilach człowiek czuje się naprawdę oszukany).W umowie było napisane wyrażnie od 1do4miesięcy pieniądze za odzyskany podatek będą przelane na konto,i tak ludzie od marca do dnia dzisiejszego jak pieniędzy nie ma tak nie ma,a ludzie z tej firmy unikają nawet rozmów przez telefon podkreślam że to ja dzwonię-oni dzwonili oczywiście na początku kiedy zachęcali by przez ich firmę się rozliczyć.Ja rozumie że awaria itd.ale ludzie informujcie o takich sprawach swoich klientów i nie róbcie z nich idiotów.Ja piszę swoje zdanie i chciałabym przestrzec uczciwych ludzi przed tą FIRMĄ-nigdy więcej nie skorzystam z ich usług i żałuję że skorzystałam.NIE POLECAM!!!!!! :-(

Sin Sin

Re: SOLID SERVICE POLSKA I MC DOIT BV HOLANDIA

Postautor: Sin Sin » 21 paź 2008, 15:28

Witam.Znalazłem oferte pracy pracownik produkcyjny Holandia w infopraca.Zgłosiłem swoją kandytaturę i za kilka dni oddzwonił pan z Solid Service i oświadczył że praca jest wyjazd za kilka dni .Praca miała być w Holandii przez Mc Doit . E-mailem otrzymałem Job Offer Form i zdjęcia miejsca zakwaterowania.Wszysko wyglądało oczywiście pięknie .Dzień przed wyjazdem pan z agencji że bilet został zarezerwowany i w e-mailu podane mi kto i skąd mnie odbierze z autobusu. A teraz UWAGA!!! ACHTUNG!!! cytuje ,,autobusem Firmy Sindbad dojedzie Pan do Krefeldu,gdzie odbierze Pana pracownik firmy i zawiezie do Kleve".Kleve leży w Niemczech .A ja miałem jechać do Druten w Holandii tak jak było napisane Job offer i potwierdzone z panem z biura.SZOK .Oczywiście w dzień wyjazdu sobotę do biura dodzwonić się nie było można .Nie pojechałem bo śmierdziało z daleka wałem i na własnej skórze wolałem nie próbować.Ostrzegam innych Omijajcie SOLID SERVICE z daleka bo zamiast w Holandii wylądujecie szybciej na Księżycu .Dla niedowiarków w goglach wpiszcie praca Kleve .

Tak się złożyło, że pracuje dla Sindbada.
Z Mc Doitem współpracujemy już prawie 10 lat, tygodniowo jeżdzi ok 50 osób do Kleve do Mc Doita. Mają tam oddział. Potem przewożą własnym darmowym transportem do Holandii. I tyle. Zadnego oszustwa nie ma, bo po prostu tak logistycznie jest lepiej i taniej dla pracownika.

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 23 paź 2008, 20:08

no i jest wyjaśnienie jak to z tym przewozem, tylko dlaczego dopiero TERAZ? dlaczego nikt nic nikomu nie wyjaśnia na początku?

wujas

Postautor: wujas » 27 gru 2008, 04:33

dlaczego tak nazekacie na mc diot pracuje w tej firmie obecnie wyslali mnie dokladnie do dhl tilburg i powiem szczeze ze jestem zadowolony warunki mieszkaniowe byly super do pracy jezdzimy praktycznie nowymi autami zaliczki co wtorek jak w zegarku co tydzien na szczegulne uznanie w tej firmie zasluguja pani ela krzysiek k i pani kasia :-) :lol: :mrgreen: :-D

zadowolony

Postautor: zadowolony » 27 gru 2008, 11:21

ja wole panią ele od pani kasi mieszkania naprawde są w porządku, zaliczki ok najgorsze są bardzo małe stawki duzo mniesze niz u konkurencji

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl