firma Axidus z Opola

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
Gość

Postautor: Gość » 04 gru 2008, 19:44

hej gdybyscie nie byli takami debilami i umieli sie pytac o warunki pracy to byscie nie byli zdziwieni wynagrodzeniem za wasza prace!!! prawda jest taka ze oszkuje was wasza chciwosc i glupota a nie firma axidus!!!!!!

kristofer19832

Postautor: kristofer19832 » 09 sty 2009, 21:26

cichy bobie skoń cenzura i słodzić tej firmie...znam ja z opowiadan kolegów i jedne wielkie bagno...ja jestem spawaczem i jest mozliwosc zarobic 800 euro tygodniowo na rączke-tylko trzeba trafic do uczciwego posrednika a nie do ZŁODZIEJI I KRETACZY....

Gość

Postautor: Gość » 27 sty 2009, 09:38

:mrgreen: axidus jest ok :-) :mrgreen:

Gość

Postautor: Gość » 11 lut 2009, 18:12

Holenderskie Związki Zawodowe skierowały sprawę do sądu holenderskiego w związku z łamaniem układu zbiorowego pracy dla pracowników tymczasowych przez firmę Axidus. Wszelkie uwagi dotyczące pracy w tej firmie oraz wszelkich innych na terenie Holandii proszę kierować pod holenderski numer +31613183679 właściciel numeru jest pracownikiem związków zawodowych FNV i mówi w języku polskim.

Piotrowski

Axidus

Postautor: Piotrowski » 19 lut 2009, 22:03

Jestem liderem ogólnego wystąpienia przeciwko bezprawiu które szerzy sie w firmie AXIDUS. Zbiorowe wystapienie mialo miejsce ponad miesiąc temu. Około 60 osób przylączylo się do tego. Wielu ludzi wrócilo do Polski, wielu jeszcze zostalo i dochodzi swoich praw. Na poczatku wystapienia zbiorowego udało mi się wraz z koleżanką zorganizować zebranie ze związkami zawodowymi w Rotterdamie. Na spotkanie to przyszło wiele osób.I tak się wszystko zaczeło.Zwiazki zawodowe mocno zajeły się całą sprawą,byla także jedna z większych gazet holenderskich i robiła wywiad z Polakami. Choć chwilowo jestem w Polsce to dowiedziałem się o tym, iż niektórzy Polacy poszkodowani w tej sprawie dostali pewną ochronę ze strony związków zawodowych.Osobiscie uważam, że osoby które pozytywnie się wyrażają na temat Axidusa są jakieś podejrzane. Sam tam bylem i niedoświadczyłem tam nic dobrego,wrecz przeciwnie.PRZESTRZEGAM PRZED AXIDUSEM

pracownik axidusa

Postautor: pracownik axidusa » 20 lut 2009, 13:34

uwazam ze cichy bob jest podejzany jak i firma axidus w ktorej wlasnie siedze. apropo dowodow jakie sobie zyczysz cichybobie wystarczy ze firma zostala pozwana na droge sadowa miedzy innymi przez lamanie wszystkich mozliwych praw i zasad ukladu zbiorowego CAO

pracownik axidusa

Postautor: pracownik axidusa » 20 lut 2009, 13:39

apropo to tej firmy juz dlugo na rynku holenderskim nie bedzie postaram sie o to ja i moi znajomi ktorych poznalem w tej wlasnie firmie pozdro dla wszystkich a szczegolnie dla piotra piotrowskiego ktory to zaczal

pracownik axidusa

Postautor: pracownik axidusa » 20 lut 2009, 13:43

W AXIDUSIE ZAWSZE NA MINUSIE nawet dziecko to wie never AXIDUS

malenka

Postautor: malenka » 20 lut 2009, 18:30

ty cichy bobie ty moze nalezysz do axidusa co???loda ci ron albo ktorys zrobil potem ci jeszcze zaplacili tak jak mowisz 350 lub400€tygodniowo i teraz piszesz takie bzdury ze glowa boli!!!!!nastepnych ludzi chcesz w blad wprowadzic zeby przechodzili sekte tak jak my???ludzie nie sluchajcie go!!!!uwierzcie tu jest gorzej jak w sekcie i za nie dlugo axidusa nie bedzie bo go zniszczymy.ta firma to kurwy i zlodzieje!!!okradaja nas nawet z bardzo malutkich pieniedzy siedzimy wiecznie na rezerwach i wogole lipa tu jest dostajemy kare za nic a moj solaris ostatni wynosil -30€ ludzie masakra nie polecam naprawde to jakies bagno!!!!!

Gość

Postautor: Gość » 27 lut 2009, 18:23

mieszkania w axidusie :mrgreen:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LqZazXlF6tI&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LqZazXlF6tI&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl