firma Axidus z Opola

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
alijana29

UWAGA AXIDUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: alijana29 » 24 lis 2007, 18:01

RADZE NIE WYJEZDZAC DO HOLANDII Z FIRMA AXIDUS. WYSYLAJA TAM LUDZI 2X W TYGODNIU POMIMO ZE TEJ PRACY JEST BARDZO MALO, LUDZIE PRACUJA TAM CO DRUGI DZIEN, DZIENNIE BEZ PRACY JEST TAM OKOLO 100 OSOB.

alijana29

Postautor: alijana29 » 24 lis 2007, 18:39

koszta w axidusie

--60 EURO MIESZKANIE
-- 22 UBEZPIECZENIE
-- 20 DOWOZ DO PRACY POBIERANY Z WYPLATY A NIE Z URLOPOWEGO JAK TO INFORMUJA W OPOLSKIM AXIDUSIE
-- ZABIERAJA PO 100 EURO TYGODNIOWO Z WYPLATY OD 23 LISTOPOADA DO KONCA GRUDNIA ZEBY POLACY NIE UCIEKALI NIA SWIETA, JESLI ZARABIASZ 60 EURO TO ZABIERAJA CI 50.
-- NIE UMAWIAJA DO LEKARZA, JESLI ZACHORUJESZ KAZA CI ZADZWONIC JAK BEDZIESZ ZDROWY I ZDOLNY DO PRACY
-- JESLI SIE ZLE POCZUJESZ W PRACY TO MUSISZ ZAPLACIC 50 EURO ZA BUSA KTORY CIE ODWIEZIE DO DOMU
-- JESLI TRAFISZ DO PRACY DO VDD AXIDUS ODLICZA DZIENNIE 0,50 EUROCENTOW ZA FARTUSZEK ROBOCZY
-- BARDZO RZADKO JEST SZANSA PRZEPRACOWANIA 40 A NAWET 30 GODZIN TYGODNIOWO(ZWLASZCZA KOBIETY) ZAROBKI WAHAJA SIE OD 20 DO 90 EURO TYGODNIOWO. JESLI MASZ SZCZESCIE TRAFIC DO FABRYKI KTORA ZECHCE CIE WIDZIEC CODZIENNIE ZAROBISZ 150 EURO TYGODNIOWO JUZ PO ODLICZENIACH. BO MIESZKANIE , UBEZPIECZENIE, I DOWOZ DO PRACY ODLICZAJA OD KWOTY NETTO

alijana29

Postautor: alijana29 » 24 lis 2007, 19:21

UMOWY PODPISUJESZ DWIE Z OPOLSKIM AXIDUSE I W HOLANDI Z HOLENDERSKIM.

tomekk11

firma Axidus z Opola

Postautor: tomekk11 » 29 sty 2008, 12:48

ludzie uwazajcie na firme AXIDUS z Opola jest straszna szef to kretacz kolsuntancji w Holandii bezczelne tepe typy w szczegolnosci D..... a wiec tak nie wyplacaja kasy zabieraja kase za porzadek jak sie dzwoni do biura to olewka warunki mieszkaniowe straszne mi wisza za 4 tyg pracy ok 500e ludzie nie maja pracy siedza po pokojach a jak pojda do pracy to 2-3 dni zeby zarobic na ubezbieczenie mieszkanie energie na busa tak na busa to jednyna firma ktora pobiera busa POWTARZAM LUDZIE UNIKAJCIE TEJ FIRMY UWAGA LUDZIE UCIEKAJA JAK TYLKO ODZYSKAJA KASE ja ciagle do nich dzwonie aby oddali mi kase a tu nic strasze sadem ambasada a tu nic ale kiedys to pojde i zaloze sprawe H.. A NIE FIRMA a takie jest motto JESLI PRACUJESZ W AXIDUSIE JESTES NA MINUSIE i to jest prawda zreszta duzo by pisac nie polecam i tyle

Post moderowany przez admina dnia 16.07.2009

CichyBob
Kontakt:

Postautor: CichyBob » 03 maja 2008, 11:49

najpierw kolego naucz sie dobrze pisac po polsku jezeli juz chcesz sie wypowiadac na forum publicznym pozniej mozesz osadzac niewinne firmy ... jak w kazdej firmie sa ludzie zadowoleni i mniej zadowoleni Ty widocznie byles leserem i nie chcialo Ci sie pracowac ... znam wiele osob pracujacych w axidusie od dawna ... powiedz mi w ktorej firmie ludzie zarabiaja nawet po 350-400 euro tygodniowo? mysle ze axidus to nienajgorsza firma ... fakt trzeba trafic do dobrej pracy i sie sprawdzic a wtedy mamy pewne godziny i pewne pieniadze bez wiekszego stresu ... mieszkania znosne i ogolnie nie jest zle troszke przesadzaja za oplatami za mieszkania ale jezeli ktos pracuje to problem zaden pozdrawiam

CichyBob
Kontakt:

Postautor: CichyBob » 03 maja 2008, 11:51

niektorzy maja bujna wyobraznie ... 20-80 euro tygodniowo zarobki buahaha wiekszej bredni nie czytalem :) ... pozdrawiam

CichyBob
Kontakt:

Postautor: CichyBob » 03 maja 2008, 11:52

a tak jeszcze gwoli scislosci za mieszkanie jest 65 euro a nie 60 :) ... wszystko mowi w biurze w opolu wiec jezeli pani nie pasowalo to wystarczylo nie podpisywac umowy i problemu by nie bylo ... kazdy czlowiek jest odpowiedzialny za wlasne zycie !

alijana1978

Postautor: alijana1978 » 04 cze 2008, 19:50

owszem pani w opolu mówi ze mieszkanie kosztuje 60 euro (tak było w 2007 roku). po drugie obiecuja 40 godz tygodniowo a ja do pracy wysyłana byłam co drugi dzien. pracowałam jako pakowacz miesa w holandii kilka miesiecy wczesniej i było ok ale pośrednik był inny, porządny. co do zarobków na wszystko mam dowód na paskach jak i pismo ze zabierali przed świetami bożego narodzenia po 100 euro kaucji, przez 5 tyg która była do zwrotu niby po nowym roku. tylko ja kochany wychowuje sama córke i cos musiałam wysylac do polski dla niej i mojej matki która sie nia zajmowała wiec nie pisz mi ze to brednie , moj drogi to nie wyobraznia a czysta prawda poparta dowodami. ale ty pewnie jestes pracownikiem firmy axidus wiec sie nie dziwie twoim odpowiedziom. reka reke myje. pozdro dla Marty, marcinów i całej bandy tego pseudo pośrednika pracy.

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 10 cze 2008, 12:31

a ta polska umowa co zawierała? może można dowieść, że się nie wywiązali.....
Geniusz ma ograniczenia, głupota nie jest aż tak upośledzona ;)

alijana1978

Postautor: alijana1978 » 11 cze 2008, 11:02

polska umowa (którą dostaliśmy do podpisania w busie) zawierała info gdzie bedziemy pracować, mieszkać i koszt zamieszkania jak i również koszt ubezpieczenia. natomiast w holandii podpisaliśmy umowę gdzie była informacja o kosztach zamieszkania i o tym ze gwarantują 40 h/ tyg pracy. jednak z powodu ilości sciagniętych polaków system wysyłania do pracy wygladal nastepujaco: jednego dnia do pracy szła pewna grupa ludzi natomisat pozostali siedzieli w domu, nastepnego dnia ta pierwsza grupa siedziała w domach a druga szła do pracy. wiec o 40 h/tyg nie było mowy. byli tez tacy którzy siedzieli w domach nawet tydzień. wypracowałam w ciągu 3 tygodni do 20 h/tyg. zarobiłam najwiecej około 70 euro(po odliczeniu zamieszkania i ubezpieczenia), pozniej ucieklam z tamtad z moim partnerem ponieważ 19. listopada otrzymaliśmy pismo ze poczawszy od 23 list. rozpoczna pobieranie kaucji 100/tyg (zeby polacy nie zjechali na swieta)przez 5 tyg która zwroca po nowym roku. mnie mieli zabierac 50 euro. z tego co wiem uciekła dosc spora grupa polaków z tamtad bo ci co zostali zaczeli chodzic do pracy codziennie. w umowie holenderskiej byly tez wypisane zakłady pracy do których axidus wysyła ludzi. było ich ponad 30 chyba. aha i w umowie holenderskiej była tez informacja ze jesli zjedziemy do polski na stale przed wygasnięciem umowy nałoza na nas kare w wysokości od 200 euro. O TYM W OPOLU NIE INFORMUJĄ!!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl