MAIN TEC Contracting OSTRZEGAM PRZED NIMI I PRZED Oceanwide

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
anonim

Postautor: anonim » 13 mar 2008, 11:38

zabaco: zwracam honor. Pieniądze doszły. Co prawda z 2 tygodniowym opóźnieniem, po wykonaniu wielu telefonów i wysłaniu maili, ale doszły, i na chwilę obecną nie mogę stwierdzić, żeby ktokolwiek został przez firmę Aldiver oszukany.

Piotr

Postautor: Piotr » 13 mar 2008, 12:57

Napisze cos co chcialem dawno napisac!! Jak czytam niektore wypowiedzi to czasem ze smiechu az lzy mi leca :mrgreen: tak trzymac to co wieczor przed spaniem bede czytal i zasypial z usmiechem na twarzy :lol: :lol: :lol:
Widzisz Chłopie, jak i Ciebie oszukano, to już chyba nie jest tobie tak do śmiechu?! Nie dziw się zatem już ludziom, którzy nie wierzyli tak w Main Teca jak Ty, że czasem nie potrafili powsztrzymać emocji. Zdarzały się nam też nadinterpretatacje, bo w tej firmie nigdy nic nie było wiadomo i ciężko było cokolwiek załatwić. Mam takie przeczucie, że ponieważ ostatni solaris był z 52tyg. a solaris wakacyjny z 3go, to dowiesz się, że jest jeszcze jeden solaris z np. 1go, albo 2go tyg, na którym jest rozliczona reszta wakacyjnego. W papierach będzie się zgadzać i powiedza, że pieniądze dostałeś do ręki i nie udowodnisz im, że tak nie było. Zrobili tak ze mną i moimi kolegami i nie liczyło się nawet to, że ja nie mogłem dostac nic do ręki, o byłem już wtedy w Polsce! Tak robi ta firma. Obym się mylił. Pozdrawiam.

Piotr

Postautor: Piotr » 13 mar 2008, 13:00

Ale! Przy wysyłaniu zjadło mi część postu! chodzi o to, że w firmie jest pewno jeszcze jeden dobrze rozliczony solaris i będą twierdzić, że pieniadze wypłacili jak się należy!

zabaco

Postautor: zabaco » 13 mar 2008, 21:48

Poitrze nie czuje sie oszukany, tylko wam chcialem udowodnic ze to nie byli pracownicy oszukiwali tylko Ci co dalej siedza przy "karmidelku". ja nie bede plakal o 300e bo to raczej nie o to chodzi. tutaj chodzi teraz o honor, nawet jakby main tec nie wyplacil mi 2e to za cholere im nie odpuszcze tylko dlatego jak potraktowali mnie po prawie 2 latach pracy w tej firmie i juz po jej zakonczeniu. W dupie mam ich pieniadze , niech je sobie wsadza w zyc. Ja nawet nie bede sie domagal pieniedzy jakis zaleglych tylko listu przeprosinowego :mrgreen:
Nie pieniadze sie licza, a czlowiek !

wracajac do twojego przytoczenia moich slow : wiec smieszne bylo to ze zamiast dzialac na powaznie to posaliscie tutaj zeby udowodnic to ze jestescie pokrzywdzeni... ale zadnego dowodu nie bylo. Niestety Ewa wam nie pomoze - oczywiscie jesli chodzi o sprawy sadowe itp, niech to bedzie nauczka ze najpierw sie idzie do instytucji ktore moga pomoc a ewentualnie pozniej poruszac sprawe na forum - a wy zrobiliscie odwrotnie. Im bardziej sie nakrecaliscie tym bardziej to robilo sie smieszne - zwlaszcza te wasze domysly o ktorych pisalicie wtedy...

Piotr

Postautor: Piotr » 14 mar 2008, 09:16

Witam!
Prawda jest taka, że ani Ewa, ani żaden sąd w mojej sytuacji nic nie zrobi. Nie pomogłoby nawet gdybym od razu poszedł do ABU. Jeszcze raz podkreślam, że w papierach było ok. Dlatego jestem pewien,że w Twoim przypadku będzie tak samo! Ze oni mają solaris, na którym jest jak byk, że kasę dostałeś do ręki i też nie będzie rzadnych dowodów. Jak nsam pisałes oni mają najlepszych prawników, dobrze ich opłacaja i nie wiezrę, że zdarzyła się rozbierzność pomiędzy jednym, a drugim papierem. Jeżeli tak jest, to nie dość, że nie zobaczysz żadnych pieniędzy i tym bardziej przeprosin, to jeszcze Cię wyśmieją i postraszą sądem za zniesławienie jak mnie. Mam szczerą nadzieję, że tak nie będzie, bo nie życzę żadnemu rodakowi nic złego i chciałbym, żeby ktoś nareszcie znalazł skutecznego haka na tych oszustów. A co do ludzi, możesz być najserdeczniejszym przyjacielem Patryka i uważać go za złotego człowieka, nie będę wnikał w to jaki on jest prywatnie i ci dobrego zrobił dla innych. Mnie ten człowiek kilkakrotnie bezczelnie okłamał i mam prawo uważac go za oszusta. W dużej mierze dzięki niemu znalazłem się w takiej sytuacji i nie interesuje mnie czy to zrobił na polecenie Main Teca, czy z własnej inicjatywy. Faktem jest, że tłumaczył oszustwa firmy i powstrzymywał nas przed interwencją w wyższych instancjach. Poza tym, gdy poprosiliśmy o przetłumaczenie z solarisu pozycji, co do których mieliśmy wątpliwości bezczelnie nas okłamał. Jeżeli ktoś brał udział w oszustwie jest OSZUSTEM.

marca

pytanie

Postautor: marca » 19 mar 2008, 20:55

Witajcie
co się stało ?dlaczego tak cicho w tej sprawie/poukładało Wam się?
Wszystkiego najlepszego z Okazji Nadchodzacych Świąt Wielkanocnych
pozdrawiam
marca

Nederlandse

Re: pytanie

Postautor: Nederlandse » 27 lip 2008, 17:48

Witajcie
co się stało ?dlaczego tak cicho w tej sprawie/poukładało Wam się?
Wszystkiego najlepszego z Okazji Nadchodzacych Świąt Wielkanocnych
pozdrawiam

Patryk juz nie pracuje w ManiTecu od konca listopada 2007. Maja dobrych prawnikow, ale nie wydaje mi sie, aby oszukiwali pracownikow. Przynajmniej nie we wszystkich oddzialach. MainTec ma regularne kontrole z Urzedu Skarbowego czy innych instytucji, aby przedluzyc certyfikaty i uprawnienia. DLaczego mieliby ryzykowac ich utrate robiac szwindle i nie wyplacajac naleznych pieniedzy pracownikom??
Poza tym, to jest Holandia i tu obowiazuja umowy, rozliczenia i inne dokumenty po holendersku. Tu jezykiem urzedowym jest niderlandzki, a nie polski. System ksiegowosci drukuje takie same rozliczenia dla pracownikow roznych narodowosci: Portugalczycy, Hiszpanie, NIemcy, Polacy, Holendrzy. I oni tez podpisuja umowy po holendersku.
Mam nadzieje, ze problemy sie wyjasnily.
Nederlandse
Nederlandse

redM

Postautor: redM » 11 lut 2009, 10:16

witam wszystkich, minął rok, czy już coś wiadomo w tej sprawie? Mój mąż ma z nimi jechać do Belgii i w zasadzie nie wiem co zrobić.

Gość

Postautor: Gość » 26 lut 2009, 20:39

Czołem!
Dawno mnie nie było! Ale to wina wirusów oraz utrudnioego dostępu do netu. Wysłałem skargę do tej inspekcji pracy i kopię do ambasady. Po tych czystkach we Vlissingen widzę, że trzeba cały koncern Humares za klapy brać, bo Main Tec się zwija. W przyszłym tygodniu wybieram sie tutaj ( w Polsce) do adwokata, który specjalizuje się w prawie holenderskim. Na razie zbieram kase. Oczywiście z Main Teca ani centa należnych mi diengów. Masakra. Jeżeli adwokat podejmie się prowadzenia sprawy- dam znać. U mnie jest otyle gorzej, że nie jechałem przez polskiego pośrednika, tylko podpisałem umowe z Main Tecei bezpośrednio w Holandii. Dajcie znać czasem jak Wam idzie. Nie poddawajmy się. Ja nie jestem sam, mam upoważnienia od jeszcze czterech ludzi. Jak coś to całą piątką dołączamy się do każdej grupy walczącej z Main Tecem. Fabucom, Marca co tam u Was. Serdecznie pozdrawiam wszystkich.
Piotr

darekposmyk

Postautor: darekposmyk » 21 kwie 2009, 22:11

Witam wszystkich ja tez pracowałem w tej firmie jako kierowca,tak jak ZABACO.Na poczatku było niezle ale potem zaczely sie schody jak do wladzy dostal sie PAN --PATRICK--.No ale to juz historia jestem chyba pierwsza osoba razem z moja najlepsza znajoma ktorzy sadzili sie w holandii z firma MAIN TEC no i sprawe wygralismy pieniadze otrzymalismy.Jedynie czego nam brakuje to ostatnich solarisow jak tam bylismy.I nie mozemy doprosic sie ich do dnia dzisiejszego a jest to juz ponad 2 lata.I zawdzieczamy to tylko panu KANTOROWSKIEMU.I podejrzewam ze za wiekrzoscia tych dziwnych spraw stoi wlasnie ta osoba.Obiecywał ze on ma nasze solarisy i nawet umowil sie na spotkanie aby je wreczyc no i nie dotarl do dnia dzisiejszego.Jezeli moge komus pomoc w odzyskaniu jakichkolwiek pieniedzy od tej firmy to jestem do dyspozycji,podam namiary na adwokata ktory zaja sie pozytywnie nasza sprawa,ale te wiadomosci podam tylko na e-mail.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl