MAIN TEC Contracting OSTRZEGAM PRZED NIMI I PRZED Oceanwide

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
zabaco

Postautor: zabaco » 13 lut 2008, 18:50

ewa z tego co czytalem na twoim forum to macie cos takiego jak czarna lista. i czytajac dział "poczekalnia" to main tec sie tam znajduje. nie wiem jakie macie kryterium by z poczekalni zdegradowac do czarnej listy ale wedlug mnie na takowej powinienen sie znalesc main tec. Chyba ze chcesz sprawdzic na wlasnej skorze to podesle namiary jak sie tam dostac :-D

piotrze nie masz za co przepraszac, ale nie osadza sie czlowieka z gory :)

zabaco

Postautor: zabaco » 17 lut 2008, 01:05

Dla wszystkich zainteresowanych! Firma Main tec przyjmuje ludzi z Litwy do pracy... Nie chodzi o moj rasizm ale o to ze w Polsce brak chetnych ktorzy by chcieli przyjechac przez tego posrednika.... teraz litwnini, pozniej rumuni etc etc... az na samo dno...

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 17 lut 2008, 14:52

nie wiem jakie macie kryterium by z poczekalni zdegradowac do czarnej listy
Zasadniczo przenosimy po otrzymaniu maila od co najmniej 2 różnych osób. O tej firmie nikt do nas jeszcze nie napisał :cry: :-(

zabaco

Postautor: zabaco » 18 lut 2008, 12:15

150 postow na temat tej firmy :-D A ty twierdzisz ze nikt do Was jeszcze nie napisal? hmmm
Chyba ze czekac np na @ od Tuska lub kaczynskiego ;)

Piotr

Postautor: Piotr » 25 lut 2008, 13:08

150 postow na temat tej firmy :-D
Zobacz chłopie ile z tych postów (pisanych nota bene przez Ciebie ) to pochwalne peany na rzecz Main Teca i nabijanie sie z uczestników forum, ewentualnie posądzanie ich o pazerność i chęć wyłudzenia nienależnych pieniędzy. Dopiero niedawno przejrzałeś na oczy. Jeżeli Ty, znający firmę nam nie wierzyłeś, to nie bądź cyniczny wobec moderatorów. Oni nie mogą wierzyć na słowo, bo ryzykują swoja opinię i sankcje karne. To mit, że jesteśmy w necie anonimowi i możemy pisać co chcemy. Pamiętaj o tym. Pozdrawiam moderatorów i dziękuję za wsparcie, które otzymałem dzięki temu, że stworzyliście taka strone.

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 25 lut 2008, 15:37

Oni nie mogą wierzyć na słowo, bo ryzykują swoja opinię i sankcje karne.
Zgadza się proszę państwa. Miałam już nie raz problemy z prawnikami różnych dziwnych firm którzy dobrze wiedzą że ich firma oszukuję w żywe oczy a bezczelnie rządają usunięcia postów które ich zdaniem są bezpodstawną nagonką i są całkowicie pozbawione prawdy. Takie jest prawo, trzeba winę udowodnić by można nazwać go legalnie oszustem.
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

fubucom

Postautor: fubucom » 01 mar 2008, 16:22

Witam po przerwie i pozdrawiam

Pojawily sie nowe kwestje w mojej sprawie,dostalem wezwanie od adwokata bym sie wstawil w jego offisie bo sprawa ruszyla :) i to w dobrym kierunku dla mnie. Jak dostane wiecej informacji to napisze. Co do pisania klamstw na takich forach to musze tylko stwierdzic ze widze je tylko w postach sprawcow tych przekretow a pisanie prawdy o tym jak sie zostalo oszukanym to nie jest klamstwo na to sa dowody i to na pismie. Pozdrawiam Cie Piotrze i innych

A co do Zabako to ewidentnie chce sie wybielic i odseperowac od Main Tec, sprawa go przerasta by przekonac kogokolwiek ze Main Tec jest OK, w sumie sam mu sie nie dziwie bo oszustw bylo tyle ze jeden czlek by tego nie wybielil

Piotr

Main Tec

Postautor: Piotr » 03 mar 2008, 16:59

Witam!
Szczyt bezczelności polega na tym, że Main Tec wpisał na solarisach dochody wyższe, niż w rzeczywistości. Gdyby wpisali to, co zarobiłem, wyszłoby poniżej 6000tys euro i dostałbym zwrot wszystkich zaliczek, a tak to muszę płacić podatek od wirtualnych pieniędzy! I to zarówno w Holandii i w Polsce!!! Skandal! Najlepsze jest to, że w jaropgaafe jest wpisana jako dochód suma o 200euro wyższa niż na ostatnim solarisie. Nic nie mogłem już po tym okresie dostać, bo nie było mnie w Holandii. Na konto też nic nie wpłynęło. Ewcia czy wystarczy jak wyśle Ci te skany? Widać w papierach jest przekręt!

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 03 mar 2008, 22:59

Ewcia czy wystarczy jak wyśle Ci te skany? Widać w papierach jest przekręt!
Piotrek widzę że jesteś przekonany na 120 % co do swoich racji. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak awansować MainTec do Extra klasy. W końcu rusza wiosenna liga ;-)
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Piotr

Postautor: Piotr » 04 mar 2008, 10:09

Witajcie!
Jasne, że jestem pewien. Najlepsze jest to, że w firmie też o tym wiedzą. Byłem w TecTecu w Opolu i usiłowałem popruszyć temat zaległych pieniążków. Panie powiedziały, że rzeczywiście w oddziale w Vlissingen był bałagan, ale niby teraz ma być nowy koordynator i porządek. No, zobaczymy jak będzie! Ja i tak jak dorwę gdzieś skaner, to wyślę Wam te ostatnie papiery. Tylko, żeby być uczciwymi, napiszcie,że przekręty były tylko we Vlissingen, bo to na prawdę duży koncern i z tego co wiem, to w innych oddziałach było lepiej. Jedno muszę Main Tecowi przyznać in plus: warunki mieszkaniowe zapewniali rewelacyjne! Jak czytam jak ludzie w innych firmach mieszkają to aż strach! Pozdrawiam!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl