OTTO

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
widzący

otto

Postautor: widzący » 23 sty 2011, 19:31

Wyjechałem z otto w czerwcu 2010r.Ogólne wrażenie nie jest dobre,mogę tylko powiedzieć,że z półrocznego tam pobytu mile wspominam ostatnie 2 miesiące,praca była codziennie i te 40godzin tygodniowo było.Zaznaczam,że bez żadnych znajomości ją dostałem :),siedziałem na flexie 3 dni,zadzwonilem do planingu i stamtąd ją otrzymałem.Co do ośrodków to też niemam się do czego przyczepić,było czysto i ogólnie ok.Jedyne co Mnie dobiło to menadżerowie,szczególnie jeden gość,uważajcie na gościa z ośrodka Diemen.Kawał gnoja i szui,nie mam pojęcia jak taki typ został wyznaczony do tej funkcji.Ogólne wrażenie z pobytu w Holandii nie jest najlepsze,właśnie z powodu tego gościa.Z praca bywało różnie,ostatnie dwa miesiące mogę zaliczyć do udanych,pierwsze cztery miesiące niebardzo.Jeśli miałbym jechać tam jeszcze raz,to musiałbym się bardzo nad tym zastanowić,aczkolwiek do ostatniej pracy i ośrodka,bym wrócił,było ok z pracą i zakwaterowaniem(Laarbrusch)

Pozdrawiam... :)

Danuta

OTTO MNIE ZABLOKOWAŁO

Postautor: Danuta » 25 mar 2011, 14:52

Cześc wszystkim napewno znacie Firme OTTO.Pracowałam dla nich ale mam złe doświadczenia bo oni tak dokładnie nie załatwiają pracy jest praca pare dni a potem masz wolne czasami do konca kontraktu nie rozumiem dlaczego tak robią ,obecnie jestem w polsce dzwoniąc do nich okazało się ze zostałam zablokowana nie udzielając informacji dla mnie to jest duży szok????.widząc co ludzie wyprawiają to się w głowie nie mieści a zwłaszcza menagerowie z Laabruch .Może ktoś też został zablokowany przez OTTO to prosze mi napisac co moge zrobic w tej sytuacji danutella141@onet.pl pozdrawiam

malwinka9111

Re: OTTO

Postautor: malwinka9111 » 19 paź 2011, 12:03

Witam, chciałabym odświeżyć wątek związany z ta agencją, wiele się naczytałam i osobiście powiem Wam że się zmartwiłam co do tych negatywnych opinii. Mój chłopak był w piątek w tejże agencji w Gdyni no i od razu prace ma tzn pani powiedziała że ma zadzwonić około 30 i za dwa dni wtedy wyjazd, oczywiście nie wie w jakie miejsce Holandii do magazynu albo na produkcje, wszystko ładnie obiecane... ale po przeczytaniu opinii martwię się o niego, a on nie daje sobie wytłumaczyć jakie są opinie ludzi którzy przez tę agencję wyjechali:( Byłabym wdzięczna za wszelkie odpowiedzi na temat Waszego doświadczenia co do tej agencji, z góry dziękuje i pozdrawiam

P.S dodam ze kontrakt ma mieć na pół roku

Wareczka

Postautor: Wareczka » 20 maja 2012, 19:57

Witam. Otoz wczoraj dostalem sie do otto i z uwagi na to ze sam sie troche balem postanowilem tutaj troche opisywac moje wrazenia z nimi :) bede tu pisac regularnie i na tyle obiektywnie ile sie da :) (poki co nie mam nic do opisania to tylko takie wprowadzenie) Prace mam niby zapewniona (zobaczymy jak to bedzie) w firmie "jumbo" ktora kazdy chwali ze spokojnie 40h+ wyrobie w tyg. Takze opisze losy mojej kolezanki ktora trafila na wafle/rogaliki etc. do uslyszenia

Holandia miejscowosc Oss (+ za internet w domu wifi i lekki - za warunki BARDZO LEKKI -->4 osoby w 1 domku , 2 spi osobno ja razem ze slowakiem wszyscy sa mili i spoko ale 95% trafi tutaj napewno gorzej nie bede opisywac co jest w domkach bo jak zauwazylem ludzie sami sobie zbieraja tutaj wiec nie wiem co jest czyje nawet)

Wareczka

Postautor: Wareczka » 22 maja 2012, 19:52

ok wiec jestem juz tutaj 2 dzien roboczy :) 1 dzien niewypalil bo nie bylo na hali nikogo kto moglby mnie uczyc (urlop czy cos). Dzisiaj jednakze dostalem robote !! ^^ godziny moze odstraszajace (4:10 wyjazd --> 5:00 rozpoczecie-->14 koniec (1h przerwy(15x2+1x20)) ale wkoncu to euro :) ludzie wporzadku poza polakami plci meskiej ^^ wiadomo nalezy unikac. Pracuje jako order picker w firmie "Jumbo" i z tego co ludzie tutaj mowia (kazdy) mozna smialo miec ponad 40h tygodniowo. Stawka w tej firmie takze jest wyzsza (22 lata--8.99 23 lata --10,04 reszty nie pamietam) Praca lekka i przyjemna, jezdzi sie wozkami zbiera zamowienia od komputera (masz sluchawki i ci mowi) i odwozisz wozkiem(elektrycznym nie trzeba biegac:)) na brame. Jezeli ktos bedzie mial zlecenie z polski na jumbo polecam nauczyc sie sluchac! (komputer bardzo szybko i niewyraznie mowi) liczb od 1-99 po holendersku (jedyny jezyk odpowiadajacy, ale mozna mowic po polsku) np sluchajac tych liczb na google translate :)

binuska

Postautor: binuska » 06 wrz 2012, 23:34

Mnie OTTO zakwaterowało w Diemen w takim oto pokoju za 320 EUR mc/osoba:
Link: http://www.youtube.com/watch?v=VU2gPYxDkDg

Gość

Postautor: Gość » 15 paź 2012, 09:32

Jak się wam nie podoba to po co jedziecie z otto? Jedź jeden z drugim na własną rękę to zobaczysz

Gość

Postautor: Gość » 21 wrz 2013, 13:43

Nie poloecam firmy otto. Nie jest tak jako obiecują podczas rozmowy. Można siedzieć i dwa tygodnie bez pracy a za mieszkanie kasują regularnie.

Gość

Postautor: Gość » 26 paź 2014, 23:07

[quote="Gość"]Jak się wam nie podoba to po co jedziecie z otto? Jedź jeden z drugim na własną rękę to zobaczysz[/quote]

jak to po co ?

oferują Ci spoko prace i gwarantują mieszkanie, no to wyjezdzasz, a potem sie okazuje ze jestes gorzej traktowany niz pies... bez sensu jest pisanie JAK CI SIE NIE PODOBA...kazdy kto chce wyjechac, znaczy ze chce wyjechac, ale to nie znaczy ze ma zyc w grzybie smrodzie i w czyms co jest warte conajmniej 100 zł za tydzien a nie 100 euro...

koszyka

Postautor: koszyka » 22 gru 2016, 21:30

Drodzy Forumowicze,

uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej oszustw finansowych.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... rm?c=0&w=1.
Dziękuję serdecznie!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl