Contract 2002

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
Jacek

Odp: Contract 2002

Postautor: Jacek » 16 gru 2009, 23:26

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochow ... lacic.html
czestochowska Gazeta wyborcza zauwazyla Contrakt 2002, po tylu latach :lol:

Frida

Postautor: Frida » 24 sty 2010, 11:50

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochow ... lacic.html
czestochowska Gazeta wyborcza zauwazyla Contrakt 2002, po tylu latach :lol:
Witam znowu. Mam pytanko czy po tym artykule w częstochowskiej gazecie ta firma dalej prosperuje? Czy już nie.

Gość

Postautor: Gość » 02 lut 2010, 13:55

Zacytuję komentarz z oszukany.pl dotyczący Contract 2002

Mój brat także czeka na wyjazd z Contrakt 2002 z Częstochowy juz 5 miesiąc czeka, i za każdym razem jak dzwoni odpowiadają mu żeby jeszcze czekał bo wszytko idzie zgodnie z planem! Czy jest więcej takich osób??
February 12, 2007 - 23:07

Jacek

Postautor: Jacek » 12 lut 2010, 00:51

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochow ... naczy.html
Kolejny artykul w GW - wynika z niego ze nic im nie mozna zrobic, bo "mają trudną sytuacje finansową" a odwołują sie od odebrania im certyfikatu posrednika pracy bo "byłaby to niewspółmierna kara". Państwo Kuleszowie - może by tak uczciwie popracowac dla odmiany??. Polska to jednak dziwny kraj :-(

Awatar użytkownika
czarnaewa
Administracja forum
Kontakt:

Postautor: czarnaewa » 12 lut 2010, 11:18

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochow ... naczy.html
Kolejny artykul w GW - wynika z niego ze nic im nie mozna zrobic, bo "mają trudną sytuacje finansową" a odwołują sie od odebrania im certyfikatu posrednika pracy bo "byłaby to niewspółmierna kara". Państwo Kuleszowie - może by tak uczciwie popracowac dla odmiany??. Polska to jednak dziwny kraj :-(
No tak to jest polska rzeczywistość, sąd bardziej broni oszustów niż oszukanych jak widać można w Polsce bezkarnie żerować na ludzkiej biedzie. Pani Kulesza zapłaciła 500zł kary :lol: to mniej niż wyciąga od jednej osoby za prace której nie ma. Pozostaje jedynie ostrzegać przed tą firmą bo na polski wymiar sprawiedliwości nie ma na razie co liczyć :-/
Manipulacja neuroperswazyjna!!!

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

anonim 15

Postautor: anonim 15 » 04 mar 2010, 16:26

Witam, ja wlasnie zastanawiam sie nad podjeciem pracy za posrednictwem firmy Kontakt z Częstochowy, moze mi ktos pomoc, czy to Wiarygodna Firma

Jacek

Postautor: Jacek » 08 mar 2010, 02:02

Niestety to nie jest wiarygodna firma. Wezmą Twoje pieniądze, nic nie załatwią, a jak wreszcie po dłuugim czasie (moze nawet pol roku) oddadzą Ci pieniądze, to sobie potrącą przynajmniej 100 zl za wymyslone koszty. I to jest smutne ze dzałaja w ten sposób przynajmniej 5 -6 lat (bo z takich lat sie datuja moje doswiadczenia z nimi) i nikt im nie potrafi nic zrobic. Po prostu cwani oszusci. Unikac za wszelka cene!!

Gość

Postautor: Gość » 08 mar 2010, 15:46

Witam, ja wlasnie zastanawiam sie nad podjeciem pracy za posrednictwem firmy Kontakt z Częstochowy, moze mi ktos pomoc, czy to Wiarygodna Firma
dla takiego idioty jak ty są wiarygodni :lol: nawet dostaniesz zniżkę za debilizm

Asti

Postautor: Asti » 01 kwie 2010, 18:05

Witam jestem piewszy raz tutaj, ale jak widze ta firma ma wielu wrogow.. Niedawno moja ciocia dostala propozycje wyjazdu za granice do prac wlasnie z tej firmy ma wplacic 700 zł .. mowialam jej ze to podejrzane jest i lepiej to sprawdzic czy sa wiarygodni ale pna chyba sie tak napaliła na ten wyjazd ze brak mi slow...

Niewiem co robic :-( pozdrawiam

IvviO21

firma contract 2002

Postautor: IvviO21 » 13 maja 2010, 14:46

Witam
Szukam osób oszukanych przez Firmę Contrakt 2002 z Chorzowa. Mam zamiar udowodnić tej oto firmie, że oszukuje klientów. Mój mąż ma zamiar złożyć wniosek do sądu.Będzie się też starał o odszkodowanie. Chciałabym żeby też ta cała sprawa trafiła do mediów w tym do interwencji. Mam zamiar również zrobić listę osób oszukanych. Jeśli ktoś chciałby nam pomóc i chciałby, żeby ta firma wkońcu przestawała oszukiwać ludzi to bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 519-566-133 .

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl