Work Service - praca w Czechach

Tu umieszczamy ostrzeżenia przed potencjalnie nierzetelną firmą lub osobą, pisząc pamiętaj że jeśli nie jesteś w stanie udowodnić zarzutów , to miej świadomość, że pomawiasz ludzi lub firmę. W temacie podajemy tylko nazwę firmy lub osoby. Ułatwi to odszukiwanie postów przez innych. W trosce o rzetelność podawanych faktów nie ma możliwości edytowania swoich postów. Przed napisaniem proszę dobrze się zastanowić nad treścią.
Regulamin forum
- pisz tylko to na co masz dowody, nie fantazjuj, jeśli masz zdjęcia to dołącz do postu
- nie oczerniaj i nie obrażaj innych, wszystko można opisać bez używania łaciny
- nie ma opcji edytowania i usuwania postów więc dobrze się zastanów przed napisaniem
- jeśli chcesz aby firma trafiła na czarną listę musisz napisać do admina maila z taką prośbą + dowody na poparcie
koko

Re: Work Service - praca w Czechach

Postautor: koko » 27 gru 2017, 23:07

ARCER HM czeska agencja pracy.Porażka.Zarobki jak w Polsce ale warunki masakra.Wynagrodzenie płacą jak chcą.Warunki mieszkalne ...brak słów.Inaczej mowią przez telefon inaczej jest w ofercie a jeszcze inaczej na umowie.Umowe podpisujesz po kilku dniach pracy nie mając mozliwosci wczesniejszego wgladu,czyli musisz pojechac do Czech i zaczac prace nie wiedząc nawet na jakich warukach pracujesz.Szczerze odradzam.

Załamana

Re: Work Service - praca w Czechach

Postautor: Załamana » 12 sie 2018, 21:05

!!!!!!WAŻNE!!!!! Witam chciała bym wszystkich ostrzec przed tą firmą Work Service i jej pracownicą "Renata Gawłowska" + 2 koordynatorów. Jakiś czas temu zalatwilam sobie pracę w Czechach , a dokaldnie w "Stanoviště 33 Marianske Lazne" Dziś pojechalam tam tak jak to było ustalone dopiero w miejscowości Tachov dowiedziałam się gdzie dokładnie mam pojechać. Ale to najmniejszy problem. Po przyjechaniu na miejsce gdy zobaczyłam to coś zaczęłam płakać nie wiedząc o co tu chodzi. Po chwili wychodzi do mnie babka wyglądająca jak chłopak , była wulgarna , caly czas przeklinala i na wszystko narzekala. Stwierdzilam dobra jak juz przyjechałam zobaczę jak wygląda w środku po wejściu do środka nie mogłam w to uwierzyć. Niby kuchnia i łazienka ok. Ale pokoje straszne mała klitka gdzie
2 łóżka zajmowały caly pokój. Tragednia. Jeszcze pokój bym przebolala , ale ludzie ktorzy tam byli nie mogłam w to uwierzyć. Ta Pani z tej firmy wysłała mi zdjęcia jak mogą wygaldac pokoje bylo inaczej zamiast bloku był jakiś maly barak a w srodku całkowicie cos innego. Po rozmowie z tymi dziwnymi ludźmi okazało się, ze zarobki sa calkiem inne chociaz kazdy z nich mówił cos innego jak by sami nie wiedzieli , co robia w pracy i za jakie pienaidze. Na miejscu także dowiedziałam sie , ze teraz maja 2 tygodniowy postój w pracy , ale dostają zaliczki po 1000koron (maskara) , bo ludzie pojechali na urlop. Od razu wiedziałam, ze cos nie gra , bo to jest nie możliwe, ze jakas produkcja stoi , bo wszyscy w jednym czasie pojechali na urlop zwykła sciema , ale co sie za tym mogło kryć? Nie wiem, ale ciekawie to nie wygląda. Bałam sie tych ludzi i cale szczęście, ze nie byłam sama , bo bałam sie , ze cos mogą mi zrobić. Naprawde bylam przerażona. Po wszystkim chciałam zadzwonić, do tej Kochanej Pani która załatwiła mi tak cudowne warunki chcąc dowiedzieć się ile zarabia , ze tak podle i bez serca wmawia ludzia złote góry , a niestety na bezdechu i pod górę. Niestety tak jak myślałam nie odebrała juz telefonu, a na moja wiadomość, dlaczego mnie oszukała nawet nie raczyła odpisać. Odradzam wszystkim ludzia z calego serca. Bo tak naprawde nikt nie wie co sie za tym kryje czy faktycznie jest tam praca czy wywoża ludzi gdzieś na handel.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Uwaga na .. - propozycje do czarnej listy”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl